Kızlar mutlaka deneyin çok eğlenceli :)

oy oyyy canım benim şimdiden test ediyoruz haa neyse bizde geldiklerinde bilahare test ederiz artık :) evet ya herşeye çok duyarlılar dikkat etmemiz lazım seçici olmamız şart izlediğimiz proğramlara konuştuklarımıza dinlediklerimize herşeye özen göstermeliyizki şimdiden güzel şeylere alışsınlar dimi :) kuran dinleyen bebek çok sakin akıllı oluyor deniycez bakalım inşallah bizimkilerde öyle olur.. bide dikkat ettiysen üzgünken bişeye üzülünce çok hassas oluyolar hemen tepki veriyolar kıyamam ya

ben üzülünce hiç hareket etmez bnm kuzum.bazen kardeşime falan bagırıorum :) o zaman da korkuo sanırsam.ben cok kuran dinledim birde ilahi dinliodum arapça.eşim dio cocuk dogunca arapça konusacak die :) inşallah hayırlı evlet olurlar bize,vatanına,milletine,dinine..

amin inşallah.. kişiliğine yansır bütün herşey şimdiden itibaren. hayırlısıyla gelir inşallah bebişlerimiz ..

ayyyy çok tatlı yaaaaaa....valla okuyunca içim bi tuhaf oldu.ben de 13+1 im mevlam o günlere erdirirse inşallah bende deneyeceğim.ALLAH BAĞIŞLASIN YAVRUNU...İNŞALLAH KUCAĞINA SAĞLIKLA ALIRSIN...

bende yapardım bu tarz şeyler çok hoş oluyor
allah sağlıkla kucağna anlmanızı nasip etsin

ayyyy çok tatlı yaaaaaa....valla okuyunca içim bi tuhaf oldu.ben de 13+1 im mevlam o günlere erdirirse inşallah bende deneyeceğim.ALLAH BAĞIŞLASIN YAVRUNU...İNŞALLAH KUCAĞINA SAĞLIKLA ALIRSIN...

amin canım hepimiz alırız inşallah.bana da cok sevimli gelio birde bizim bebiş her ultrason kontrolünde gülümsüyor oluyor bayılıyorum yha.şimdi ben böle mutlu olunca o da mutlu die düşünüyorum.daha bi güsel oluo:ecrin_bebek:

çok hoş bir testmiş:)
ben de 19 haftalık hamileyim ve ufaklığın hareketlerini 2 gündür hissediyorum. yeni henüz yani. dün de hadi hareket et diye yalvarırken elimdeki soğuk bardağı karnıma koyduğumda hareket ettiğini hissetmiştim. ben soğuktan rahatsız oldu da hareket etti sandım fakat bu konuyu okuyunca bardağın ağırlığından olabileceğini farkettim :)

22 haftalık hamileyım ben tabak koyuyorum ve hareketlerını barız hıssedıyorum.....cok seker ya acaba bunalıyormu?

bende kumandayi koyuyorum karnima ve onu hareket ettirio kizim. arkadaslar bakara suresi dinleyen bebekler hem sakin hemde cok zeki oluyormus.gorumcem kizina hamileyken dinletmis masallah onun kizi kadar zeki bi cocuk gormedim daha once. birde bazen cep telefonu melodiside dinletiyorum telefonu karnima koyup aceba bi zarari varmidir cep telefonunun??
?

canım cep telefonunma mümkün oldugunca uzakta durmaya çalışıyorum ben sense karnına koyuyosun koyma aç tvden bir müzik kanalı onu dinlesin

ay yok ben kıyamam meleklerime :kedi: elimi bile dokunurken çekiniyorum canları acırsa diye. hele geceleri uyuyamıyorum üzerlerine yatarsamda canalrı acırsa diye kıyamam ben ya canlarıma :sinifsinif:

kocişkom gibisin hee kaydirigubbakcemile3
oda ben karnımı açınca ( ilk hamile kaldıgımda aralık filan ) kapat üşücek yavru derdi :roflol:

kumandayla kartonla bişiycik olmaz şekerim gece yatarkende korkuyosan ince yumuşak bir yastık yap kendine yatarken bi ucunu bacak arana diğer ucunuda karnının altına getir yumuşacık ooh o zaman rahat ediyosun karnın ezilmiyo a.s.

ayy kıyamam ben ona ilk senden duydum canım bende 20. haftadayım mutlaka deniycem ALLAH herkese nsip etsin...........

sırnaşık şeysırnaşık şey ayyhh benım kız ortalıgı yıkıyo valla ne koysan yerde kaydirigubbakcemile3

canım arkadaşım verdiğin bilgi için tşk ler bende KURAN okuduğumda YASİN okuyorum ama bunu göz önünde bulundurucam.birde mümkün olduğunca cep telefonundan uzak durmaya çalış hatta tüm elektronik aletlerden çünki verdiği radyasyon ALLAH korusun bebeğin gelişimini çok büyük bir zararla etkiliyor gerekli olmadıkca kullanma ben öyle yapıyorum bilgis.le bile fazla uğraşmıyorum mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

benim kuzumda öyle yapardi cok eglenirdik babasiyla hatta kameraya bile atlatdik
hareketli müzik caldigindada canlaniyodu bir saga bir sola
oynak olucagi belliydi simdi kapi gicirtisina bile oynayasi var nerdeysse annesi kilikli :)))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…