kızlar lüffen bakarmısınız Hamilemiyim acaba

rabbim herşeyin hayırlısını versin benim için hangisi hayırlıysa o olsun inşallah...........

merhaba;
tekrar hamile kaldınızmı acaba?

canım ben bunu hem geçen sene yaşadım farkında olmadan sonraki ay hamileydim.ama şansızlık aldırmak zorunda kaldım.bu seferde 2 hafta önce yaşadım bakalım bu ay inşallah sağlıklı bir hamile olurum...allahım hepimizin bebeğine ol desin...

zelişcim arkadaşın dediği gibi kimseye bişey söleme şimdilik ve de test falan yapma ben inan çok yıkıldım...kendini her türlüsüne alıştır ve sakin ol..stres doğru giden bişeyi bile tersine çevirebilir.....1 hafta bekle sonra kan testi yaptır.çünkü düşük olsa bile 2-3 gün idrar testi pozitif çıkar...
allah herşeyin hayırlısını versin...

zelişcim arkadaşın dediği gibi kimseye bişey söleme şimdilik ve de test falan yapma ben inan çok yıkıldım...kendini her türlüsüne alıştır ve sakin ol..stres doğru giden bişeyi bile tersine çevirebilir.....1 hafta bekle sonra kan testi yaptır.çünkü düşük olsa bile 2-3 gün idrar testi pozitif çıkar...
allah herşeyin hayırlısını versin...

Arkadasim kendi yasadiginiz acisindan akil veriyorsunuz da, dogru mu ya baska bir seyse diye hic dusunmuyorsunuz?

diyelim size uydu ve bir hafta sonra yaptirdi. ya dis gebelikse ne olacak? yasamadiginizdan dis gebeligi ancak yaziyorsunuz. kimyasal gebelikse evet duser gider. ya dis gebelikse ki belirtiler bire bir onla da ortusuyor. dis gebelikte her sey 1 hafta 10 gun icinde olup bitiyor. ben 2 hafta icinde tupumu kaybettim ki adetim gecmeden test yapmistim. onu gec hadi arkadasin zaten 10 gun olmus. yani zaman epeyce gecmis.

korkunun ecele faydasi yok. test yaptirir, eger yukselirse ne ala. deger duserse kimyasal gebelik, az yukselirse olmasi gerektigi kadar yukselmezse dis gebelik.

lutfen boyle akillar vermeyin. tamam siz uzulmesin kendini test sonuclari ile harap etmesin diyorsunuz da ya istemedigimiz olur ve tupunu kaybederse ne olacak?

dis gebeligi yasayan ve tupunu kaybeden biri olarak, insallah bunlardan biri degildir ve saglikla hamileyiiiim haberini aliriz. canim senden haber bekliyoruz.

canım seni de anlıyorum..evet dış gebelik yaşamadığım için bilmiyorum..bende yaşadıklarıma göre bir yorum yaptım..daha önceki mesajımdada her hamilelik farklıdır....diede yazmıştım..sadece bir fikir yani ben dr değilimki benim her dediğimi yapacak...
beni yanlış anlamışsınız..sizde yaşadığınızı yazarak farklı açıdan bakmasını sağlıyorsunuz...her türlü durumu düşünerek hareket edicek tabiki...

kızlar ben bugün ağrılarımın şiddtlenmesi ve akıntımın kırmızıya dönmesinden sonra doktorumun özel muaynehanesine gittim doktorum vajinal ultrasona soktu ve rahimde kalınlaşma olduğunu gebeliğe hazırlandığını henüz çok küçük olduğu için keseyi göremeyeceğimizi,dış gebeliğe ihtimal vermediğini 2 ihtimal olduğunu yumurtlama zamanımda hamile değilde adet zamanlarımda hamile kalabileceğimi değerimin o yüzden düşük olduğunu rahmin kalınlaşarak gebeliğe hazırlandığını,ikinci bir ihtimalinde bebeğin geç geliştiğini düşükle sonuçlanabileceğini düşük tehlikem var kızlar perşembe günü tekrar test yaptırıcam salı günü tekrar ultrasona giricem doktorumun o zaman kesesinin gözükmesi gerektiğini söylüyo yani düşük tehlikem var kızlar dua edin lütfen...........

