kızlar kasıkta batmaa lütfen yorum bekliyorum..

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlarr kasıklarda batma hamilelik belirtisi değil mi??böle sanki iğneyi batırıp batırıp çekiyolar gibi..bi de gün boyu kasık ağrım sık sık yokladı..gazım da çok var..bel ağrımda var kızlar..adetime 3 gün var..inşallah hamileyimdir ne diyosunuz bayanlar..bu belirtilerin çoğu gebelik belirtisi mi?? zisi seviyorum..

Insandan insana degisiyor tabi belirtiler, ama bildigim kadariyla hamilelik ve adet belirtileri hemen hemen aynidir...hamile olabilirsin ama en azindan birkac gün gecmesini bekle ve test yap. Insallah bebis seninledir canim, herkesin dilegi kabul olsun...

evet canım öyleymişş. Bende de aynısı vardı..ben de adet olacağım diye bekliyordum. Ama hamiş çıktım. hem de senin anlattığının hepsi vardı.

Insandan insana degisiyor tabi belirtiler, ama bildigim kadariyla hamilelik ve adet belirtileri hemen hemen aynidir...hamile olabilirsin ama en azindan birkac gün gecmesini bekle ve test yap. Insallah bebis seninledir canim, herkesin dilegi kabul olsun...

inşallah cnm ama sanki bu ay diğerlerinden farklı gibi hissdiyorum hayırlısı canım..Allah herkesin dualarını kabul etsin ...

evet canım öyleymişş. Bende de aynısı vardı..ben de adet olacağım diye bekliyordum. Ama hamiş çıktım. hem de senin anlattığının hepsi vardı.

ayy canım inşallah yarabbim..benim 8. ayım bu korunmadan diğer aylar psikolojik çok yaşadım biliyorum ama bu batma olayı beni baya bi ümitlendirdi..Allahım nolur sen büyüksün..isteyen kulların hayırlısı ve saplıklı bir şeklide anne olsun amin...opuyorumnanaktansaolun kızlar yorumlarınız için..

bu arada tatlım seni de tebrik ediyorumm..sağlıkla kucağına alırsın inşallah yavrunu..bize de dua et olur mu:1hug:a.s.

AMIN AMIN AMIN Insallah herkesin duasi kabul olur canim, insallah hamilesindir....haberlerini bizlere verirsin, meraklandirma sakin

AMIN AMIN AMIN Insallah herkesin duasi kabul olur canim, insallah hamilesindir....haberlerini bizlere verirsin, meraklandirma sakin

merak etmeyin büyük ihtimal hafta sonu test yaparım..adetimi 1veya 2 gün geçsin anında görüntü showzemuszemus Allahım eşim de ümitlenme diyo..biliyo her ay yaşadıklarımı garibim..ama benim bu ay hislerim çok farklı..çünkü beynimde bitrmiştim..düşünmicem dedim akışına bırakıcam dedim..onun için hala da olursa olur olmazsa hayırlısı gözüyle bakıyorum..onun için psikolojik olucak tarzda kafama takmadım ama hayırlısı inşallah..haberlerimi burdan veririmm..inşş olumlu veya olumsuz!!!:hulya:

merhaba arkadaşlar siteyi aylardır takip ediyordum.Üye olmak bugüne kısmetmiş.Ben de dört senelik evliyim ve iki yıldır çocuk istememize rağmen maalesef olmadı.Eşim şubat ayında varikoselden amaliyat oldu.İki ay önce sperm sayısının ve değerlerinin normale döndüğünü öğrendik.Ben de bu ay hsg çektirdim ve tüplerim açık çıktı.Bu ay doktorum gebeliğin olşabileceğini söylemişti.O gün bu gündür heyecandan adet günümün geçmesini bekliyorum.Adetime 2-3 gün var ve tıpkı senin belirtilerin var tuğbademir.her an adet olacakmışım gibi ne yapsam bilmiyorum günler bir türlü geçmek bilmiyormafoldumben..

merhaba arkadaşlar siteyi aylardır takip ediyordum.Üye olmak bugüne kısmetmiş.Ben de dört senelik evliyim ve iki yıldır çocuk istememize rağmen maalesef olmadı.Eşim şubat ayında varikoselden amaliyat oldu.İki ay önce sperm sayısının ve değerlerinin normale döndüğünü öğrendik.Ben de bu ay hsg çektirdim ve tüplerim açık çıktı.Bu ay doktorum gebeliğin olşabileceğini söylemişti.O gün bu gündür heyecandan adet günümün geçmesini bekliyorum.Adetime 2-3 gün var ve tıpkı senin belirtilerin var tuğbademir.her an adet olacakmışım gibi ne yapsam bilmiyorum günler bir türlü geçmek bilmiyormafoldumben..

canım benim inşallah hamileyizdir..tüm isteyenler hamiş olur...burdan haberleşelim cnm..öpüyorum

mutlaka haber veririm her kan testi yapmaya niyetleniyorum sonra bir daha vaz geçiyorum.Hafta sonu nasıl gelecek bilmiyorum:yine hüsran olacak biliyorum.Ama umut etmesi bile güzel.Tıpkı her ay olduğu gibi kasık ağrılarım var tek fark bu ay batmalar var bilmiyorum.Bu ay hsg çektirdim ve doktorum beni çok umutlandırdı.

Kızlar benim de daha 5 günüm var ama dünden beri her an adet olacakmış gibiyim yaa, kasıklarımda fena halde batışmalar ve ağrı var, resmen adet sancısı çekiyorum:KK43:( inşallah hamileyimdir ama hiç ümidim yok bu aydan:KK43:(((

insalalh hamilesindir...

bayankarasu 5 gün önceden baya bir ilginc hamile olabilirsin.. hakkinda hayirlisi olsun hadi bakalim

insalalh hamilesindir...

bayankarasu 5 gün önceden baya bir ilginc hamile olabilirsin.. hakkinda hayirlisi olsun hadi bakalim

Sağol canım benim, aslında bu ay günlerimizi kaçırdık sanıyorum, pek çalışamadık ama yine de bi umut işte:Saruboceq:

merhaba okuldan yeni geldim ve hemen netin başına oturdum bugün yine adet olackmışım gibi sancım var yarın adet günüm şimdi gidip kan testi mi yapayım diyorum.yoksa adetimin geçmesini mi bekleyeyim bilemiyorum.....

X