Yatak Odası Dekorasyonu kızlar kararsız kaldım sizce hangisi?

hangi takım sizce?

• Ankete Katılan
    27
  • Anket Kapalı .

*DaMla*

Kocişine Aşık :)
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
1.853
5
34
1, 3,000 tl

1788.jpg
[/url][/IMG]

2, 3,400 tl

1794.jpg
[/url][/IMG]

3, 3.000 tl

1801.jpg
[/url][/IMG]

hepsi birbirinden güzel ya süper bişey .
1.nin herşeyi var . siyah beyaz olması ayrı güzel.yatak başlığı birz daha uzun olsaydı olurdu.favorim bu.
2.de çok güzel sade güzelliği var.bunun yatak başlığı çok güzel.
3.beğenmedim.

ama 1 ve 2 den hangisi alırsam alsaydım pişman olmazdım.Ama zevk senin canım sen hangisini beğendin

bence hepsi güzel ama
ben ikinciyi daha çok beğendim sanki
gerçi üçüncüde güzel
kahve seviyosan o da olabilir
ama siyah beyaz daha asil durmuş
ilkini pek sevmedim ben ama

aslında benim gönlüm 2,den yana ama oda biraz küçük ayak tarafındaki sandık falan çok yer kaplıyo, odayı hepten boğar sanırım bilmiyorum, 1,de beğendim ama kılıç gibi bişey varya onu beğenmedim hş durmuyo sanki :S, 3,de aslında çok güzel burda göründüğü gibi durmuyo ama bende o renkleri sevmiyorum ama onuda beğendm işte napıcam bilmiyorum

evet doğru dediğin gibi o kılıç gibi şeyler hoş durmuyor.3.nün rengi siyah beyaz olsaydı olabilirdi.
hangisini alırsan al canım ömür boyu mutlulukla ,sağlıkla,sevgiyle,aşkla kullanmanı dilerim

evet doğru dediğin gibi o kılıç gibi şeyler hoş durmuyor.3.nün rengi siyah beyaz olsaydı olabilirdi.
hangisini alırsan al canım ömür boyu mutlulukla ,sağlıkla,sevgiyle,aşkla kullanmanı dilerim

teşekkürler tatlım çok sağol olumunekankayizsmile

canım bende 2. diyorum... daha bi güzel duruyor...

yer kaplamasından bahsetmişsin ama ilkinde de aynası felan ayrı onun içinde yer ayarlaman gerekecek...

2. çok güzel 1 ve 3. benzerlerini görmeye gözlerimizin aşina olduğu takımlar 2 daha duru daha farklı görünüyo

favorim 2
1 cisinin başşlığı çok uzun
3süde çok sade ya hiç sevmiyorum o renkleri

ama 2 süperr:lepi:

bencede en iyisi 2 numara 1 numara ck göz yoruyor
ayrıca siyh beyaz cok başka
benim yatak odamda bu kk da görüştüm resmini yaptırtmıstım her gören bayılıyor

bencede en iyisi 2 numara 1 numara ck göz yoruyor
ayrıca siyh beyaz cok başka
benim yatak odamda bu kk da görüştüm resmini yaptırtmıstım her gören bayılıyor

canım senin yatak odanda çok güzelmiş, nerde ve kaça yaptırdın

bu takımlara geniş oda lazım önce varsa eğer 2 numara tabiki
1 numara çok ağır
3 te klasik geldi bana

damlacım işin mobilya kısmına geldiniz demek, inşallah herşey gönlüne göre olsun..

2. ci olan diyorum ben.. :lepi: hem tüm nevresim takımlarına uyum sağlar diye düşündüm..siyah beyaz uyumunu çok severim zaten..bnmde salonun siyah beyaz renkler ağırlığında..

damlacım işin mobilya kısmına geldiniz demek, inşallah herşey gönlüne göre olsun..

2. ci olan diyorum ben.. :lepi: hem tüm nevresim takımlarına uyum sağlar diye düşündüm..siyah beyaz uyumunu çok severim zaten..bnmde salonun siyah beyaz renkler ağırlığında..

evet canım benim evi tutuk temizledik, sıra mobilyalarda :KK70: çok zor ya hiç seçemiyorum :KK43:

X