Göz Makyajı Kızlar kirpiklerim dik, kıvrık olmasını istiyorum ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaslar hepiniz cok güzel seyler söylemisnz bnmde bi tawsiyem war bn 2 rimel kullanıyorum biri hacim için su kalın fırcalardan güzelce sürüyorum sonra taraklı bitmis olan rimelimle bi güzel tarıyorum ilk önce rimeli sürün kurumasına yakın tarayın görüceksiniz bunların hiçbirine gerek kalmıcak

Rica ederim :) Kızlar ben dün denedim, pek beceremedim galiba ama bu video benim istediğim kirpiklere sahip olma hayalimi gerçekleştirmeme yardımcı oldu Çay kaşığını denedikten sonra baktım olmayacak, sürdüm bir güzel rimelimi zaten çok memnunum yeni rimelimden, rimel kurumadan çay kaşığını aldım ve içini kirpiklerime değecek yakınlıkta tuttum ve birkaç kez kırpıştırdım veeee sonuç harikaa Hayalimdeki gür ve kıvırık kirpiklerim aynanın karşısında artık O kadar mutlu oldum ki çay kaşığını makyaj çantamın içine attım daha da çıkarmam

sakın rimel sürdükten sonra kirpik kıvırıcı kullanmayın.kirpiğinize çok büyük zarar veriyorsunuz.
kaşık yöntemi güzelmiş ama bana kirpiklerim elimde kalırmış gibi geliyor :26:

sağol cnm bunuda denicem

Kızlar bu çay kaşığı yöntemi de ilgnçmiş sağolun
denicem ama korkuyorum bişi olmaz dimi

Bende kirpik kivirma aleti var, kivirmasina kiviriyor ama bazen kivrim koseli ve sert oluyor. :44:
Cay kasikli videoya baktim. Kirpikler guzel kivrilmis ama asla uygulayamam ben bu yontemi. Neden mi? Birincisi rutin olarak hergun cekilerek kivrilan kirpikler kisa zamanda elimizde kalmaya baslayacaktir, hangi kil koku hergun cekilmeye dayanir ki? Ikincisi, kadin bile demis hediye paketindeki susler gibi cekiyorsun. Kirpikleri ezerek, gucsuzlestirerek kivrik hale getiriyorsun yani. Kirpikler cok yipranir, olmaz.
Hadi 1 gun yaparsiniz olur da sakin aliskanlik haline getirmeyin cay kasigi yontemini bence.

Kızlar bu çay kaşığı yöntemi de ilgnçmiş sağolun
denicem ama korkuyorum bişi olmaz dimi
lütfen bunları denemeyin bakın bunları uyguladıktan sonra makyajınızı cıkarıp baktıınızda kirpikleriniz ölmüs esek gibi olcak deyim yerindeyse cünkü siz kirpiklerinizi kökten cekiyosunuz we burdaki kökler o kadar dayanıklı deil lütfen bunlarla ugrasmayın kirpiklerim o kadar az we dikki sadece rimeli olduunca güzel we etkili kullanmaya calısıyorum

ewet cnm ya haklısın..

Kızlar ben çay kaşığı yöntemini beceremedim zaten çekinik davrandım biraz da, dediklerinizde haklı olabilirsiniz, kirpiğe zarar verebilir. Ama benim dediğim gibi çay kaşığının içiyle kirpiklerinizi kıvırabilirsiniz, çok etkili ben bugün de yaptım öyle tutup çekmiyosunuz zahmetli değil, sadece çay kaşığı içini göz yapın tutup gözlerinizi kırpıştırın

kaşıktan:26::26::26::26::26: kirpik kıvırıcıya bile zor alıştım

Canım benim kirpik kıvırıcı ben hiç denemedim ben de ondan korkuyorum :26: Çay kaşığından da sonuç alamadım ama son yaptığım yöntem çok güzel oldu. Hiç kirpiklerini tutup çekmeye falan luzum yok, sadece rimelden sonra kaşığın içiyle tara kirpiklerini, kırpıştır, dene de gör bakalım bi

bnm arkadaşımnda kirpikleri düz uzuyor gel kıvıralım dedim olmuoki dedi yaptık olmadı şok oldum hiç mi etki etmez dümdüz kaldı koyun kirpikleri gibi dik

takma kirpiklerden konu açılmışken değişik şekller var en doğalı hangisi acaba önerinzi var mı

denym bi cnm sağol:26:

kızlar bnm kirpkik sorunum yok ama burdan okuyunca takma kirpiğe heveslendim ve aldım. önce denemek amaçlı olsun diye bir buçuk milyona aldım çok doğal bir model almışım beğendim. ve araştırmalarım sonucu önemli olan takma kirpiğin markası değil yapıştırıcının markasıymış o yüzden ucuza aldığım kirpiğin yapıştırıcısını tabiki kullanmam hatta bnmkinde yapıştırıcı bile yok =) duo markayı öneriyorlar ondan almayı düşünüyorum

cnm benm çok sağol verdğn bilgi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…