kızlar igneye başlıyorum yardımmmmm

dün biton lafla izin aldım yarın yine gideceğim yumurtalarımın durumu iyiymiş, ama ben böyle herzaman izin alamamkii allahım ver bi bebiş ne olur yaaa ((

evet çok zor oluyor bu yuzden işten çıktım tedavıde çok masraflı allah yardımcımız olsun hepimizin canım stres yok unutma

kızlar merak ediyorum igneden sonra drlar aşılamamı öneriyorlar aşılamayıda kımse önermıyor tutmuyor dıye benımde aklım karıştı

kızlar soruma kımse neden kımse cvp yazmamış ya merak edıyorum ilk aşılamada tutuyormu

kızlar soruma kımse neden kımse cvp yazmamış ya merak edıyorum ilk aşılamada tutuyormu

canım benim öncelikle tedavin hayırlı olsun ama ben seni biraz stresli gördüm unutma arkadaşım bu işin en büyük düşmanı stres deneyimlerimden ve bu forumdakilerin deneyimlerinden yola çıkarak bunu söyleyebilirim.ben 3 aşılama oldum 3.tuttu ama ilk aşılamasında tutan o kadar çok kişye rastladım ve duydumki.o yüzden karamsar olmadan doktorun senin için hangisini uygun görürse onu yaptır inanmak başarmanın yarısı derler.ben 3 ünde de puregon diye bir iğne kullandım benim yumurtlama sorunum yoktu doktor bunu tercih etti onu uygun gördü ben de yaptım iki başarısız deneyimden sonra 3.de çok şükür güzel sonuç elde ettik.çatlatma ğnesi olarak da pregnny diye bir iğne kullanmıştım hepsini de rapor alarak sadece yüzde 20 sini ödemiştik benim doktorum hastaneden çalışan bir doktordu bu yüzden çok sıkıntı yaşamadım.inan hiç bir şey bilmezdim ama sağolsun burdaki arkadaşlarımdan çok şey öğrendim tavsiyelerine uydum ve doktorumun her dediğini yaptım stres yapma Allah yardımcın olsun

canım yanı 3asılamada tuttu aklım karışıyor tutmaz dıyorlar benı rahatlattın çok teşekkür ederım enkısa zamanda hepimiz hamiş oluruz işşşşşşşşşşş

bende pregny vuruldum bugün 2. günüm inşallah hamile kalacağımmmm, yalnız bişey merak ediyorum bu iğneyi vurulduktan sonra kaç günde hamile kalma şansımız var. yani sadece 24 saat sonramı hamile kalınıyor?

kızlar bugun ilk ignemı doktorum vurdu ama yarın kendı kendıme vuracagım ignedende çok korkarım benya pazartesı kontrolum var yumurtalarda buyume varmı dıye ayyyyyyyyyy çok heyecanlandım

canım doktor zaten bılgılendırıyor eeeeeee senın yumurtalar buyudumu canımhihoyyyt

kızlar bu sabahkı kontrolum vardı igneler sayesinde 3 yumurtam oluşmuş en buyugu 13.2 ilk kez boyle oldu buyudu çarşamba yıne kontrolum var ayyyyyyyyyyyy çok heyecanlıyım rabbım hepimizın yuzunu guldursun

Meraba canım konulara bakarken okduum yazını,şafak hastanesinde kime gidiyosun,,inci hanıma mı esra hn.mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…