kizlar korkuyorum neyim var

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
kizlar önce kisa bir bilgi vereyim 27 yasimdayim dört yasinda bir oglum ve alti aylik
bir kizim var
sezeryanla yaptim son dogumumu
son üc aydir
adet kanamam bittikten sonra bir kac gun sonra yani
kahverengi kan geliyo
hafifte agri oluyo rahmimde
ay halim biteli 10 gün oldu bugun alis veristeyken kan geldi biraz korktum aceleyle eve geldim.sonrasindada biraz yine kahverengi kan geldi
baba sulalemde rahim kanserinden ölenler var
cok korkuyorum
acaba neyim var almanyada yasiyorum
kendimi ifade edemiyorum tam olarak doktorlara
sizinde böyle birsey basiniza
geldimi yada
bu konu hakkinda bilginiz varmi

lutfen yardimci olun
simdiden cani gönülden tesekkür ederima.s.

Canim öncelikle sakin olmalisin, korkma.
Sadece bir an önce doktorunu ara.
Kendini ifade edemiyorsan, esin ya da almancasi iyi olan biri arasin durumu anlatsin.
Bence yoktur birsey, adet kanamalarindan sonra oluyor bazen böyle lekeler, ama sen yinede ihtmal etme canim olur mu:KK66:

Gecmis olsun.

İhmale gelmez arkadaşım,buradan yardımcı olamaz kimse size.
Jinekolojik muayene ve gerekli tetkiklerin yapılması lazım.
Almancası iyi olan biri gerekli olanı anlatır zaten doktora,en kısa zamanda bir uzmana görünün.

canim cok sagol inan cok endiseleniyorum eskiden bukadarkorkularim olmazdi cocuklarim olduktan sonra korkularim cogaldi.cunku ben ayrilmis bir ailenin cocuguyum onlarindan ya annesizyada babasiz buyumelerinden cok korkuyorum
lekelenmeler normalde canim kahverengigeliyor kan
o beni endiselendirdi
bide burda doktorlar aylar sonrasina randevu veriyolar ne yapicam bilmiyorum.

canim allah razi olsun

geçmiş olsun canım inşallah ciddi birşey yoktur.ama ihmal etme hemen doktora git hem ne olduğunu öğrenmiş olursun hemde kuşkuların varsa ondanda kurtulmuş olursun.

cnm. madem böyle bi risk altındasın ihmal etmeden dr.a git mutlaka seni anlıcaklardır..
simir testlerini ihmal etme ..sağlıcakla kal..

esim calisiyor.bide burda doktorlar hemen randevu vermezlerki aylar sonrasina veriyolar ama sansimi denicem yarin
cok sagolasin yardim etmeye calistigin icin

bende almanyada yasiyorum almanca anliyan birisini alirsan yanina durumu izah edersen Dr hemen termin verirler inan bana böyle seyler ihmale gelmez beklemen bile hata ...esine söyle isten izin alsin haftada birgün almanyada izin var biliyorsun

bende almanyada yasiyorum almanca anliyan birisini alirsan yanina durumu izah edersen Dr hemen termin verirler inan bana böyle seyler ihmale gelmez beklemen bile hata ...esine söyle isten izin alsin haftada birgün almanyada izin var biliyorsun

canim doktora ne soylesem hemen termin verirler cunku oncesinde buna benzer bisey icin randevu almistim iki ay sonrasina vermisti.
ya ben bukuskuyla nasil yasarim iki ay ..
bana yardimci olurmusun ne soyleyeyim

nerdesin almanyada.eger berlindeysen sana bir iki tane doktor önerebilirim.(hemde bayan)artik hemen hemen her yerde türk doktorlar var.böyle bir durum icin termin almana bile gerek yok.insanin derdini anlatamamasi kadar kötü bir durum yok valla.bu yüzden benim bütün doktorlarim türk.bence sende kendine türk doktorlar bul.baskalarina agiz burun bükmezsin en azindan.

canim cok sagol inan cok endiseleniyorum eskiden bukadarkorkularim olmazdi cocuklarim olduktan sonra korkularim cogaldi.cunku ben ayrilmis bir ailenin cocuguyum onlarindan ya annesizyada babasiz buyumelerinden cok korkuyorum
lekelenmeler normalde canim kahverengigeliyor kan
o beni endiselendirdi
bide burda doktorlar aylar sonrasina randevu veriyolar ne yapicam bilmiyorum.

canim allah razi olsun

Allah cümlemizden razi olsun canim.
Bende yurtdisindayim, hastane randevularini gec veriyorlar, ama özel muayenedemi gec?
Eger öyleyse, acil oldugunu belirtin, mutlaka görüsmeniz gerektigini, bekletilecek birsey olmadigini söyleyin. Almancasi iyi olan biri arasin, yoksa itiraz edebilirler belki.
Birseycigin yoktur canimcim korkma. Biz kadinlarda olur böyle seyler.
Herseye ragmen yarin ilk isin doktorunu aramak olsun. Saglik önemli cünküa.s

