Bilgisi olan cevaplaya bilirmi lütfen 🙏🥺

Kızlar reglime 2 gün var erken gebelik testi yaptım negatif ( kimisinin ki beş gün kala bile pozitif oluyor bir umut yaptım) daha pozitife dönmez değilmi 🙏🙏🙏🥺
ben burda okudum 7 gün gecikince çok düşük değerle öğrenen vardı bence gelmediği sürece umut var.

Olmadım sabah test yapıyım dedim yanlış yapmışım sonuç çıkmadı yarın kan vericemde kaçta gitmem gerekiyor sağlık ocağına bi bilgin varmı canım sen oldunmu
olmadım ben de simdi onu arıyorum da açmıyorlar sabah 10’a kadar gitmek gerekiyordu diye biliyorum

regl 3 gün kala negatif görüp , regl olmadığım gece , 1 gün gecikme sayıyorum pozitif gördüm tabi düşük oldu orası ayrı ...

Kızlar reglime 2 gün var erken gebelik testi yaptım negatif ( kimisinin ki beş gün kala bile pozitif oluyor bir umut yaptım) daha pozitife dönmez değilmi 🙏🙏🙏🥺
Yaaa benimde 2 gün var yaptım ve negatif çıktı. Hala bir umut bekliyorum. Yumurtlamamı da takip ettim. Yumurtlamadan sonra 11. Günüm

Adet oldum sanırım ufaktan gördüm. Kan verdim negatif çıktı hayırlısı😂 İlk aydı zaten deneme
Olsun canım tabi hemen olmuyor uğraşmak gerek ben daha olmadım verdimde sonuç bekliyorum bakalım bizimde öyle uğraş olmadı negatif büyük ihtimalle

Takip et bakalım ovulasyon ile. Bazıları ovulasyon ile takip ederek gebe kaldığını söylüyor ama ben bu innovitaya falan pek güvenmiyorum hep böyle silik gösteriyor diyenleri de çok duydum. Eger dayanamzsan gidip kan ver boşuna kendini yiyip bitirme ben olsam sabredemem günü gününe regl olan biriyim iki gün geçse hemen kana giderim 🤭
Evet ben de güvenmiyorum.En sağlıklısı gebelik testi

X