Kızlar mutlaka deneyin çok eğlenceli :)

mervis_21

Minik CELAL'in annesi :)
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
541
5
37
Az önce yatarken CELaL paşayı izliodum.kuzucum karnımda bişiler yapıo dışardan görünüo cok hosuma gidio.sonra daha önce okudugum bı yazı geldi aklıma.gittim bi tane kitap birde yarım lt lik su sişesi koydum göbüşüme.CELAL paşa baskıyı hissedince hemen oraya geldi tepti tpti düşürdü onları :):):) hatta babası uyuyordu korktu adamcagız noluyo die.tekrar tekrar koyuyorum hemen gelıo tepıo devirio.ayy benim cok hosuma gitti deneyin bakalım eminim hoşlanacaksınz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok sasirdim sadece,benimkine omaz simdilik heralde 3 aylik daha,biraz daha buyusun deniyceminan,simdiden ALLAH anali babali buyutsun,bi sancida kurtarsin canim,,,yerimseniben:Saruboceq:

amin canım hepimizi inşallah.senin bebiş daha cok küçük kız hareket bile etmiordur demi?

Tosun Paşa gibi Celal Paşayı film sandım Celal paşayı izliyordum deyince :roflol: bayağı hareketli anlaşılan paşamız. allah tamamına erdirsin sağlıkla kavuşmayı nasip etsin opuyorumnanaktan

:):) ayy güldürdün beni gece gece.yha biz oğluşumuza hep CELAL paşa dios hatta eşime sölüorum cocuk dogunca adını CELAL paşa sanacak die :) kuzucum maşallah baya hareketli hatta beni hiç uyutmuo bosuna mı gecenin bu vakti olmus hala net basındayız :)

kızlar benım içinde dua edin bende hamile kalayım hemen deneyeceğim bunuda aklımda yani :)))

tramissu canım benim ben de hamiş olmadan önce bi yerde okumustum demiştim o zaman bi gün olursa kesin deneyeceğim die.Allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.sizde bize dua edin hayırlısıyla kucagımıza alalım bebişleri inş :)

mevis benımkıde benı uyutmuyor 37+4 şimdi deniyorum tecrubemı yazacağımda yavrucaklara baskı zarar vermesin

Rabbim nazarlardan esirgesin ya kiyamam
Benim bebis de cok hareketli ama sadece benimki tv kumandami sallayabilio 21 haftalikken
Rabbim, hayirlisi ile kucagimiza almayi nasip etsin hayirlisi ile :1hug:

33 haftalık hamileyim
bende kumandayı koyuyorum karnımın üstüne yada ince uzun karton parçası
o zaman hareketleri daha net anlaşılıyo

ve gerçekten çok eğlencelii

ablamda tabak koyunca çok komik oluyo demişti..ben de deniyim bakiim:)))

Ama cok eğlenceli yaa.sabahta yaptım çok mutlu oluyorum öle teptikçe falan.kızlar birde bebeğinizin ismi varsa ismini söleyin yada konusun CELAL paşam benim sesimi duyunca hemen tepki verio daha cok tepio.ayy bayılıyorym yha.Allahım nazarlardan korusun meleklerimizi :)

mevis benımkıde benı uyutmuyor 37+4 şimdi deniyorum tecrubemı yazacağımda yavrucaklara baskı zarar vermesin

canım bence zarar vermez.zaten cok agır seyler koyacak deiliz yha.sadece karnımda hafif baskı hissedecek kadar.bizim kuzucukların yerleri daralmaya başladıkça en ufak bir baskıyı bile hissedermiş zaten.hihoyyythihoyyyt

ay yok ben kıyamam meleklerime :kedi: elimi bile dokunurken çekiniyorum canları acırsa diye. hele geceleri uyuyamıyorum üzerlerine yatarsamda canalrı acırsa diye kıyamam ben ya canlarıma :sinifsinif:

ay yok ben kıyamam meleklerime :kedi: elimi bile dokunurken çekiniyorum canları acırsa diye. hele geceleri uyuyamıyorum üzerlerine yatarsamda canalrı acırsa diye kıyamam ben ya canlarıma :sinifsinif:

kız biz işkence mi yapıoruz bebişlerimizekaydirigubbakcemile3ben tepkisini ölçmek istiyorum o yüzden deniyorum böyle şeyleri.mesela karanlıkla aydınlığı da farkedebiliomus.karanlık bi odada göbeğimize bi ışık kaynağı tutarsak gözleriyle takip edebilirmiş.ama bunu nasıl anlıcam??bir de seslere cok tepkili sesimi yükseltince hemen hareket eder,birden yüksek bi ses gelsin anında tepki verir.birde düğünleri sevıoskaydirigubbakcemile3gecen dışarda düğün yapıolardı bizim paşa çalgı susana kadar durmadı azucuk zilli olacak sanırsamzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…