kızlar kil maskesi yaptım sivilceler cıktı nedenn

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
335
32
slm kızlar gecen gün kil maskesi yaptım ama cildimde büyük sivilce cıktı bu hastalanacagımdan ötürümüdür yoksa kil bana yaramadımı ama yaramamasına imkan yokkk dogal toprak degilmi bu kil hastalık sivilcesi dicem ama okadar büyük çıkmıodukiii:1shok:

canım belki mikrop kapmış olabilirsin ama ben önceden güzellik merkezinde çalışıyordum ve güzellik uzmanlarımızdan duyduğuma göre, prof.ürünler ilk önce deri altında çıkmaya meyilli sivilceleri önce hemncecik çıkartırmış ve sonra maskelerle devam ederek,tedaviyi tamamlarlarmış. şöylede diyebiliriki. o sivilceler zaten sende ya bir ay yada tek tek başka zamanlarda cıkacaklarmış.

Kilin bozulmuş olabilir...
Çok bekletmiş olabilirsin...
Cildin hassassa tepki göstermiş olabilir...
Ya da çıkacağı varmış sivilce çıkmış kaydirigubbakcemile

canım sivilceler cok derinden ve büyük yüzeysel bir sivilce degil yani canım yanıo büyük oldugu için leke yapmasından korkuyorum:uhm:

cnm çok mu beklettin acaba benimde ilk yaptığımda 30 dk bekletince yüzüm kızarmıştı sivilce çıkmıştı .
kızarması kan dolasımını hızlandırdıgındandır normel karsılanıo kızarıklık ben kuruyunca ovalayarak cıkarttım işte yani 10 ttas catlasa 15 beklettim
süprizzzzz

Kilin bozulmuş olabilir...
Çok bekletmiş olabilirsin...
Cildin hassassa tepki göstermiş olabilir...
Ya da çıkacağı varmış sivilce çıkmış kaydirigubbakcemile

bilmiyorum normel sivilcelerim bu kadar derinden cıkmıodu hastalancam ondandır belki dicem ama hiç böle olmamıstımmm barim leke kalmasafisfisfis

Leke kalmaması için sivilceni sıkma, peeling yapma diyebilirim. İZ kalmaz bence, tabi sen oynamazsan..

Kil maskesinden olduğunu düşünüyorsan bence bir daha deneme. Her tarif her cilde uyar diye birşey yok, belki sana uymamış, şansını zorlamamalısın canım...

cnm benim bildigim kil hercilde uyuyor çünkü dogal ve özel topraK bakalım bidaha yapmam bi kere daha deneyeyim arkadas dedi ya alt deride sivilceleri dısarı cıkarır daha sonra temizler cildi die bakalım zaten daha fazla olursa bırakrı m önerin için tşlrlerkaydirigubbakcemile5

merhabalar,kil maskesini haftada 2 kez uygulamanızı tavsiye ediyorum,fazlası tahrişe sebep olur..
kil iltihap toplayıcı ve kurutucu olduğu için sivilcelerinizi kocaman çıkarttı...önce toplar sonra kurutur..
sevgiler...

tskr ederim cnm demekki ondan kaynaklanıo sivilcelerimin cıkması daha sonra cilt toparlayacak yani iyi ozaman cok korkmustum yayerimseniben

kil kurutur
ayrıca topragı cıldınıze surdugunuzu dunsunun
tum mıkropları barındırır cıldınıze tasır
yosun kadar kötu degıl ama yapılmamalı

yaf bu konu nasıl kapatılıo kızlar bosa yer kaplamasına gerek yok sivilce düzene girdi nasılsa diger konularda yer kaplıo bilgi olan

tskr ederim ilgine suan için arada bir uyguluyorum hadi hayırlısıa.s.a.s.
Aradan yıllar geçmiş ama aynı sorun suan bende de var yuzum mahvoldu. Haftada 1, toplamda 3 kez yaptım kil maskesi ve suan yuzum hem yanık gıbı hemde sıvılce degıl bıldınız çiban yuzumu yıkarken bıle acıyo hıcbırsey olmayan yuzumde suan 15 ten fazla sıvılce var napıcam napmam gerekır

cildi temizlemek için de çıkmış olabilir alttaki sivilceleri kusturmuş olabilir cilt temizlenince alttakiler çıkar ya oyüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…