Gebeliğe Hazırlık kızlar meraktan çatmayacağım ne olur cevap yazın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gxuxlxuxm_se

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
179
1
3 aydır adetlerim düzensiz bu ay yaklaşık bir haftadır adet olmadım dün sabah test yaptım negatifti. 5-10 dak. bekledim bi değişiklik yok. testi çöpe attım işe gittim 1 hafta test falan yapmayacağım dedim. biraz önce çöp atacaktım gözüme test takıldı bi bakayım dedim baktım çift çizgi ve çok silikte değil. ben her ay en az 3-4 tane test yaparım ve o testleri hemen atmazdım saatler sonra bakardım hatta bir kaç gün sonra bile baktığım olurdu saçmalık ama ne yapayım ilk kez hemen çöpe attım ve ertesi gün gördüm kafam karıştı

bencede hamilesin,bende bi arkadaşıma test yapmıştım o da negatif dıye cope atmıstı bende nıye acele ettın dıyıp gıttım baktım ıkıncı sılıktı ve 1 hafta sonra dogumu var:)yarın kan testı yaptır

hamilersibb cnm tebrikler
aynısını bend eyapmıştım çöpten alıp baktım çıkmıştı silik ve hamiştimm
Allah kucağına almayı nasipetsin :))

bilmiyorum kızlar ama hayırlısı olsun çok teşekkür ederim cevaplarınız için eşim şimdi gidip test alacak bi daha yapacağım eğer 2. çizgi yine çıkarsa yarın kan testi yaptıracağım. yüce rabbim isteyen herkese versin. size kesin sonucu yazarım. inşallah yine hayal kırıklığına uğramam kızlar ama yinede hayırlısını istiyorum. :Saruboceq:

amin canım herşeyin hayırlısı allahtan ama bencede hamilesin eczacı bile dedi bana hemen atmayın bekleyin diye ben dün eşimle yaptım testi iki çizgi hemen çıktı ama silik gibiydi bi kaç dakika bekledikten sonra kopkoyu oldu ikiside olmadı kanda baktır aklında şüphe kalmaz.

Canım aynı durum benim arkadaşımada oldu. Şu anda 8 aylık bir bebeği var. Allahın izniyle bence sende hamilesin. Bence biran önce dr'a gitmelisin. Kan tahlili falan yaptır. İnşaallah güzel haberlerini bekliyoruz.

kesin hamişsin kıss bende hamişim allah yardımcımız olsun kesin sonucu bildr
bize

bende dün kan testiyle öğrendim hamile olduğumu.gittim bie idrar testi aldım tüm testlerde yaşamak istiyorum bu heyecanı diye:)) ikinci çizgi silikti.ama hamileyimm:) idrar testlerinde doğru sonç almak için biraz zaman geçmesi gerekiyor zaten.benm henüz erken o yüzden silik diye düşünüyorum.inş. sende hamilesindirr aynı zamnda alırız bebeişlerimiz kucağımızaa:)) allah isteyen herkeze wersinn aminnnn..

ya kızlar sabah test yaptım çıkmadı ama çöpe attığım teste çıkmıştı sanırım bizim ya çöp yada çöp torbası hamileeee :jeyyar: neyseki küçük bi çöp kovasına ihtiyacım vardı. :roflol:

bence kızlar o test bozuktu yada metabolizmam benimle dalga geçiyor. neyse ümidi kestim biran çok heyecan yapmıştım yazık herifide heyecanlandırdım artık ne idrar ne kan testi bebeği kucağıma alacağım o zaman tamam bu sefer oldu diyeceğim. hayırlısı artık kızlar yola devam Şeniz

ya canım benim de adet düzensizliğim başlamıştı ya geçen ay bu ay da olmadım halen diğer topice de yazdım zaten ara kanamam olmuştu 21 inde başlamıştı 26 sında bitmişti şimdi olmadım eve gelirken şeytan al bir test yap dedi ama negatif... Fakat geçen hafta benim o lekelenmeden sonra yumurtlama zamanındaki akıntımdan geldi ve bayram ve tatil olması sebebiyle geçen haftayı değerlendirdik :). Sen de bekle ben de bekliyim bir müddet daha bu düzensizlikle biz daha çook bekleriz gibime geliyor:) Onun için dediğin gibi tam gaz yola devam http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/love0071.gif

hayırlısı olsun canım ya bari adetim öne atsa geriye atmasa bekle bekleee bekleeeeeeee :sm_confused: geçen ay ne güzel erkenden oldum ne stres ne bişey benim adetlerim düzenliydi 3 aydır böyle ve ilk kez bu kadar gecikiyor. anacığım gebeliği geçtim aklıma bin tür şey geliyor. canım ne yapalım bekleyeceğiz başka yol yok ha bideeeee :jeyyar: çalışacağız Şeniz

hiç birşey olmaz bir de başka bir şey vardır diye endişe etme zaten hamile miyiz diye kafaya takıyoruz:) İyi bir de hastalık var mı diye takalım sonra bizim goncalar bizimle nasıl uğraşacak:) Ben zaten hassas duygusal bir garip yengeç/ eşim mantıklı gerçekçi bir başak:)) Sonra bize kolay gele:)))))))))

aynısını bende yaptım.kafam karıstı..ben asılama oldum 10.gunumde yaptım..baktım tek..attım cope..1-2 saat sonra bıde bakayım sılık 2.cızgı..
cop kovası balkondaydı..acaba sogukten kafayımı yadı bu test dedım..
cok begendım...beımde kucuk cop kovasına ıhtıyuacım vardı..ıyı oldu heee:roflol::roflol:
acep hamılemıyız..
yoksa kovalarrmı hamıs:sm_cool:

kızlar bi şey söylicem benim aldığım testlerde 30 dakika sonra okumayınız yazıyodu. Keşke sonradan hiç bakmasaydın gülümse ama hala hasta olmadıysan yinede bi umut var. tekrar test alır denersin bence 10 dk. bekle at

ya ben 2 kere daha yaptım ikisindede tek çizgi ve hala regli olmadım keramet çöp kovasındaysa karnıma bağlayıp gezeyim ne dersin ama ne adet belirtisi ne hamilelik belirtisi kızlar kadınlık hormonlarımı kaybediyorum senağlama

daha hasta olmadım bilmiyorum ya artık hamilelikten geçtim nasılsa yok diyorum senağlama bari hasta olayım en az 1 hafta geçti düzensizleşince günüde bilmiyorum tahmini yani. :1no2: pazartesine kadar bekleyeceğim inat ettim olmazsam kan testi yaptıracağım giderken çöp kovamıda götüreceğim bakalım bizim yavru çöp kovası kaç haftalık ay kızlar mutfağa çok yakışacak banyoyamı koysam. sositososito

ben yapmıyacam bır daha..yaramazlar ıcın dustugumuz duruma bakın..bı ggelsın ben ona bılıyorum yapcamı..
kırmızılar gelmedıkce umutsuzluk yok..adet belırtılerı ıle hamıslık belırtılerı aynıymıs oyuzden belırtı aramak yanlıs....
cop kovasına gobuse baglamak ıyı fıkır degıl delu sanırlar:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…