Kızlar lutfen yardım

Sensevcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2
0
30
Ben aranıza yeni katıldım biraz uzun olucak ama yardımınıza ihtiyacım var ben 7 ay önce 48 kiloyken şimdi 54 oldum ve bölgesel yaglanma da oldu daha fazla gösteriyorum hiç bir kıyafetime giremiyorum| 157 boy| 34 36 bedenken şimdi 42 oldum zor donemlerden gectim kardeşim askere gittı ev degisikligi ve çevremdeki samimi sandığım arkadaslarımın samimiyetsizliklerı ve ayrılıkla biten 2 ilişkim bunlar beni bitirdi kendimi bir süre eve kapattım pijamalarla geçen geçtiğimiz kış (devamlı içki içiyor yemek yiyor ağlıyor uyuyor kimseyle konusmuyordum) (yerinde durmayan hergün saç makyaj topuklu ayakkabı gezen benden eser kalmamış dusa bile girmeye üşenen yeni ben ) resmen depresyona girmişim adet düzensizliği ayda 2 kere regl oda az az şimdilerde hiç yok gerçi bu dönemde başladı kilo almam. Ben napiyorum çık dışarı dediğim bahar zamanında çok geç kalmışım pantolonlarıma giremiyordum topuklu ayakkabiyi geçtim düz ayakkabıyla bile yurumeyi unutmusum ve bu durum beni oylesine üzdü ki bu seferde kilo aldım diye dışarı çıkmak istemiyorum insanlardan kaçıyorum tanıdığım insanların beni görmesinden cekiniyorum iyice pskolojim bozuldu bi fikri olan varmı dağıttım toplayamiyorum yardım edin lütfen

Zor Zaman'lar bunlar geçmiş gitmiş gözüyle bak ve geçmişi geçmişte bırak artık insanlardan kaçmak yerine hemen güzel bir uyku çek ve sabah aldığın kiloları vermeye başlamak için zinde ol belli bir diyet listesi yapma veya yap sen bilirsin ama bir an önce başla benim de verecek çok kilom var hayatım boyunca şişmandım hep utandım daha sonra bir azimle 70 ten hop 56 ya indim ve gelinliğime tığ gibi girdim daha sonra korumaya geçemeden 63 kiloya çıktım ve hamile kaldım 81 kiloyla doğuma girdim kızım 4.5 aylık ben şimdi 65.8 kiloyum 66.1 falan değişiyor ki ben altılı rakamları bekarken bile görmedim hedefim ağustos sonuna kadar 60 olmak daha sonra 53 falan boyum 1.61 kızım emmiyor bu arada tepki olmasın yeni bıraktı bu ara detox yapıcam sürekli istersen birlikte benimle başla ama asla umutsuz olma kendini düşünmeye bak gerisi teferruat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…