kızlar kan testi sonucuma bi bakar mısınız

Ayyyy çok sevindim
canım kaç haftalık bilmiyorum ama değerin baya yüksekmiş
darısı başıma inşallah
Allahım kucağına almayıda nasip etsin inşallah

canım ben pek anlamam değerlerden hayırlısı olsun ama yüksek olması bebeğin büyümüş olduğunuda gösterir

ayy yapmayin .ok mu y]ksek yaaa/ ben ikiz istemiyordum/ emin misiniz

Allah kalbine gore versin cnm. benim ki tahmin sadece. zaten suan gitsen cok rahat vajinal ultrasonla belli olur. derim ki pazartesiyi bekle. o zaman degerin 3000 ini gecer ve karindan ultrasonla gorebilirlerm tercih senin.

bir arkadasinda adetin ertesi gunku testinde 500 kusir cikmisti. ikiz dedim. ikiz cikti )

amın canım da ınsallah tek tek olur. çalışıyorum ben ınan cok zor olur bana ama rabbım taşıyabıleceksem verır benım konuşmam da boş. hayırlısı olsun diyelim

benim adetim 2 gün gecikince 903 çıkmıştı. 2 gün bekleyip tekrar test yaptım bu sefer 3660 çıktı. herkes ikiz olabilir filan dedi ama bebişim bir tane :)

benim adetim 2 gün gecikince 903 çıkmıştı. 2 gün bekleyip tekrar test yaptım bu sefer 3660 çıktı. herkes ikiz olabilir filan dedi ama bebişim bir tane :)

kesinlikle katılıyorum sana bnmde adetim 2 gün gecikince 3485 çıktı ikiz falan değil tek bebeğim o döllenme zamanıyla ilgili :) bana doktorum adetim biter bitmez kalmış olabilceğimi bu yüzden değerin cok yüksek oldugunu söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…