Kızlar lütfen bir bakın hamilemiyim ...???

esmer06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
68
0
Kıslar daha öncede yazmıştım en son 27 aralıkta regl oldum ve 12.ve 13. Günlerde iki akşam lekelenmem oldu .( ben bunu o dönem içtiğim surgam adlı sinüzit ilacına bağlamıştım çünkü lekelenme zamanlarıda ve öncesinde eşimle birlikte olmamıştım ) eşimle beraberlik tarihim 17 ocak oldu .fakat normalde 23 -25 arası olan reglem hala gelmedi.büğün tam 31.gün geçen hafta test yaptım 2 gün geçince sonuç negatif .karbonat testini denedim oda dibe çöktü.hiçbir belirtim yok şuanda .sadece ayaklarım çok üşüyor felaket onuda çalıştığım için havalara bağlıyorum ortam soğuk diye..lütfen kızlar bi akıl verin bişeyler söyleyin ben şimdi ne yapayım hamile olma ihtimalim varmı

olsaydı cıkardı gibi gorunuyor. umarım istedigin haberi alırsın belki gec dollenmedir ama ilaçlar da geciktirebiliyor.. baya gecikmiş senin, hamilelik yoksa da mutlaka doktora gitmelisin derim.

canımbenım sana tavsıyem bence gıt kan testı yaptır benım adettıme 3 kala negatıf cıktı adetımı8 7 gun gectı ıkıncı cızgı slık cıktı kanda degerım 151 cıktı bence en kesın cozum kan testı

Bence günün bayağı geçmiş inşallah hamilesindir bence tekrar bi idrar testi yap belki bu sefer çıkar.Bazılarının idrarda o kadar çabuk çıkmıyormuş.

kızlar büğün 33.günümdü hala regl olmadım ve az önce yeniden idrar testi yaptım kendim
bebe tıme marka ama gene tek çizgi birde kenarlarında başka slik çizgiler çıkıyor yatay gibi kan testi yaptırcam ama cesaret edemiyorum hayal kırıklığı yaşamak isyemiyorum artık..hamilelik olsa çıkmazmıydı idrarda bu zamana kadar yaklaşık 8 gün geçti

Canım muhtemelen cıkması gerekirdi büyük ihtimalle hamile değilsin cok kafanı kurcalıyorsa kan testi yaptır derim.Bebe time markasıda cok adi bir marka bir süre bekletirsen zaten 2. çizgi çok silik çıkıyor o test yüzünden bende cok hayal kırıklığına uğramıştım

ewet canım şimdi gidip teste baktım ikinci çizgi silik ama olması gereken yerde değil silik çizgi tam ilk çizginin yakınlarında .....ben şimdi hamile değilim o zaman

ewet canım şimdi gidip teste baktım ikinci çizgi silik ama olması gereken yerde değil silik çizgi tam ilk çizginin yakınlarında .....ben şimdi hamile değilim o zaman
Kesin birşey söyleyemeyiz güzelim kan testi yaptırabilirsin ama ümitlenme...

ilk defa bu ay böyle oldu hiç bu kadar gecikmezdi ama kafamdan silmek istiyorum artık bu düşünceyi bi kaç gün sonra kan testi yaptırcam yoksada artık hiç düşünmeyeceğim çok kötü oluyorum sonraa toparlayamıyorum kendimi

canım üzülme..umarım hayırlı zamanda olur..ben de 7 gün gecikmiştim..hatta 3 testim de pozitifti..sonra adet oldum..arada bir olabilir..

sakin olmak lazım..ben de 4-5 aydır çok istikrarlı günleri hesaplar değerlendiridim..bu ay hiç uymadım günlere..çok ta değerlendirmedik..en azından bu ay düşünmüyorum..
kan testini hemen yaptır da tedirginliğini at bence

yaa kızlar çok kötü böyle beklemek , bugün tam 12 gün geçti hala regl olmadım kan testi de yaptıramıyorum şimdilik , koyu sarı bi akıntım vardı şimdi ise şeffaf yumurta akı gibi oldu su gibi neredeyse..belirtim yok ama sanki hafif iğne batması gibi oluyor arada bir kasıklarım ..sizce hamile olabilirmiyim yada benim gibi olan varmı aranızda .

hergün acaba hamilemiyim die düüşünmektense biğün test yaptır kanda kafandan sil at

mrb bence stresten gecıkıyodur yada sinuzıt ıçn ılaç ıçmişsınz belkı ılaç yan etkı etmıştır.10 gunden sonra ıdrar testının kesın sonuç verdıgını bılıyorum.ama en ıyısı kan testı yaptırıp rahatlayaın

canım ben de senle aynı durmdayım, 2 gün var adetime test te yapamıyorum korkudan.akıntım çok fazla olmamakla beraber gün içinde şeffaf yumurta akı kıvamında geliyo azar azar.bu ay hiç adet olucakmış gibi hissetmiyorum ilk defa ...sadece kasıklarımda batma oluyo, bide göbek deliğimin sol tarafında bazen çok hafif batma oluyo, ama benim sol overde kist oluşmuş buay, batmalar ondan da oluyodur, belkide kistten dolayı adetim geç gelir ilk defa böyle bişey yaşıyorum, perşembeyi sabırsızlıkla bekliyorum. bu arada doktor oluşan gebeliğin de kisti oluşturabileceğini söyledi ama çok ümitlenmek istemiyorum, belkide çatlamayan yumoştur, bekleyip görücez kısmetse:)
esmer06 inşallah hamilesindir canım:) haberdar et:)

kızlar dün kan testi yaptırmıştım sonuçta sadece negatif yazıyordu adetim 13 gün geçmişti değer yoktu yani..yanlız az önce tuvalette azcık kan gördüm regl olmadım ama ve rahimde bide sol tarafımda iğnelemeler var .size sorum özel kliniklerde sadece negatif yazıyorlar ya alt sınırları falan varmıdır yani atıyorum mesala 0.01 çıktı yada 5 ,01 çıktı bize bildirmiyorlar ama bunların sınırı nedir acaba ben ilk defa kanda beta yaptırdım da o yüzden bilgim yok pek fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…