Göz Makyajı kızlar kalın kaş istiyorum yardımm!!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
A

armi09

Ziyaretçi
kızlar kaşlarmı kalınşatrmak ıstyrm sıla gıbı olsun ama cıkmıo kaşlarm gıttgım kuafor cok inceltti 3-4 aydr gıtmıyrm bıraz kalınlastı ama istegm gıbı degıl nasıl kalınlastrılablıırm sizce??

Eklentiler

• $sila.jpg
    $sila.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 199
Son düzenleyen: Moderatör:
Sarımsak sür canım.
Öyle derler yani denemedim de.

dokulmesin sonra:) kas cıkaralım derken kaşsız kalmayalımfisfisfis

Kaş yapalım derken göz çıkarmış oluruz diyosun.
Eski konularda baya kaş gürleştirici şeyler vardı.
Badem yağı,hint yağı falan.
Şöyle bir tararsan bulabilirsin canım eskilerde.

Sarmısağın kaş çıkarttığını duymuştum ve bi ara denemiştim işe yaramıştı.kaydirigubbakcemile3

tskr yasemncim badem yagı yagı denicem sarımsakdan korkuyrm :)) kaslarımı doker dıe

sarımsak kas dökmez canım kaslar icin cok besleyici ve yararlı bir bitki

cildinde yag bezeleri varsa sakın kasına kiprigine kullanma bu tür yagları zaten yag bezelerim vardı bu yagları kullanmam sonucu dahada arttı senağlama

cok tsrkler arkadlsar denycem n ekadr surede etkisini gosterır acaba

tatlım sarımsak ii gelıyr badem yagı faln kullanma bnce

yav arkadasim silanin kasinin neresini begeniyorsun anlamadim ama ben badem yagiyla kalinlastirdim sarmisagida denemeyi dusundum ama evli oldugum icin yapamadim

kızlar benim kaşlarım kalın ve siyahtır..bir dönem çok acayip dökülmüştü neredeyse kaşım kalmayacaktı...bunalıma girmiştim nerdeyse susam yağı badem yağı ve hint yağını karıştırdım ve sürdüm artık ne dökülme var ne başka bişi bayada gürleşti tavsiye ederim. sarımsaktan çok daha etkili

kızLar bende susam yagı , hint yagı ve badem yagını karıştırıp sürdüm ama gece sürmedim yatak yag olur diye annem müsade etmedi :KK70: sabah kalkınca sürüyorum aklıma gelince siliyorum koyulaştı baya etkisi var kaşlarım gürleştii

X