Anket kızlar kamyon şöferi olabilirmi nedersiniz:?

kızlar kamyon şoförü olabilirmi:?

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .
E

edali368

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi edali368
kızlar kamyon şogförlügü yapabilirlermi bence olabilir ya sizce

• Konu Sahibi edali368
bence formata ters düşer......................
hem ne gerek var yani??

• Konu Sahibi edali368
bencede olmaz burası Türkiye sonuçta jeyyar jeyyar jeyyar

• Konu Sahibi edali368
bencede olmaz burası Türkiye sonuçta jeyyar jeyyar jeyyar

sana katılıyorum çok haklısın şoför olabilecek kadınların basına neler gelebileceğini tahmin bile edemiyorum çok zorr.yasakkelime

• Konu Sahibi edali368
Soruyu turkiye icin sordugunuzda cevabim hayir,avrupada kadin tir soforu cok var,ayriyeten otobus ve tramvay soforude ama turkiyede asla olmayacak birsey.

• Konu Sahibi edali368
yafff delimin sen napıyon türkiyede kadın şöför olmak haaaa.adamı çig çig yerler.kdın ingiltereden kalktı geldi barış için onu bile öldürdüler baksana.birde şöför olacaksın allah korusun yani..................

• Konu Sahibi edali368
Soruyu turkiye icin sordugunuzda cevabim hayir,avrupada kadin tir soforu cok var,ayriyeten otobus ve tramvay soforude ama turkiyede asla olmayacak birsey.

neden olmasın canım yanına alırsın pompalı tüfek:roflol: tam alnının ortasından vurursun kötülüğün ruhsatlı olcak ammaÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi edali368
hep çocukluğumdan beri hayalimde bir
tır,otobüs,kamyon ya nebileyim şöför olmak vardı olamadım gitti:roflol:
halada direksiyon başına geçmiş değilim yawwwwwwwwwwwwsenağlama
şöyle eşime:mymeka:bir vurasım geliyorki sormayın vermiyo gıcık adam

• Konu Sahibi edali368
neden olmasınki ben yaparım mesela onlardanmı tırscam ne güzel ha komyon kullanmak böylee yukardan yukardan ne zevkli ama bayırım oyle yüksek ve hantal arbalara :):)):)........

• Konu Sahibi edali368
bence de yapabilirler...
ama ataerkil bir toplumuz,buna etraf pek sıcak bakmaz,ülkemizde de şu anda otobus şöförlüğü yapan kadınlar var...tır şöförüne ise hiç rastlamadım...yabancı ülkeler de tır şöförlüğü yapan bayan çok...keşke ülkemizde de bunlar gerçekleşebilse...

• Konu Sahibi edali368
olur tabi fiziksel güç gerekmiyor
ama uzun yola çıkınca etraf ayı dolu naparlar bilemem en iyisi şehiriçi çalışsınlar

• Konu Sahibi edali368
Direksiyon hocam kamyon ehliyetliydi ve yazları kullanıyordu :) Yani kadın istedikten sonra her işi yapar

• Konu Sahibi edali368
yol sorunca gösterelımmı anam derlerse nolcak görmeyı göze alan olsuntatlicadiarzu

• Konu Sahibi edali368
Aslında kadınlar şoför olur. Ama bizim toplumumuzda hoş karşılanmaz.

• Konu Sahibi edali368
yanlızca istemek ve azmetmek önemli ğerisi bos geçen ğün bir markette kadın kasapla karsılastım elleri üzeri kan ve et parçaları içindeydi o kadar mutlu oldum ki ve kadının yapamıyıcağı iş yok diye düsündüm

• Konu Sahibi edali368
bizim sirkette kadin soforlerde var koca tiri bi park edisleri var hayretle izlerim. yeterki kadin istesin yapamacagi sey yoktur

• Konu Sahibi edali368
yapamazlar..
yorulurum ben ayrıca hergün kendi banyomda duş almam lazım temiz giyisiler ayy bide o kamyonun gürültüsü aman allah korusun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…