kızlar lüffen bakarmısınız Hamilemiyim acaba

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
12
41
kızlar ben adetimi 9 gün geçtim bugün dr gittim adetimi 9 gün geçtim dr ultrasonda baktı kese göremedi kan testi istedi sonuç 34,21 çıktı sizce ben hamilemiyim ya kızlar 9 gün geçtim adetimi sizce b değer düşükmü acaba hamileysem bebeğim beni terkediyomu lütfen yardım olun bu arada kahverengi akıntıda var bende biraz

canım hayırlı olsun hamilesin belki geç döllenmedir ama akıntı iyi değil iyi bi doktora görün dinlenmenede çok dikkat et allahın izniyle hiçbişey olmaz bebeğine

canım yaaa inşallah hamilesindir..peki dr un ne diyo,neden adet olmuyormuşsun...inşallah rabbim hakkında hayırlısını versin..öptüm canım benim..

canim masallah hamilesin. ama kahverengi akintiya dikkat et. genelde hamile bayanlarin oluyor ama bu kadar zamann gecip bu kadar kucuk bir deger cikmasi ya gec dollenme ya da baska bir sey. doktorun sana 2 gunde bir bhgc onermesi lazimdi. dis gebelik falan Allah muhafaza. Senin gibi olan cok arkadasim oldu. lekelenmeleri gecti. ama bir kac arkadasimda da dis gebelik cikti. gec olmadan onmelini al. cok cok iyi haberlerini bekliyoruz.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum şimdi tekrar bir hastaneye daha gittim doktor akıntın kahveyse fazla dert etme dedi bide değer niye bu kadar düşük dedim sen nezaman hamile kaldığını bilemezsin dedi belki geç döllenmiştir dedi pazartesi tekrar çağırdı kan testini tekrarlıyalım dedi şudurumda hamile olduğumu söyledi bu arada pedimede baktı bu lekelenmelerden bişey olmaz dedi inşallah meleğim terketmez beni ne olur dua edin

canım tebrik ederim sende şimdi hamilesin demekki çok sevindim ama dedim sana bekle diye bak şimdi beraber gün sayacagız :teytey:

canım tebrikler allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına alamnı nasip etsin inşallah.canım lekelenmelerine yinede dikkat et bol bol dinlen.benimde ilk zamanalr öleydi kahve lekelerim geliyordu dr progestan vermişti kullandım ve geçmişti.allaha şükürler olsun bu aya kadar geldik.kan testini muhakkak tekrarla hayatım değerinin iki katı olması lazım herşey normalse.inşallah herşey istediğin gibi olur.iyi düşün iyi olsun hayatım....

canim insallah pazartesi gunu degerin boyle kocaman kocaman olur ve akintin gecer biz de hamileligini doya doya tebrik ederiz.

canım benim inşallah güzel haberlerle gelirsin saglıklı sıhatlı gelişir bebegin inşallah
tebrik edeyim şimdidenkesinleşince daha çok tebrik ederiz..

hepinize çok teşekkür ederim kızlar allahım inşallah hayırlı yazılar yazar pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum...

canım senı uzmek ıstemıyorum ama benım kan degerım ılk 450 2 gun sonra 900 2 sun sonra 2180 dı yanı duruma gore saglıklı bır gebeelıktı bende 5 haftalık haıleydım banada dusuk dedıler onemlı bı lekelnme degıl yat dınlen progesteron iç dedıler 3 gun yattım ve yumrtalıgımda agrı hıssettım hıç gecmıyor.gıttım dr ozel hastaneydi dıs gebelıkte olabılırsın dusukte yapabılırsın agrın var dedı eger dıs gebelıkse sag tupunu alırız sorun bıter dedı ve bende unıverste hastanesıne gıttım .oradakı dr ırekt dıs gebelık rahımde dıger dr gordugu kan pıhtısı o kese degıl dedıler senın çocugun olmadıgı için ılac verıp bebegı dusurcez deıler ve erken teshısteoluyor yoksa ıç kanama ıle anne hayatı rıske gırıyor dr ıyı sec benım gıttım dr ozel hastanedekı çok unlu bırı herkes ıyı dıyor dıkkat et ben canımla öduyordum bak senı uzmek ıstemıyorum uyarmak ıstedım ben yasadım dıkkat et hatta unıverste hastanesıne gıt ınkanları daha çok normal ult da anlayamadılar daha kapsamlı ult da anlasıldı yıne hayatı tehlıkem var embıryo kuculdukce çatlatan damarlar acıkta kalıyor ve iç kanama yapabılırmıs dıkkkat et senı uzmemısımdır ınsallah ama senın ıçın d ıorum bunları hcg dusuk benım adet gecmesın 4. gunu 450 dı ıyı dr sec eger mumkunse doç veya prof olsun

