kızlar kafam cok karışık moralim bozuk

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
son adet tarihim 7 mayıs..normalde 38+2 haftalık hamıleyım..bugun ultrasona girdim..kendı doktorum degıl baska bır doktora gıtmek zorunda kaldım.bebgimin kafa gelısımı 35. haftada gözüküyor..normal gelişimi ise 37. haftada gözüküyor.kafa gelişiminin neden bu kadar geride oldugunu sordugumda doktor bebk dogum kanalına girmiş olabılır ve bu bebğin kafasını sıkıştırıyor olabılir bu dönemlerde normal bunlar dedi..allak bullak oldum..tamda sona yaklasmısken..şimdiye kadar hiç böyle bir sorun yoktu..umarım bir şey olmaz kızıma..kılosuda bıraz zayıf gibi geldı 2800 gr mıs..bilmiyorum..tecrübesiz bi anneyım ve cok pimpirikliiym..

panik yapma canım strese sokma kendini..hem sağlıklı olsun kilosu önemli değil.sen onu doğurunca şişko yaparsın..zaten miyadında gebeliklerde 2500-4000 arası normal olarak alınıyor..hayırlı doğumlar dilerim

canım kafamı karıştıran kafa gelişimi neden 3 hafta geride o beni cok üzüyor..off off..yavrucugum saglıkla bir dogsaydı insallah..

canım hiç canını sıkma bişeyler yolunda gitmeseydi doktor bi şekilde müdahale ederdi
müdahele etmediğine göre telaş edeceğin bişey yok
son anlarının tadını çıkar
gerçi bende 35+5 haftalık hamileyim bende senin gibi çok pimpirikliyim 3 gündür bebeğimin hareketleri çok yavaş doktorumu aramaya korkuyorum belki düzelir diye bekledim ama aynı
artık yarın arıcam doktorumu
son zamanlar olduğu için çok evham yapıyoruz ama üzülmeyelim yaradan rabbim hepimizin yanında olsun

kızlar biraz araştırma yaptım son haftalarda bakılan bpd nin bebeğin gelişimi hakkında cok fazla önem taşımadıgını ögrendım..içim cok rahatladı..umarım bir şey olmaz kuzucuklarımıza..önemli olam fl yani bacak uzunluguymus son zamanalrda..o da zaten normal cok şükür..teşekkür ederim .:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…