Kızlar ne acı 4. bebeğimide kaybettim

cananur

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
545
136
43
Konu silindi

Son düzenleme:
kıyamam ben sana...bazen sebep arıyor insan..herşey mantığımıza uysun , ortada olsun istiyoruz...ama herşeyin bir sebebi var aslında gizli yada aşikar....
zor..çok zor bir imtihan...
Allah sabır versin arkadaşım...kocamann kocamann sabır diliyorumm.... :Saruboceq:

canım ya kıyamam sana...allah sabır versinn...ne desem boş..hiç bişey teselli etmez seni belkide.ama hayırlısı böyleymiş hayat bi sınav..yüce allahım böyle nasip etmiş..mutlaka hayırlı bi sebebi vardır.bunda da bi hayır vardır muhakkak...ama ben inanıyorum sen de bi gün bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alacaksın umudunu yitirme sakın...insanlar da umrunda olmasın bu senin suçun değil ki.onları hiç ilgilendirmez...bu allahın bileceği iş...o verir o alır..insanlar konuşur boşver sen..sen güçlü ol ayakta ol yeter...kendini de sakın öyle hissetme sakın...sabret canım dua et allah şükret...eşinle birbirinize sımsıkı sarılın güçlü olun destek olun. birbirinize...inşallah allah bu mübarek ayda bi daha ki hamileliğinde bebeğini sana sağlıklı bi şekilde kucağına verecek dua et inan...allahım inşallah...umudunu sakın yitirme..allah sığınn...

Allah yardimcin olsun cnm güç sabir versin en kisa zamanda yüzünü güldürür inşallah

Allah canim sana tekrar bu durumlari hic yasatmasin canim cok yazik olmus valla.Allah sabir versin....

çok çok çok geçmişler olsun canım Allahtan gelen Allahın verdiği Allahın aldığı parayla pulla olacak bir şey değil nasip hayırlısı olsun hakkında ama inan ki öyle çok üzüldüm ki dualarımızdasın

Geçmiş olsun canım..

Bu mübarek günlerde bol bol dua et..
Herkesin sınandığı birşeyler vardır bu hayatta.
Belki senin sınavında evlat üzerinedir.
Ama Rabbimiz:"İsteyin,vereyim buyuruyor"

Hayırlısını dile,hayırlısını iste..
Çevrendeki lüzumsuz konuşmalara da kulağını tıka.
Bu senin elinde olan birşey değil ki..

Herşey gönlünce olur umarım..Allah sağlık versin..

canım geçmiş olsun bende bebeğimi ağustosun 5 inde kaybettim acını çok iyi anlıyorum rabbim bir daha yaşatmaz inşallah..biz bir topik açtık bebeğini kaybedenler diye arada bir uğra senin gibi birsürü kişiyiz orada paylaşmak acıları dindirir kendine iyi bak

guzelim ne diyeyim bimiyorum gerçekten zor bir durum. .dualarim seninle canim.hersey gonlunce olsun bundan sonra insallah.

canımsın kalkıpda sana üzülme diyemem üzüleceksin tabi ki en doğal hakkın ama
isyan etme sakın zor bi imtihan biliyorum ama sabret güzelim Rabbim sana tez zamanda bu 4 bebeği unutturacak yeni sağlıklı hayırlı uzun ömürlü gönlüne göre çifter çifter evlatlar nasip etsin şimdi sana düşen imtihanı başarıyla atlatmak canımsın
Rabbim sabrını artırsın ecrini kat kat versin bu kaybettiğin bebeklerin ahirette sana şefaatçi olsunlar inşallah a.s.

allahim sana yardimci olsun insallah en yakin zamanda sag saglim bir yavru alirsin kucagina

Canım Allah sabır versin ve yardımcınız olsun seni çok iyi anlayabiliyorum geçen hafta bende bebeğimi kaybettim hem manevi acısı çok hemde çevrendekilerin bakışı rahatsız edici,,ama yapacak bişe yok bunlarda bizim bu dünyadaki imtihanımız,,,En kısa zamanda sağlıklı bebeğini kucağına alman dileğiyle,,,,

İki düşük bir ölü doğumdan sonra geçen hafta kalp atışını görüp öğrendiğim 4. bebeğimide kaybettim üç gündür tüm hamilelik belirtilerim kaybolduğu için bugün doktora gittim meğer kalbi durmuş yavrumun yarın kürtaja gidiyorum kızlar içim çok acıyor ya bu ne acı böyle yapılan tüm tahlillerimde de hiç bir sorun çıkmamıştı öncekilerde ama Allah nasip etmiyor işte ya en çokta insanlardan işiteceğim laflar canımı acıtacak diye üzülüyorum kendimi hiç bir işe yaramaz bir varlık kuru ağaç gibi hissediyorum eşimde üzüldü canım onada çok üzülüyorum kıyamıyorum kaldıramıyorum bunca şeyi çok kötüyüm bana dua edin Allah aşkına Allah herkesin muradını versin selam ve dua ile...........

canım sen bu üzüntünün üzerine birde insanların ne diyeceklerini düşünüyorsun

bırak allah aşkına bu yaşadıkların senle alakalı değil cnm rabbim bunu böle emretmiş

konuşacak insanı muataabın olarak görme konuşma olduğun yeri terk et edemiyorsan

konuşmayın diye sert bir dille uyar......sen anne olmak için yanıp tutuşurken kendini

bilmezlerle bozma morelini...yazını okurken kendimi koydum yerine çok zor çokkk hemde

ben çok zor sahip oldum şuan bebeğime tüp bebek benimki daha kalp atısnı bırak kesyi bile görmedik....böle bişey başıma gelse(ki hiç belli olmaz kader bu) nasıl dayanırım dedimm....

sana çok geçmiş olsun dilerim rabbim sana hiç ayrılmayacağın bir yavru nasip eder....:CüvCüv:

Canım benim,acını taa içimde hissettim.Benimde 2 evladım var,torunum var bir tane,ALLAH en yakın zamanda sanada nasip eder inşallah,senin için dua edeceğim.

çok zor gerçekten çok allahım sabır versin size ve eşinize
ben kendimi sizin yerinize koyamıyorum bile
diyecek bi şey bulamıyorum

Canim rabbim sabir versin sakin isyan etme vardir bi hayir allah im yardimciniz olsun

canım çok üzüldüm allah yardımcın olsun inşallah tekrardan sorunsuz bir hamilelik geçirirsin

X