Kızlar lütfen bakarmisiniz 🥺🥺🙏

Ben bugün test yaptım negatif kuzum çok sonradan golge çizgi gözüktü büyük ihtimalle oda kuruma çizgisi belirti olarak göğülerime dokanmiyorum göğüslerim çok ağrıyor ara sırada kasık ağrısı oluyor büyük ihtimalle regl bu ay bende umutluydum hsg cektirmistim bu ay

Dayanamadım yaptım ben de az önce, innovita gebelik testi doğru sonuç gösterir mi acabaYaklaşık 2 saat önce sıvı alımını kesmiştim. Merak ettiğimden dayanamadım bir test yaptım innovita marka direkt tek çizgi gördüm sadece. Daha erken mi acaba canım yaYumurtalama 16 Eylül, çatlama 18 Eylül. En iyisi regli bekleyelim

Ben bugün test yaptım negatif kuzum çok sonradan golge çizgi gözüktü büyük ihtimalle oda kuruma çizgisi belirti olarak göğülerime dokanmiyorum göğüslerim çok ağrıyor ara sırada kasık ağrısı oluyor büyük ihtimalle regl bu ay bende umutluydum
Yumurtlama günlerimiz de aynı seninle tabi ben ovalasyon denemedim kuzum kendi tahminimce Rabbim inşallah bizede nasıp eder regle de daha 4 gün var

Senin akıntın vs varmı canım herhangi

Senin akıntın vs varmı canım herhangi
Var canım beyaz akıntım, daha çok bacak ve kasık ağrım benim şüphelendirdi Her ay göğüslerim ağrır zaten ama bilemiyorum, bu ay ovülasyonu ben de ilk kez denedim hakkımızda hayırlısı olsun. Bir de biraz uyku hali var, ama şimdi negatifi görünce yine bir umudumu kaybettim

Bire bir aynılarını yaşıyoruz canım negatife kadar herhangi bir sorun var mı sende

Bire bir aynılarını yaşıyoruz canım negatife kadar herhangi bir sorun var mı sende
Çikolata kisti olduğunu söyledi doktor canım Temmuz başında, sol yumurtalıkta biri 2.5 biri 1.5 cm. Her ay düzenli regl oluyorum, sağ yumurtamın da sağlıklı oluştuğunu söyledi. Doğal yollardan deneyin ertelemeyin dedi. Herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Gerekli görmedi. Bunu duyana kadar korunuyorduk ama bıraktık. Doğal yollardan olması için dua ediyorum

Ayyy benimde solda var çikolata kisti 2 cm doktor onemsemedi onun dışında sorunum yok hsg cektirdim bide bu ay deneyin küçük küçük tedaviye başlarız dedi biz senle aynıyız ya
Gerçekten öyle ne çok benzer yanımız varmış iletişimde olalım canım inşallah beraber iyi haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…