Kizlar Lütfen Yardimci Olunnnnn!!!!!!!!!

B

bahartan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bahartan
Benim Adetime 1 Gün Var Normalde Her Ay Adetime 2 Yada 3 Gün Kala Adet Sancilarim Başlar Ama Bu Ay 10 Gün önce Başladi Son Bir Haftadirda Kasiğimin Sağ Tarafinda Zaman Zaman Batmalar Ve Ağri Oluyo Göğüslerim Inanilmaz şişti Damarlari çok Belirgin Ve Dokunamiyorum Sürekli Idrara çikiyorum Başim Ağriyor Bebek çok Istiyorum Ama Fazlada Umutlanmak Istemiyorum Bu Yazdiklarim Hamilelik Belirtisi Olabilirmi Lütfen Cevaplarinizi Yazarsaniz çok Sevinirim Göğüslerim Hiç Bukadar Hassas Olmamişti Dokununca çok Sizliyo Ağlama Derecesine Geliyorum Ağridan Ltf Cevaplarinizi Esirgemeyin Teşekkür Ederim şimdidden

• Konu Sahibi bahartan

tatlım bir kaç gün geçsin de adet görmezsen hemen evde kendin bir test yap.sonrada mutlaka kanda BHCG ye baktır.bende de adete bir hafta kala acayip bir kasık ağrısı olmuştu göğüslerim şişip hassaslaşmıştı sanki bu saydıkların ona delil ,herhangi bir sorun yok dimi sende ?adet düzensizliği polikistikover filan gibi çünki onlarda böyle şikayetler oluo.inşallah hamilesindir dualarım seninle bizi haberdar et şekerim a.s.

• Konu Sahibi bahartan
canım bunlar gebelık belırıtısı olabılır

ıkı gun gecıcıkınce test yapppp

• Konu Sahibi bahartan
Adetine 1 gun varsa, bir kan testi yaptir, kesin cikiyor. Hakkinda hayirlisi olsun canim.

• Konu Sahibi bahartan
benım kasık agrısı dısında hıcbır belırtım olmamıstı.ıcın rahat etsın ıstersen kan tahlılı yaptır.adet gunun gelmeden sonucu alıyorsun.umarım hamılesındır

• Konu Sahibi bahartan
canlarım ya hepiniz ne kadar tatlısınız ne kadar pozitifsiniz çok teşekkür ederim yazılarınız için meryemyılmaz cnm adetim hep düzenlidir Allaha şükür hiç bir sorunum yok
kasık ağrım bugün dahada çoğaldı her wc ye gidişimde bakıyorum bişey varmı diye bide 3 gündür acayip iştahım açıldı inşallah hamileyimdir lütfen dua edin benim için çok istiyorum

• Konu Sahibi bahartan
bencede bir kan testi yaptırmalısın..iştah açılması falan psikolojikte olabiliyor..ama bendede böyle belirtiler olmuştu ama ben bir kaç damla kanla karışık akıntıda gördüm ama hamileymişim meğer.bulantılarım geçmeyince hamile olduğumu anlamıştım...hadi hayırlısı..

• Konu Sahibi bahartan
ben adetime 9-10 gün kala kasıklarım ağrımaya başladı birde 3-4 gün kala yediğim içtiğim hiç bir şeyden tat alamıyordum bencede kan testi yaptır canım inşallah hamişsindir

• Konu Sahibi bahartan
ya belki kızacaksın ama adet günü geçmeden umutlanmak hüsranla sonuçlanıyor isteyenler için beklemenin zor olduğunu tahmin edebiliyorum ama adet öncesi belirtiler hamişlik belirtileriyle aynı ancak adetiniz 2-3gün geçerse o zaman umutlanmak gerekir dilerim hamişsindir ama çokta umutlanıp sonunda üzülmeni istemem arkadaşım psikoloji çok önemli

• Konu Sahibi bahartan
bahartan belirtilerin benimkisi ile aynı bendede adetime 3 gün kala ağrı olurdu ama son adetimde 10 gün önceden başladı ara girip çıkıyordu bende hamileymişim şuan 15 haftalık umarım sende hamilesindir

