Göz Makyajı Kızlar kaşlarım hakkında

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Adore_00

ihTimaLLer DeniZi..
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2013
174
0
Selam kızlar vallahi ben bu kaşlarla ne yapıcağım bilmiyorum bir türlü düzene sokamadım şu kaşlarımı .softem kaş kirpik serumu kullanıyorum sarımsak zeytinyağlı karışımda kullanıyorum ama düzelmedi koyulaşmadı ..Kaş kalemi kullanıyorum ama beceremiyorum sanırım güzel olmuyor kalem kullandığım belli oluyor sanki flormarın no:401 rengini kullanıyorum , acaba kaş farı alsam mı ne marka alıcam bilemiyorum nasıl düzene girer sizlerinde bir fikrini alayım dedim ilgilenenlere şimdiden teşekkürler canlarım :)( Bu arada istediğim şeklide ekledim aşağıda kızlar )

Eklentiler

• $Fotoğraf0425.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 147
  • $Fotoğraf0422.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 137
  • $Fotoğraf0420.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 139
  • $Fotoğraf0424.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 159
  • $images.jpg
    5,5 KB · Görüntüleme: 128
kuaförde aldırdığımda eğer fazla girerse , açılırsa kaşım hemen far sürüyo , bide resim kalemi gibi bi kurşun kalemi var kamufle ediyo kendince.. kaş kalemi fazla sırıtıyo bence.

kuaförde aldırdığımda eğer fazla girerse , açılırsa kaşım hemen far sürüyo , bide resim kalemi gibi bi kurşun kalemi var kamufle ediyo kendince.. kaş kalemi fazla sırıtıyo bence.

Evet canım kalem biraz değişik duruyor dediğin gibi 1ay önce gitmiştim kuaföre yanlış aldı boşluk kalmıştı sağ kaşımda ama düzeltmediler , bahsettiğin kalem nasıl birşey bildiğimiz kurşun kalem değildir herhalde :44:

öteki resimdeki istediğim kaş şekline nasıl sahip olucam bir el atın kızlar

aynen böyle bi kalemdi canım.. bende şaşırdım hatta eskiden okulda kullandığımız resim kalemi gibi diye.. ucu çok açık değildi ama.. gayet güzelde kapattı. senin kaşlarına gelince de kaşların seyrek , çıkmayan yerden kaş çıkarmak biraz zor.. hepmi böyleydi yoksa yanlış alındığı içinmi oldu..?

Böyleydi hatta dahada seyrekti canım aylardır uğraşıyorum yok yok hem seyrek hem koyu değil , bu arada bu kalem resim kalemi gibi aynı vallahi :)

Böyleydi hatta dahada seyrekti canım aylardır uğraşıyorum yok yok hem seyrek hem koyu değil , bu arada bu kalem resim kalemi gibi aynı vallahi :)

ben bazen badem yağı , zeytin yağı , sarımsak sürüyorum daha iyi çıksınlar boşluklar dolsun diye.. bu arada evet fotoyu resim kalemi diye aratınca buldum zaten

Bende tuzda sarımsagı dövüyorum sonrada biraz zeytinyağı koyuyorum ,kaşlarıma sürüyorum 10 dakika bekletip siliyorum ama böyle durum.s peki far kullansam nasıl olur nasıl bir far kullanabilirimki hangi renk marka veya çogu kişi sanırım kaş farı kullanıyor :26:

ya bu kuaförler ya saçı çok kısa kesiyo ya kaşı fazla alıyo ben anlamıyorum doğru düzgün bulamıcakmıyız bende aldırdım sağ kaşın baş kısmını biraz fazla kesmiş kaşım düşmüş gibi duruyo çok sinir bozucuuu

Evet aynen vallahi ya bilerekmi yapıolar ne :) birdahada gitmedim oraya zaten başka yerede gitmedim az diye

Kendi kaşlarımda biraz dolgunlaşsa iyi olur daha çok öyle istiyorum bitkisel ürünlerde olabilir :26:

Kızlar ben bir kaç tane kaş farı buldum sizce bunlar olurmu bir bakarmısınız :44:acaba şu flormarın en koyu rengi olurmu siyah gibi

Eklentiler

• $essence_eyebrow_stylist_set.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 52
  • $essence_kas_sekillendirme_seti.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 55
  • $flormar_kas_renk_katalogu.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 51

bence çok doğal duruyo bide benimkini görseniz içleri boş resmen sırf bu yüzden kakül koymayı düşünüyorum

Son düzenleme:
kaş çok önemli bi konu bence her kuaföre kaşlarınzı emanet etmeyin ben şahsen kendim şekillendiriyorum.her insanın bir kaş şekli vardır kuaförün bu kaş şeklini doğallığını bozmadan ufak düzenlemelerle ortaya çıkarması gerekir ama gelin görün ki hiç biri bunu bilmiyor hepsi incecik kaş alıyor.bence yapabiliyorsanız kendiniz alın.

herkesin derdi başka senin kaşın gibi kaşım olsa az seyrek açık renk çıksa çıktığı belli olmaz ne güzel benimkiler simsiyah ve cok
aldırmaya gidince yüzüme yağmur gibi yağıyor çıksa hemen belli oluyor ve çirkin duruyor bende benim kaşlarımı sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…