Kızlar lütfen fikri olan varsa bakabilir mi?

Tkr_3558

🧡
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
450
104
27
3 ay sonra 1 senem olacak evliyim. Adet bittikten sonra diğer adete kadar hep ilişki oluyor yumurtlama takibi yapmıyorum genelde uygulamadan bakıyorum ama yumurtlamayı kaçırmamak için her günü değerlendiriyoruz ama sonuç hep negatif çok üzülüyoruz çünkü eşimle bebek cok istiyoruz 🥺🥺 aranızda gebelik için kürler yapan var mı acaba ne gibi kürlerdi belirtip anlatırsanız sevinirim. Birde onlardan denemek istiyorum. Yada ovulasyon testi yapmayı düşünüyorum.

Henüz bebek konusunda netleşmediğimiz için çok araştırmadım ama buradan okuduğuma göre her gün yerine 2 günde bir olması daha iyi diyorlar ilişki için. Belki ilk olarak onu deneyebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun diyeyim ben daha fazla fikrim olmadığı için, şans dilemeye geldim :)

3 ay sonra 1 senem olacak evliyim. Adet bittikten sonra diğer adete kadar hep ilişki oluyor yumurtlama takibi yapmıyorum genelde uygulamadan bakıyorum ama yumurtlamayı kaçırmamak için her günü değerlendiriyoruz ama sonuç hep negatif çok üzülüyoruz çünkü eşimle bebek cok istiyoruz 🥺🥺 aranızda gebelik için kürler yapan var mı acaba ne gibi kürlerdi belirtip anlatırsanız sevinirim. Birde onlardan denemek istiyorum. Yada ovulasyon testi yapmayı düşünüyorum.
Adetin 3.günü hormon tahlillerini yaptırın kan gerekli kan değerlerinede bakarlar. Eşinizde sperm testi yaptırsın korunmasız bir sene olmuş neredeyse zaman kaybetmemek için nekadar erken yaptırılırsa okadar iyi

Her gün ilişki yerine 2 -3 gün de bir deneyip öyle de görmek istiyorum . Eğer yine olumsuz bir durum olursa eşimin kontrollerini de yaptırırım

Her gün ilişki yerine 2 -3 gün de bir deneyip öyle de görmek istiyorum . Eğer yine olumsuz bir durum olursa eşimin kontrollerini de yaptırırım
Bence eşinizin kontrolünü de yakın zamanda yaptırın. Benim eşim 22 yaşında bi sorun yoktur dedim. 1 sene boyunca olmadı o süreçte ben tedavi gördüm çatlatma iğnesi klomen. Sonra bi test versin dedik spermler çok az çıktı ciddi derece de. Ve geçen gün sol varikosel olduğunu öğrendik ameliyat olacak. O yüzden iki tarafta bi sıkıntı var mı yok mu öğrenmeli. Ben aylardır boşuna üzülmüşüm boşuna uğraşıp kendimi telef etmişim.

Ovulasyon testiyle yumurtlamani takip edip, her gün her gün iliskidense yumurtlama öncesi-yumurtlama gunu-yumurtanin catladigi gün olmak üzere 3 gün değerlendirebilirsin. Bu şekilde denediğim ay hamile kalmıştım. Her gün ilişki onerilmiyor ama yumurtlama zamanı için olduğundan bence saglik sorununuz yoksa bir sey olmaz🤷‍♀️

Ovulasyon testiyle yumurtlamani takip edip, her gün her gün iliskidense yumurtlama öncesi-yumurtlama gunu-yumurtanin catladigi gün olmak üzere 3 gün değerlendirebilirsin. Bu şekilde denediğim ay hamile kalmıştım. Her gün ilişki onerilmiyor ama yumurtlama zamanı için olduğundan bence saglik sorununuz yoksa bir sey olmaz🤷‍♀️
Bide bu şekilde denemeye karar vermiştim Allah herkese nasip etsin inşallah

Bence ilk önce doktora gidip vitaminlerinize, kanınıza bakılması lazım daha sonra kist ya da rahimde kalınlaşma var mı ona bakılması lazım, daha sonra hormon testi yapılması lazım ve eşinizinde kontrole gitmesi lazım sağlıklı bir gebelik istiyorsanız 🤷🏼‍♀️ ve her gün aşınmadınız canım suyun altında 😂🤭 2 günde 1 yeterli olur 💕