Dış Gebelik (Ektopik), Dış Gebelik ameliyatı Teşhis ve Tedavi Kadın Hastalıkları Doğum İstanbul beta hcg testi

suan dun ewe çıkarttılar ewdeyım sukredıyorum tupum alınmadı

kızlar bugün gittim kan testi yaptım cuma akşamı 34 olan değerim 66.83 oldu dr anormal bir durum yok dedi pazartesi tekrar kan testi istedi kahverenfgi akıntı içinde progestan verdi kızlar sizce bu değer nasıl......

Öncelikle tebrik ederim hamileliğin sorunsuz sağlıklı geçmesi dileğimlea.s.
Boş yere canını sıkma rahat olmaya çalış çünkü hamilesin ve değirin yüzkselmiş bu iyiye işaret ama kanama için sana şunu söyleyebilirim açık kırmızıya dönük değilse korkma ağrın ve kasılmaların yoksada rahat ol...

canım çok sağol akıntım koyu kahverengi ağrımda kasıklarım ara ara ağrıyo inşallah sorunsuz devam eder

canim yanlis anlama, asla korkutmak da istemiyorum ama bu deger iyi bir dger degil. 2 gunde bir derler ama aslinda digrusu her 36 saatte bir 2 ye katlamasi lazim. sende 3 gunde sadece 2 ye katlamis.

canim normalde olabilir, olmayabilir de. lutfen ihmal etme. gelecek hafta pazartesi cok gec olabilir.

insallah normaldeir. insallah dedigi gibidir ama ihmal edilecek bir durum degil. bak butun dis gebelikleri oku.

lutfen baska bir doktora daha sor.iyi haberlerini alalim.

canım inan bende hiç rahat değilim inşallah kötü bişey değil dış gebelikten çok korkuyorum ben pazartesiyi beklemiycem perşembeye tekrar baktırıcam ama doktor bana şu anda dış gebelik olduğunu anlayamayız daha çok erken dedi bide bende yerleşme kanaması geldi acaba dış gebelikte yerleşme lekesi gelirmi.............

canim persembeyi bekleme sana bir anlam ifade etmez. carsamba yaptir. ayni yerde. 150 veya daha ustu olursa iyi canim. insallah iyi haberlerini bekliyoruz.

canım merhaba seni kesinlikle korkutmak istememherkesin durumu farklı olabilir...ama bence 2 nedenden biri:
1- geç döllenme nedeniyle değerin düşük çıkıyor olabilir...ama ilk zamanlar çok hızlı yükselme olmalı...
2-ben geçen ay senin gibi kanama yaşadım ve kan testi yaptırdım düşüktü dr keseyi göremedi.ard arda 3 gün test yaptırdım 2 kat artma vardı.dr hiçbişi sölemedi.kanamam durdu.aradan 1 hafta geçti ve hiçbir şey yokken kanamam ile düşük oldu..sonuç :kimyasal gebelikti....korkutmak istemem ama bana senin durumunda böle gibi geldi....
herşeyin hayırlısı..umarım herşey yolunda gider ve 1. şık olur....

arkadaşım aynı durumu yaklaşık 3 ay önce bende yaşadım ilk değer 30 ikinci 60 içinci 100 sonra kimyaasal gebelik ( hayırlısı dedik.. ama bu demek seninde böyle olacak ben araştırdım düşük beta hcg kimi insanda yükseliyor kimindede kimyasal ile sonuçlanıyor. yani şansın 550 %50 hayırlısı olsunde .. sana tavsiyem.. hamileliğini eşinden başkasına söyleme ne olur ne olmaz. bide kafana çok takma hemen test yaptırıyım sonucu göreyim yapma ben yaptım stresten başka birşey olmuyor. 3-4 gün bekle mesala bu cuma git testini yaptır. çarşamba falan yaptırısan pek anlamı kalmayacak bu seferde cumayı mecburen bekleyeceksin.. zaten değerin düşerse kanamanda olu o zaman anlarsın. cumaya kadar boşşuna test yaptırma. hayırlısı neyse o olsun de...

merhaba;
tekrar hamile kaldınızmı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…