Kızlar lütfen cevap verin kimse sorularıma cevap cevap vermiyor üzülüyorum

anonimbuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
54
8
22
Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu fakat elimde test olmadığı için ben de sabırsız bir insan olduğum için gittim o ovülasyon testi yaptım ve çizgiler bu şekilde çıktı başına böyle bir şey gelip hamile kaldığını öğrenen var mı ona göre nöbetçi eczane bulmaya gidip bir test alacağım zaten başka arkadaşlar diğer soruma yazmıştı al diye onları dinleyip yine gideceğim de daha böyle umutla gitmek istedim size de sorayım dedim
IMG_9458.jpeg

Merhaba bu ovulasyon testi olduğu için anlamak zor adete 1 gün kala bile yumurtlama görenler var belki yumurtlama belkide gebeliktir 1 günlük gecikmeyle hemen belli olucağını sanmıyorum en az 10 günlük gecikme de hadi max. 5 gün diyelim belki bir gebelikten şüphe edilebilir. Doktorlar 10 gün adet gecikmesi normal olduğunu söylüyor zaten bence böyle uğraşmayın erken gebelik testi alın bakın yada 3 gün daha bekleyin kan testi verin

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu fakat elimde test olmadığı için ben de sabırsız bir insan olduğum için gittim o ovülasyon testi yaptım ve çizgiler bu şekilde çıktı başına böyle bir şey gelip hamile kaldığını öğrenen var mı ona göre nöbetçi eczane bulmaya gidip bir test alacağım zaten başka arkadaşlar diğer soruma yazmıştı al diye onları dinleyip yine gideceğim de daha böyle umutla gitmek istedim size de sorayım dedimEki Görüntüle 3452469
Pozitif görünüyor ama bence bı kaç gün bekleyin havalar koşullar çok etkiliyor insanı negatif gorunce uzulebilirsiniz benimde 2 gün gecikti bekliyorum🤷 Rabbim inşallah hayırlısı saglikli evlat nasip eder🙏

Gebelik varsa ovulasyon testinin pik yaptığını duymuştum ama arkadaşların da dediği gibi yumurtlama da olabilir. En iyisi bir erken gebelik testi alın

Diğer konunuza cevap yazmıştık ve 15 20 dk mesafede eczane var gidip alıp gelirim test yaparım demiştiniz neden vazgeçtiniz

Benim adetim gecikince ovulasyon testi yapmıştım pozitif çıkmasına rağmen hamile değildim, ayrıca yumurtlama günüm de değildi hormonların yaniltmasiydi sadece

Benim adetim gecikince ovulasyon testi yapmıştım pozitif çıkmasına rağmen hamile değildim, ayrıca yumurtlama günüm de değildi hormonların yaniltmasiydi sadece
Doğrudur benim ovulasyon pikti öğlen test yaptım pozitifti idrar akşam kan verdim pozitifdi ovulasyonfan 13 gün sonra öğrendim denk geldi belkide bilemiyorum ama bende çok duydum ovulasyonla hamile olduğunu ogrenenleri

Diğer konunuza cevap yazmıştık ve 15 20 dk mesafede eczane var gidip alıp gelirim test yaparım demiştiniz neden vazgeçtiniz
Aşkım yazdım ya soru kısmına da arkadaşlar git al dedi ama bir daha sormak istedim diye. Ben biraz heyecanlıyım illa 4-5 kişiden daha duyacağım whwjwjwj aldım daha yapmadım ama

X