• Konu Sahibi bahartan
bensen canım haklısın bende öle düşünüyorum ama işte insanın elinde olmuyo bunu yapabilmek illaki vücudundaki her değişiklikten acaba hamilemiyim sorusu geliyor aklına Allah büyük canım bu ay olmazsa bidahaki ay ama içimden bi his hamileymişim gibi geliyo inşallh bu his psikolojik değildir ALLAH isteyen herkese hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin dün akşam kasığımın sağ tarafına bi çok kez batmalar oldu öle ani batmalar ki yerimden fırladım eşim bile korktu belim ağrıyor baya baş dönmelerimde var yani umarım hamileyimdir :uhm:kasığım daha önceden hiçböle ağrımamıştı birde 10 gün önceden hiç ağrımaz benim ancak 2-3 gün öncesi belim çok ağrır bu ay çok değişik mesela yemek yiyorum aradan 1 saat geçiyo sanki midem kazınıyomuş gibi oluyor inşallah hamileyimdir kızlar inşallahhhhhhhhhh

• Konu Sahibi bahartan
sevda çiçeğim yazdıklarına çok sevindim ne yalan söleyeyim çokta umutlandım inşallah hamileyimdir ve bunu ilk sizlerle paylaşırım inan bütün gün nette bakıyorum sitede her yazılanda aaaa buda bende varmı acaba deyip kendimle kıyaslama yapıyorum çoğuda var hamilelik belirtisi umarım psikolojik değildir sizler çok iyisiniz böle destek olmanız yardımlaşmanı bana çok ii gliyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

• Konu Sahibi bahartan
slm adetim 7 gün geçikti 2 gün önce test yaptırdım ama hamile degilim?testin yanlış olma ihtimali varmı sizce?

• Konu Sahibi bahartan
evet canım belirtilerin hamilelik belirtileri ama sen yinede eczaneden bir test al kendini çok kaptırma umarım hamilesindir...

• Konu Sahibi bahartan
bahartan belirtilerin benimkisi ile aynı bendede adetime 3 gün kala ağrı olurdu ama son adetimde 10 gün önceden başladı ara girip çıkıyordu bende hamileymişim şuan 15 haftalık umarım sende hamilesindir

tebrik ederim harika bir duygudur demi umarım bende tadarım o duyguyuyerimseniben

• Konu Sahibi bahartan
fundag canım umarım öyledir hamileyimdir inşallah test henüz yapmak istemiyorum biraz daha bekliyeceğim adetim geçsin ozaman yaptırıcam senin yazılarını önceden geçen ay takip etmiştim sen hamilemisin şuan eğer hamileysen neler yaşadın belirtilerin neydi canım

• Konu Sahibi bahartan
bahartan canım adetin 1 geçince mutlaka test yap ben öyle yaptım hemen silikte olsa 2.çizgi çıkıyor yada hemen git kan testi yaptır ayyy çok heyecanlandım canım benim

• Konu Sahibi bahartan
slm adetim 7 gün geçikti 2 gün önce test yaptırdım ama hamile degilim?testin yanlış olma ihtimali varmı sizce?

canım İnşallah inşallah hamilesindir ama umutlanmanı istemiyorum adetin hep düzenlimidir benim hep düzensizdi 10 gün bile olmadığım oluyordu hep test yapıyordum çıkmıyordu bunu söylüyorum çünkü sizlerde benim gibi üzülmeyin adetin düzenli ise testi tekrarla yada kan tahlili yaptır canım

• Konu Sahibi bahartan
kahverengi akıntı gelmesi normalmi kızlarr (

• Konu Sahibi bahartan
canım benim ilk hamileliğimde degil ama ikincide kahverengi leke gelmişti eger ilişkiye falan girdiysen ondanda olur ama unutma hamileysen bu aylar cok önemli.ALLAH hakkında hayırlısını nasib etsin fazla takıntı yapma sakın bişeyi cok istersen senden kacarmış.gönlünü hep ferah tut olurmu güzelim.bide mutlaka sonucu bize yaz.:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…