kızlar moralim çok bozuk lütfen bana yardım edin :(

88kelebek88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
1.286
11
merhaba kızlar daha önceden biliyosunuzdur eşim beni terketti diye konu açmıştım o günden beri ayrıyız hala dün gece bana ıssız adam filminin bitişinde ki videoyu gönderdi izlesene bunu sen şerefsizlik yaptın bana ama ben sana yapmadım dedi bende ben ne yaptım sana filan yazdım daha bişeyler daha yazıcaktım yanlışlıkla onu gönderdim sonra internet gitti tekrar mail atamadım dün gecede çok içmiş durmadan silahını çıkartıp kendimi vurucam demiş bi tanıdık silahı elinden almış ama kendine kötü bişey yapmasından korkuyorum ne olur bana bişey söyleyin kendine bişey yapmamıştır dimi dükkandan ayrıldığından beri kimse haber alamıyomuş ondan telefonuda kapalıymış moralim çok bozuk aramaya çıktılar onu bizim eve gittiler ben eşimi çok seviyorum ona bişey olursa yaşayamam bende ölürüm

Sakin ol canım.
Kendini vuracak olsa,etrafına söylemeden anlık hezeyanla vururdu diye düşünüyorum.
İntihar edeceğim,ediyorum diyen kişiler,çoğu zaman dikkat çekmek veya pişmanlık yaratmak için söylüyorlar.

diğer konunu bilmiyorum.çok üzüldüm ama eşin seni çok seviyor,okurken bunu hissettim.
canım konularını aranızdaki problemleri bilmeden yazıyorum.yapıcı olmaya çalış eğer seviyorsan.istiyorsan.ılımlı olmaya çalış.

eşine bişey olmamıştır canım,kötü haber tez gelir.bence senin merak etmeni isityor.

Son düzenleyen: Moderatör:

bilmiyorum ya çok kötüyüm şuanda çokta seviyorum o da beni seviyo eminim ama istemiyo beni bide buarada psikolojik tedavi görüyorum ben

kıskançlık yüzünden kavga çıktı nasıl yaptım bilmiyorum çok pişmanım ablamdan kıskandım onu psikolojik tedaviye başladım kişilik testinde bir sürü şey çıktı ama beni istemiyo sevdiği halde

duyulmaz ki imkansız bizim ev burdan 90 km uzakta ve komşuların hiçbirini tanımıyorum yani kimse haber veremez

Son düzenleme:
duyulmaz ki imkansız bizim ev burdan 90 km uzakta ve komşuların hiçbirini tanımıyorum yani kimse haber veremez

Bu soruna neyin sebep oldgunu bilmen çok güzel.
Normal bir sebepten kavga etmeişsiniz ki eşinizin çok zoruna gitmiş belli.
Canım tedavini ol mutlaka.
Dua et bolca bu gece.

Eşine pişman oldugunu hissettir.Yapıcı ol ki farkına varsın bazı şeylerin.
Allah yardımcın olsun canım.
Dilerim en kısa zamanda düzelir hersey..

Son düzenleyen: Moderatör:
canım sakin ol endıse yapma .

esın dıkkat cekmek ıcın blof yapıyor .

ıntıhar edecek adam emın ol ,saga sola ben oldurecegım kendımı demez.

kısacas ılan vermez .havlayan k*pek ısırmaz dıye bosuna dememısler.

yapacak olan adam emın ol coktan yapardı .ıntıhar etmek dusunerek

alınan bır karar degıldır .!

Aklına kötü şeyler getirme canım sakin ol.Ne zamandır ayrıydınız eşinle?

ben o kadar özürdiledim pişmanım dedim eşyalarını topla git evden istemiyorum seni dedi o kadar dedim ona gitmiyim hiç yüz yüze gelmeyizistersen ayrı bile yatarız bi süre dedim istemiyorum git dedi bana

doğru haklısın bende kaçkere intiharı denedim birsürü ilaç içtim hatta onun gözünün önünde bile içicektim elimden almıştı ilaçları

bu kadar korkuyor,merak ediyorsan arasana ailesini,haber alsana..kötü haber tez duyulurmuş kaygılanma.birşeyi yoktur,siniri yatışınca çıkar gelir.

Nasıl yani kendi ablanızdan eşinizi mi kıskandınız.? Nasıl oldu çok merak ettim. Eşiniz sizi bu duruma düşürecek ne yaptı ki?

doğru haklısın bende kaçkere intiharı denedim birsürü ilaç içtim hatta onun gözünün önünde bile içicektim elimden almıştı ilaçları

tedavi oluyorsun değil mi?eşini de ikna et bunun için,mutlaka! siz intiharı oyuna dönüştürmüşsünüz,birbirinize ders verme yönteminiz olmuş.

Nasıl yani kendi ablanızdan eşinizi mi kıskandınız.? Nasıl oldu çok merak ettim. Eşiniz sizi bu duruma düşürecek ne yaptı ki?

sürekli evde yalnız olmam evde konuşucak kimse olmaığı için bu duruma geldim ben bide son zamanlar çalıştığı için eve gece 3 te 4 te 5te filan geliyodu komşularıda tanımıyorum zaten

canım ne yasandıda ablandan kıskandın .

pekı ablanla suan da aran nasıl ? o bılıyor mu bu durumu ?

tatlım yaa hıc oyle sey olur mu hıc ,kendı canından nasıl kıskanırsın esını

daha once sen de ıntıhara teşebbüs ettıgıne gore sanırım cıddı anlam da pıskolojık

sorunların var .

tedavi oluyorsun değil mi?eşini de ikna et bunun için,mutlaka! siz intiharı oyuna dönüştürmüşsünüz,birbirinize ders verme yönteminiz olmuş.

ben gerçekten ölmek için içiyodum ilaçları ama tedavi görüyorum şimdi hempsikolog hemde pskiyatri tarafından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…