Bence ilk önce doktora gidip vitaminlerinize, kanınıza bakılması lazım daha sonra kist ya da rahimde kalınlaşma var mı ona bakılması lazım, daha sonra hormon testi yapılması lazım ve eşinizinde kontrole gitmesi lazım sağlıklı bir gebelik istiyorsanız 🤷🏼‍♀️ ve her gün aşınmadınız canım suyun altında 😂🤭 2 günde 1 yeterli olur 💕
Canım ben her kontrolümü yaptırdım eşim işi gereği pek müsait olamadı ama bir kaç ay ovulasyon testi denemek istiyorum çünkü 28 29 bazen 30 ve 33 günde bir oluyor adetim bakalım öyle de olmazsa eşim kontrole gidecek. Hayır neden aşınalım yeni evliyiz ve çok seviyoruz birbirimizi bağ var 😘😍😂🙏

Canım ben her kontrolümü yaptırdım eşim işi gereği pek müsait olamadı ama bir kaç ay ovulasyon testi denemek istiyorum çünkü 28 29 bazen 30 ve 33 günde bir oluyor adetim bakalım öyle de olmazsa eşim kontrole gidecek. Hayır neden aşınalım yeni evliyiz ve çok seviyoruz birbirimizi bağ var 😘😍😂🙏
Oy maşallah sevin birbirinizi tabi ama erkek sperm mi kalitesizleşir böyle 😊 her şeyiniz tamamsa 2 ay bir deneyin ovülasyonla olur Allahın izniyle ama hergün yapmayın 🙈3 1 ya da 2 1 iyi olacaktır

Kuzum hayıt macunu vr kesinlikle onu kullanmanı tavsiye ederim tüpp bebek yaptıran biri var 2 ciye gucu yetmedigi icin buna basladı ve kullandı ve onundeki ay hamile kaldı kendi kenddine bu ay bende denicem bi arastır sonra basla bence aktarlarda vardır cnm.

Nasıl bir şey o canım duymuştum ama yakınımda kullanan yok maalesef nasıl kullanmam gerekiyor bide sadece benim mi kullanmam gerekiyor?
Kuzum hayıt macunu vr kesinlikle onu kullanmanı tavsiye ederim tüpp bebek yaptıran biri var 2 ciye gucu yetmedigi icin buna basladı ve kullandı ve onundeki ay hamile kaldı kendi kenddine bu ay bende denicem bi arastır sonra basla bence aktarlarda vardır cnm

Nasıl bir şey o canım duymuştum ama yakınımda kullanan yok maalesef nasıl kullanmam gerekiyor bide sadece benim mi kullanmam gerekiyor?
Eşinde sorun yoksa kullanmasına gerek yok ac karna sabah aksam 1 kasık tahta kasıkla yemen yeterli adet gunude yıyeblrsn yumurtlama catladıgı an bırakıcaksın ama gebelik olursa bebegi dusureblr cnkü rahmı temızlıyor kist varsa atıyor ve yumurtalarını saglıklı olmasına yardımcı oluyor

Eşinde sorun yoksa kullanmasına gerek yok ac karna sabah aksam 1 kasık tahta kasıkla yemen yeterli adet gunude yıyeblrsn yumurtlama catladıgı an bırakıcaksın ama gebelik olursa bebegi dusureblr cnkü rahmı temızlıyor kist varsa atıyor ve yumurtalarını saglıklı olmasına yardımcı oluy

Kuzum hayıt macunu vr kesinlikle onu kullanmanı tavsiye ederim tüpp bebek yaptıran biri var 2 ciye gucu yetmedigi icin buna basladı ve kullandı ve onundeki ay hamile kaldı kendi kenddine bu ay bende denicem bi arastır sonra basla bence aktarlarda var
Eşinde sorun yoksa kullanmasına gerek yok ac karna sabah aksam 1 kasık tahta kasıkla yemen yeterli adet gunude yıyeblrsn yumurtlama catladıgı an bırakıcaksın ama gebelik olursa bebegi dusureblr cnkü rahmı temızlıyor kist varsa atıyor ve yumurtalarını saglıklı olmasına yardımcı oluyor

Kuzum hayıt macunu vr kesinlikle onu kullanmanı tavsiye ederim tüpp bebek yaptıran biri var 2 ciye gucu yetmedigi icin buna basladı ve kullandı ve onundeki ay hamile kaldı kendi kenddine bu ay bende denicem bi arastır sonra basla bence aktarlarda vardır cnm.
Anladım canım denemek isterim açıkçası ama benim kistim vs problemim yok . Ovulasyon testi ile yumurtlama görürsem o zaman bırakır kullanmam

Denicem canım teşekkür ederim

X