kızlar kafam karıştı bir bakın lütfen

kardelencicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
208
2
42
merhaba kızlar kafama takılan bişey var ben epidural normal doğum düşünüyorum doktorumla konuştum olur dedi fakat gündüz olursa olur anestezi uzmanı gündüzleri burda dedi yani şimdi benim gece sancım tutarsa çekecekmiyim o sancıyı çok sinirim bozuldu
yani her hastanede böylemidir acaba bütün epidural yapanlar gündüzümü bekliyor

hayır canım, son kontrolümde bir bayanın 3 cm açıklığı vardı ve epidural istiyordu, dokor sancıların düzenli olunca hemen gel dedi, eğer gece olursa gelmeden telefon aç hemen anestezi uzmanını çağırsınlar demişti. hastaneden hastaneye farkediyor demek ki, bebiş uzmanın gelmesini bekler mi hiç?

çok saçma.işlerine gece çalışmak gelmiyo.benim doktorumda bana böyle bişiy dedi hastaneyi değiştirdim.7 aylıkken...8 aylık oldum...tekrar konuş bu konuyu için rahat olmadan güvenmeden insan panikler...

kızlar şimdi hastaneyi aradım sordum nöbetçi anestezi uzmanı varmış peki bu kadın niye bana böyle dedi anlamadım ben ya deli edecek beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…