Kızlar lütfen yardım edin gebemiyim?

ozlemcnbkn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
44
29
29
Kime derdimi nasıl anlatıcam bilmiyorun ama çok yorgunum 4 yıldır çocuk sahibi olamıyorum kimyasal gebelik bile yaşamadım. Doktorum bu ay klomen verdi dedigi sekilde kullandım inanilmaz bir kasık agrim vardi sonrasinda adetin 21. Gunu progestoron testi yapildi 108 cikti. İki yumurtalik catlamis cok iyi dedi. Tabiki biz ondan oncede değerlendirmiştik günleri. Kasiklarimda hala agrilar var goguslerim eskiye nazaran daha dolgun uclarinda aci degil ama hassaslik var surekli idrara cikiyorum ve adetime 4 gün var test yapmaya korkuyorum sizce beklemeyimiyim yoksa test yapmalimiyim. Uzulmekten korkuyorum ama ilkdefa bu tarz seyler yasiyorum acaba kendimmi uyduruyorum

Bekle bekleyebiliyorsan canım. Çünkü gölge vs çıkıyor insan umutlanıyor var mıydı yok muydu diye.

Bende korkuyorum test yapmaya bu ay kasık ağrım göğüs ağrım oldu batmalarım oldu bel ağrım oldu baş dönmesi derken tüm belirtileri yaşadım yorgunlukta var 4 gün kaldı adetime çok sabrettim ve yarın artık test yapmak istiyorum

Umarim olumlu sonuc alirsin suan belin ayri agriyor kasiklarim ayri ama adet sancisi gibi surekli tuvaletim geliyor ayaga kalkmak hc istemiyorum sancidan bende adetine dahada 4 gun var umarim ikimizde olumlu sonuc aliriz

Umarim olumlu sonuc alirsin suan belin ayri agriyor kasiklarim ayri ama adet sancisi gibi surekli tuvaletim geliyor ayaga kalkmak hc istemiyorum sancidan bende adetine dahada 4 gun var umarim ikimizde olumlu sonuc aliriz
İnşallah canım benim güzel haberini verirsin İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…