canımmm duam seninle inşallah bebğin sağlıklıdır ve bir an önce sana sıkıca tutunup sağlıcakla kucağına gelir

kızlar ben bugün ağrılarımın şiddtlenmesi ve akıntımın kırmızıya dönmesinden sonra doktorumun özel muaynehanesine gittim doktorum vajinal ultrasona soktu ve rahimde kalınlaşma olduğunu gebeliğe hazırlandığını henüz çok küçük olduğu için keseyi göremeyeceğimizi,dış gebeliğe ihtimal vermediğini 2 ihtimal olduğunu yumurtlama zamanımda hamile değilde adet zamanlarımda hamile kalabileceğimi değerimin o yüzden düşük olduğunu rahmin kalınlaşarak gebeliğe hazırlandığını,ikinci bir ihtimalinde bebeğin geç geliştiğini düşükle sonuçlanabileceğini düşük tehlikem var kızlar perşembe günü tekrar test yaptırıcam salı günü tekrar ultrasona giricem doktorumun o zaman kesesinin gözükmesi gerektiğini söylüyo yani düşük tehlikem var kızlar dua edin lütfen...........

zelişcim kendine dikkatet .perşembeye hayırlı haberini alırız inşallah.:Saruboceq:

zelişcim canım benim üzülme,inşallah bebişin hayırlısıyla anneciğine sımsıkı tutunup inatlaşıp bırakmıycak..canım sakın ağır kaldırma yat dinlen,kendine vakit ayır biraz..inşallah hayırlısıyla keseyi görürsünüz..ve düşük tehlikesi geçer..canım stres yapma..tevekkülünü yaptın dua et ve rabbimden hayırlısını iste..dualarım seninle canım benim..inşallah hayırlı haberler vereceksin bizlere..öptüm canım..

Zeliscim yazdigini simdi okudum. cok sevindim dis gebelik ihtimali vermedigine doktorunun. inan cok, cok zor bir sey.

sen bol bol su ic simdi. ve sakin yemek falan bahanesi ile bile olsa kalkma. bvarsa yakinin gelsin yardim etsin.

insallah bebegin sana siki siki tutunur. iyi haberlerini bekliyoruz.

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun şimdilik çaresizce aynı kurbanlık koyun gibi bekliyorum annemdeyim hep yatıyom bazen gelip bakıyom kim ne yazmış diye kızlar inanın çok değişik duygular içindeyim inşallah bir sorun çıkmaz dua edin dualarınıza ihtiyacım var...

Zelişimm canım benım bu başlığını ilk defa şimdi gördümm....

Canım tekrarr tebriklerrrr..zelişimizz hamişş maşallahhh.Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallahhhha.s.:dance::dance:

öncelikle tebrik ederim arkadaşım inşallah bebeğin sana tutunur sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.bende daha önce düşük yaptım adetim 10 gün geçmişti doktora gittim kesyi gördü ama kan testi düşük çıktı yat dinlen dedi bana ama bende nerde o gün kahrettim kendimi ağla ağla gözlerim şişti ve üzüntüden o gece düşük yaptım.onun için moralini yüksek tut ve hep olumlu şeyler düşünmeye çalış zor biliyorum ama en azından sonunda güzel bişey olucak bebeğin için kendini sakın üzmeki ona kavuşabilesin birkaç ay sonra kalp atışını duyabilesin onu görürsün ve daha sonra kucağına alırsın.inşallah herşey istediğin gibi olur.

bendede ilk başta kahverengi akıntı hatta hafif kanlı akıntım oldu..dinlen uzan süreklı...
1 hafta sonra tekrar gıt ...gec dollenme olabilir...doktor ne dedıki sana

bendede ilk başta kahverengi akıntı hatta hafif kanlı akıntım oldu..dinlen uzan süreklı...
1 hafta sonra tekrar gıt ...gec dollenme olabilir...doktor ne dedıki sana

canım bendede ilk başta kahverengi leke geldi şimdi kırmızıya dönüştü dr düşük tehlikesi diyor keseyi göremedi geç döllenme olabilir dedi peki sen düşükmü yaptın

X