Kizlar Lütfen Yardimci Olunnnnn!!!!!!!!!

canlarım merhaba benim adet olmam gün kanamam olmadı ama bi ertesi gün kahverengi çok az kanma oldu bugünde pembe gibi bi kanama oldu belim acayip ağrıyor sağ kasığıma arada çok şiddetli bir batar giriyor pazartesi kan tahlili yaptırıcam hayatımda hiç böle adet olmamıştım olmam gereken gün mutlaka kanamam olrdu bu sefer çok ilginç çok azıcık bir kanamam oldu ilk gün kahve ikinci gün oyu pembe gibi ped koydum ama ped bembeyaz sadece wc yegidip tuvaletimi yaptığımda geliyor koyu pembe kanama hiç birşey anlamadım kızlar lütfen bana yardımcı olun korkmaya başladım :KK43:(((( bu kanama derken damla damladan birazcık fzla çok azıcık

bahartan canım yazılarını okudumda sen gene de dikkatli ol kanaman çoğaldımı yani tam olarak adet oldunmu şuan ne durumda merak ettim durumunu inşallah hayırlısı olsun ya...

canım benim aynı belirtiler oldu 20 kere falan tuvalete gittim dediklerinin hepsi oldu bende 3 aylık hamileyim dilerim sende hamişsindir

canlarım merhaba benim adet olmam gün kanamam olmadı ama bi ertesi gün kahverengi çok az kanma oldu bugünde pembe gibi bi kanama oldu belim acayip ağrıyor sağ kasığıma arada çok şiddetli bir batar giriyor pazartesi kan tahlili yaptırıcam hayatımda hiç böle adet olmamıştım olmam gereken gün mutlaka kanamam olrdu bu sefer çok ilginç çok azıcık bir kanamam oldu ilk gün kahve ikinci gün oyu pembe gibi ped koydum ama ped bembeyaz sadece wc yegidip tuvaletimi yaptığımda geliyor koyu pembe kanama hiç birşey anlamadım kızlar lütfen bana yardımcı olun korkmaya başladım :KK43:(((( bu kanama derken damla damladan birazcık fzla çok azıcık

sevgili bahartan umarım her şey gönlünce olur ama her halde adet olacaksın adet olmayı istemediğinden gecikiyor olabilir geçen ay benimde öyle oldu 5 gün 1 damla 1damla oldu sonra test yaptım negatif çıkınca ertesi gün tam oldum her şeyin hayırlısını iste allah gönlüne göre versin

evet kızlarr adet oldum:KK43:(((( test yapmamıştım bekledim adetim 2 gün gecikmesine rağmen 2 gün daha bekleyeyim dedim ama gerek kalmadı adet oldum test yapıp negatif çıkması beni daha çok üzüyor aslında bölesi daha iyi ne yapalım hayırlısı değilmiş inşallah bu ay olur Allah tüm bebiş isteyenlerin yardımcısı olsun hayırlı sağlıklı birer evlat nasip etsin bu dönemimde yanımda olan yazılarını benden esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim

kızlar birde dr um bu ay hamile kalmazsam yaptırmam için tahliller istedi adetin 3 günü yapılacak bunların fiyatları hakkında bilgisi olan varmı sağlık ocaklarında yapılıyormu

canım beliritiler oluyor bu şeki,lde ama sen yinede çok umutlanma kan testi yap için rahat olsun...
inşallah ALLAH NASİPEDER...

İNŞALLA BİRDAHA Kİ AYA NASİPOLURDA HAMİLE KALIRSIN CANIM HAYIRLISIYLA.TAHLİLLERİN PARASIYLA İLGİLİ HİÇ BİR BİLGİM YOK CANIM...a.s.
evet kızlarr adet oldum:KK43:(((( test yapmamıştım bekledim adetim 2 gün gecikmesine rağmen 2 gün daha bekleyeyim dedim ama gerek kalmadı adet oldum test yapıp negatif çıkması beni daha çok üzüyor aslında bölesi daha iyi ne yapalım hayırlısı değilmiş inşallah bu ay olur Allah tüm bebiş isteyenlerin yardımcısı olsun hayırlı sağlıklı birer evlat nasip etsin bu dönemimde yanımda olan yazılarını benden esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim

103 milyon tutuyor diye duymuştum ama ben yaptırnmadım tamamen kulaktan dolma bir bilgi herhangi bir labaratuarı arayıp öğrenebilirsin labaratuar telefonlarınıda netten araştırıp bulabilirsin:KK66:

X