kızlar keseyi gördüm..:)

• Konu Sahibi ilaydaa

canım sat son adet tarihi demek..4 haftadan küçük gebeliklerde kese görülmez..en son 5 nisanda adet olduğuna göre hesaplamadım ama 2,5 aylık hamilesin..ve o günden sonra birdaha doktora gitmedin yani..çok yalnış..senin ve bebeğin testleri var..ilaçların var..bence hemen vakit kaybetmeden git ve bebeğini gör..

• Konu Sahibi ilaydaa

canım SAT ın anlamı SON ADET TARIHI demek.bırcok doktor dollenme tarıhını kestıremedıgınden son adet tarıhını baz alırlar.sen en son nısan 5 de adet olduysan suan hemen hemen 9 hafta 5 gunluksun.ama doktorun yazdıgı yazı hakkında ne olduguna daır bılgım yok.sen bu sura zarfında hıc gıtme sansı bulamadın mı doktora?bence bı doktora gorun en kısa zamanda kafandakı soru ısaretlerını kaldırr...

• Konu Sahibi ilaydaa
ilaydacım tebrık ederım senı canımm.kendını uzdugune degmedı dımı ama ne kadar desekte ınsan kendını uzmekten alı koyamıyor bı tarafı korkuyor.neyse gozunaydın ınsallah baska sorunun olmaz saglıklı bır sekılde hamıoslık gecırısınn canımm a.s.

• Konu Sahibi ilaydaa

canım dun bende yazmıstım sana:)
beta hcg arttıgı ıcın bebgını gorebılıyorsun
bende kalp atıslarını duyamadım henuz haftaya tekrar gıdıcem ıstedıgım bır gun bakalm
hemen hemen aynı gıdıyoruz senınle benım 6+0
gozun aydın canım

• Konu Sahibi ilaydaa

teşekkür ederim canım benim
umarım sende biranönce duyarsın kalp atışını

• Konu Sahibi ilaydaa
tesekkür ederim arkadaslar yarından sonra haber vereceğim size..

• Konu Sahibi ilaydaa
ilayda tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün olmayanlarada versin. bende 6+2 yim haftaya kontrolde duyarım sanırım kalp atışlarını kendineiyi bak ve iyi beslen beslenme önemli bu dönemde sevgiler

• Konu Sahibi ilaydaa
hayırlısı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin bende bebişimin kalp atışlarını 8 haftalıkken görmüştüm.

• Konu Sahibi ilaydaa
yeni hamile arkadaşların hepsini tebrik ediyorum. hayırlısıyla sağlıklı bir şkilde hepimiz yavrularımıza kavuşuruz İnşaAllah kızlar.

• Konu Sahibi ilaydaa
canım tebrik ederim..bende keseyi görmek ve kalp atışını duymak için 1 temmuz u bekliyorum...allah bize de nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…