Rabbim sana esin ve cocuklarinla birlikte uzuuuuuunn ve hayirli bir ömür nasip etsin canim.

a.s.:nazar:

inan yazini okurken gözlerim doldu inan hastayim demeye utanir duruma geldimkendimi kene gibi hissediyorum.esime bile cekiniyorum soylemeye cunku direk bikkinlikifadesi cökuyor yuzune iki cocuk dogurunca bide hamileliklerimsorunlu gecti birinde nerdeyse hepsi hastanede ikinciside sezeryanla olunca adamdabikti
okadar zorki baskasina muhtac olak
ben oldenburg ta oturuyorum canim burda hicturkoktoru yok keske olsa.
amabenim duygularma tercuman oldun
sayende icimi bosalttim sagol canim

Allah cümlemizden razi olsun canim.
Bende yurtdisindayim, hastane randevularini gec veriyorlar, ama özel muayenedemi gec?
Eger öyleyse, acil oldugunu belirtin, mutlaka görüsmeniz gerektigini, bekletilecek birsey olmadigini söyleyin. Almancasi iyi olan biri arasin, yoksa itiraz edebilirler belki.
Birseycigin yoktur canimcim korkma. Biz kadinlarda olur böyle seyler.
Herseye ragmen yarin ilk isin doktorunu aramak olsun. Saglik önemli cünküa.s

Rabbim sana esin ve cocuklarinla birlikte uzuuuuuunn ve hayirli bir ömür nasip etsin canim.

a.s.:nazar:

yüreyine saglik yazilarin icin biraz icim rahatladi
guzel dileklerin icinde canim.
siz beni rahatlattinizya rabbimde sizide dar zamanininda rahatlasina.s.:enbuyukkk:

inan yazini okurken gözlerim doldu inan hastayim demeye utanir duruma geldimkendimi kene gibi hissediyorum.esime bile cekiniyorum soylemeye cunku direk bikkinlikifadesi cökuyor yuzune iki cocuk dogurunca bide hamileliklerimsorunlu gecti birinde nerdeyse hepsi hastanede ikinciside sezeryanla olunca adamdabikti
okadar zorki baskasina muhtac olak
ben oldenburg ta oturuyorum canim burda hicturkoktoru yok keske olsa.
amabenim duygularma tercuman oldun
sayende icimi bosalttim sagol canim

anacim seninde oturdugun yer yani allahin unuttugu bir yer heralde.internetten baktim sizin orda kadin doktorunu bosver,her hangi bir bransta bile bir tane türk yok.allah yardimcin olsun..ama ihmal etme gercekten.:teselli:

anacim seninde oturdugun yer yani allahin unuttugu bir yer heralde.internetten baktim sizin orda kadin doktorunu bosver,her hangi bir bransta bile bir tane türk yok.allah yardimcin olsun..ama ihmal etme gercekten.:teselli:
evet haklisin canim bende arastirmistiminternetten dedigin gibi köygibi biryerde oturuyorum.sagolcanim yardimlarin icin.ictenligin icinde benim icin cirpindin canim allahrazi olsun

tas atipta kolum yorulmadi be canim.dil bilmemek ne kadar kötüdür cok iyi bilirim..coook üzülüp aglamisimdir bu yüzden.birisinden yardim istemekte kahreder insani..

tas atipta kolum yorulmadi be canim.dil bilmemek ne kadar kötüdür cok iyi bilirim..coook üzülüp aglamisimdir bu yüzden.birisinden yardim istemekte kahreder insani..

gercekten cok zor kendimi beceriksiz biseye yaramaz hissediyorum
kendi sagligim icin biledoktora gidemiyorum.
kendimi iyi kotu anlatiyorumda doktorlarin kullandigi deyimleri anlamiyorumve onlarda beni anlamiyorlar.esimden yardim istemek zoruma gidiyor yada baskasindan

gercekten cok zor kendimi beceriksiz biseye yaramaz hissediyorum
kendi sagligim icin biledoktora gidemiyorum.
kendimi iyi kotu anlatiyorumda doktorlarin kullandigi deyimleri anlamiyorumve onlarda beni anlamiyorlar.esimden yardim istemek zoruma gidiyor yada baskasindan

seni cok iyi anliyorum canim.bu konuda benim basima öyle seyler geldiki simdi anlatmaya kalksam sayfalar yetmez.helede birine cok sinirlensen bile almanca karsilik verememek,icindeki sözlerin bogazinda dügümlenmesi kadar aci bir sey yok.:teselli:

X