kızlar keseyi gördüm çok şükür..darısı kalp atışlarını görmeye

duygun..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
388
0
kızlarr çok şükür keseyi ve bebişimi gördüm..ama kalbinin atıp atmadığını göremedi doktor.ayın 25inde belli olur dedi..inşallah kalp atışlarını da duyarızz..ama en azından dış gebelik olmadığını biliyorum artık çok şükür...allah sağlıklıca bebişlerimizi kucağımıza almayı nasippp etsinnnn

caniiimm cok sevindim. senin gelmeni bekliyordum. tebrik ederim canim tekrar. hadi hayirlisi ile kucagina alirsin bebisini insallah.

caniiimm cok sevindim. senin gelmeni bekliyordum. tebrik ederim canim tekrar. hadi hayirlisi ile kucagina alirsin bebisini insallah.

canım çok teşekkür ediyorum allah razı olsun..allah inşallah bebişlerimizi kucağımıza almayı da nasip etsinnnn:1hug:a.s.

tebrik ederim arkadaşım bende haftaya vajinal ultrasonla baktıracam keseye bekliyorum yani.

ha bu arada senin normal ultrasonlamı bakıldı.vajinal ultrasonun bir zararı varmı.

canım benim tebrikler hayatım.hele bi kalp atışlarnı duy bakk nasıl bü duygu tarifi bile yok yani canım :)

Çok sevindim canım. :nazar: Kalp atışlarını da duyarsınız inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni diliyorum. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım.:1hug:

tebrik ederim canım. birdahaki kontrolünde inşallah kalp atışlarını da görürsün. Allah kucağına almayı da nasip etsin.

canim lekelenmelerin devam ediyor mu?

yok canım çok şükür kesildi iğneden sonra.sancım da fazla olmuyor artık.dr a sordum progestana devam edeyim mi diye.devam et dedi bakalım allah hayırlısını göstersin..senin devam ediyor mu canm:uhm:

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.gerçekten çok sevindim.çünkü aynı şeyleri mayısta ben de yasamıştım.ama benim keseyi görememişti. ve 2 gün sonra bebeğim düştü.vajinal yolla bakılmıştı.ne olur ne olmaz normal yoplla baktırmak lazım.tekrar tebrik ederim.bize de dua et karnındaki küçük melekle.

gözün aydın canım.allah tamamına erdirsin inşallah.....

yok canım çok şükür kesildi iğneden sonra.sancım da fazla olmuyor artık.dr a sordum progestana devam edeyim mi diye.devam et dedi bakalım allah hayırlısını göstersin..senin devam ediyor mu canm:uhm:

canim devam ediyor. yatarsam cok cok az kalkarsam biraz daha fazla. ama hep surtunme seklinde.

progestan getirtmeye calisiyorum. bakalim... 21 inde de benim kontrolum var. seninle biz ayniyiz. benim regl tarihim erken ama gec dollneme var. 5 haziran gibi oluyor regl baslangicim. sende kese gorunmedi bende de. sende goruldu darisi basima. sende lakalanma vardi bende de:)a.s.

canim devam ediyor. yatarsam cok cok az kalkarsam biraz daha fazla. ama hep surtunme seklinde.

progestan getirtmeye calisiyorum. bakalim... 21 inde de benim kontrolum var. seninle biz ayniyiz. benim regl tarihim erken ama gec dollneme var. 5 haziran gibi oluyor regl baslangicim. sende kese gorunmedi bende de. sende goruldu darisi basima. sende lakalanma vardi bende de:)a.s.

evet canım birçok şeyimiz aynı.aynı şeyleri yaşıyoruz hemen hemen inşallah aynı zamanda da bebişleriimzi kucağımıza alırızzza.s.

X