Kizlar Mutlaka Yapinnnnn

eseraras

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
125
0
45
öncelikle Arkadaşlar Allah Hepimize Hayirli Evlatlar Nasip Etsin.bence Bu Duayi Yapin Ne Dileğiniz Varsa Oluyormuş.yaziyorum... Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gecenin Sabahinda Namaza Kalkin Yani Cuma Sabahi Sabah Namazini Kilin Bitirin Daha Sonra 2 Rekat Allah Rizasi Için Deyip Dileğiniz Için Namaz Kilin.kibleye Doğru Oturun 1807 Defa (l Havle Vela Kuvvete Illa Billahil Aliyyil Azim) Okunur Ondan Sonra Allahim Beni Bu Dertten Başka Kurtaracak Yoktur Kurtar Ya Rabbi Hayirli Evlat Nasip Et Diye Dua Edeceksin 3 Defa.daha Sonra 3 Ihlas Süresi 1 Elham Hediye Et 7 Salatayi şerif Getir.bu Kadar Kizlar Ben Bu Sabah Denicem Sizlerde Deneyin Allahtan ümit Kesilmez Canlarimm

teşekkürler la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim bu dua benim bildiğim sıkıntılı anında söylenir ve ferahlığa kavuşursun.........

canım benim Allah razı olsun dilediğin tüm arzularını nasip etsin sana..aminnn

sağol arkadaşım bu sabah yapıcam bende allahım en kısa zamanda bizede evlat sevgisini nasib etsin

teşekkürler la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim bu dua benim bildiğim sıkıntılı anında söylenir ve ferahlığa kavuşursun.........

CANIM BENDE ÖYLE BİLİYORDUM BÜYÜK DUA KİTABINDAN BULDUM BİZLER ÇOÇUK İÇİN YAPACAĞIZ İNANIRMISIN TEYZEM BU DUAYLA SİGARAYI BIRAKTI 30 YILDIR İÇİYORDU SADECE ÇOÇUK İÇİN DEĞİL HERTÜRLÜ HASTALIK İÇİN EŞLERİMİZE HAYIRLI İŞ KAPILARI AÇILSIN DİYE DUA EDEBİLİRSİNİZ

slm kizlar bende yeni geldim araniza bugun adet gunumdu yarina kadar olmazsa bende yapicam benim bi kizim var ama 2.olmyo zaten kizimda zor oldu insallah adet olmam

Selam Bayanlar Allah Hepimizin Gönlüne Göre Eli Ayaği Düzgün Evlatlar Nasip Etsin Ben Sabah 5 De Kalktim Namazimi Kildim Tesbihimi çektim Dualarimi Ettim Allahin Huzurunda Yalvardim Inşallah Olur...sizde Yapin Kizlar Hele Yağmur Yağsa Birde Yağmur Duasi Var Ama Son Yağmurlari Kaçirdik Kaç Gündür Dua Ediyorum Yağmur Yağsin Diye Eğer Yağarsa Aklinizda Bulunsun Bir şaşal Doldurun Ondan Sonra Ben Duayi Yazicam Burdan

X