kızlar ikinci dişimizde çıktı....

kırkbir kere maşallahhh oğluşaaa bir bebeğe ancak bu kadar yakışır dişş :Saruboceq:
mevlam nazarlardan saklasın

gözünüz aydın. peki diş çıkarmadan salyası çok oluyor muydu? benim oğlum çok salyalı. erken diş çıkarır diyolar ama alakası var mı?

canım maşallah inşallah hepimizinki böyle sorunsuz çıkartır dişlerini

bu arada salya pek bir belirti değil kanımca
çünkü biz 3 aydır önlükle yaşıyoruz salya yüzünden her girdiğim dükkandan önlük alıyorum P

bu arada en çok zaradan aldıklarımı tuttum altı üstü pamuklu kumaş arada naylon var hem terletmiyor hem de ıslaklığı geçirmiyor aklınızda bulunsun yanlış hatırlamıyorsam 2 tanesi 20 tl civarındaydı

ay canım ya çok sağol sibelcim. pamuklu kumaştan önlükler çocuğumu ıslatıyodu. muşambalı aldık o da terletiyo. zarada önlük satıldığını bilmiyodum. alıcam hemen.

ay canım ya çok sağol sibelcim. pamuklu kumaştan önlükler çocuğumu ıslatıyodu. muşambalı aldık o da terletiyo. zarada önlük satıldığını bilmiyodum. alıcam hemen.

rica ederim canım
biz ankaradayken almıştık hoşumuza gidince izmire gitmişken oradan da alalım dedik fakat forumda kalmamıştı
artık herkese söylüyorum bulan alacak :))

saolun kızlar allah hepimizin bebeklerine kolayca diş çıkarmalarını nasip etsin.valla salya bi belirtimidir bilmiyorum ama benim oğlanda baya uzun bir zamandır salyalı dolaşıyorduk.ama dr demişti dişlerinin kabardığını 6 ayı hiç beklemez demişti ve nitekimde böle oldu.next inde önlüklerini tavsiye ederim çok rahat kullanışlı.altı havludan üstü pamuklu kumaştan çok rahat.mothercare de güzel.zaradan almadım önlük ama denemekte fayda var.bu önlüklere çok ihtiyacımız var çünkü.

2.dişinizde hyırlı olsun canımcımmmm
sevmiyorum ben önlüğü yaaa
keşke olmasa şu salyalar
darısı 3.dişin başına

canım maşallah eymen talhamla aynı gün doğmuş kaan ama dişleri çıkardı bile benim eymenim daha çıkarmadı kaşınıyo ama sanırım önümüzdeki ay çıkarır

evet eyifim kimi daha geç çıkarıyor kimi erken.normal olanı 6 ay.kaan baya erken çıkarmış oldu ::)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…