kızlar igneye başlıyorum yardımmmmm

Su perisi86

Başlangıç 86.6guncel 77.8 ilkhedef 70
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
7.366
16.727
kızlar ya ben buay yanı 2hafta sonra yumurta geliştırici igneye başlıyorum dr klomenle sonuç alamadık bide bunu deneyelım dedi bide igneler çok pahalıymış öyle dedi dr kızlar bu konuda bir bilginiz varmıhihoyyyt

kızlar kımsenin bılgisi yokmu ya stresten geberıyorum zaten

evet gonal f yada puregon kullanılıyor biraz pahalı ama siz yüzde ödüyorsunuz birde 1 kartuş sanırım yeterli oluyor zaten çatlatmada kullanılan pregnyl çok pahalı değil 15 ytl falan...hayırlısı olsun

hmm allah yardimcin olsun canim igneyi ben hemen kullandim klomen filan kullanmadim ama bi sonuc alamadim adetimindensonra hasta olamadim tam daha fazla gramla basliycakdik ama hamileymisim darisi sana insallah isteyen herkese nasib etsin rabbim tamamini erdirir insallah...

kızlar ya ben buay yanı 2hafta sonra yumurta geliştırici igneye başlıyorum dr klomenle sonuç alamadık bide bunu deneyelım dedi bide igneler çok pahalıymış öyle dedi dr kızlar bu konuda bir bilginiz varmıhihoyyyt

merhaba bende klomenle sonuç alamadım ve doktor iğneyle aşılama yöntemini önerdi bizde aldık ama aşılamada tutmadı tam tüp bebeğe başlayacağımız zaman hamile kaldığımı öğrendim çok şükür ama bu seferde iğneler elimde kaldı istersen uygun bir fiyata anlaşabiliriz iğneler toplamda 1,5 milyar fakat devlet yüzdesini ödediği için 300 milyon ödedik 5 kutusuna bende 3 kutu kaldı eğer istiyorsan uygun fiyata sana gönderebilirim..haberlerini bekliyorum görüşürüz..

meralcim bende gonal f kullandım2 kalem yetti 3 bir doz kullandım ama aşılamam bayram nedeniyle ertelendi adet olunca elimdekileri kullandım aşılamam yapıldı
anladıgım kadarıyla elinde gonalf var ne kadar fiat düşünüyorsun canım sakıncası yoksa ögrenebilirmiyim
profiline mesaj yazamadım açarsan ayarlarını yazabilirim

canım önce hastaneden istenilen belgeleri hazırlayıp rapor çıkartırıyorsun ilaçlar için sonra eczaneden yüzdelerini ödeyip söylenilen dozda göbekten kendin yapıyorsun tahmini 10 gün kadar kullanılıyor tabi 2 günde bir kontrole gidiyorsun hem kan tahlilin hemde yumurta takibin yapılıyor sonra ç.ignesi ve 36 saat sonra aşılama yapılıyor ,nşallah ilk denemende gelir bebişin :emir_bebek::emir_bebek:

canım önce hastaneden istenilen belgeleri hazırlayıp rapor çıkartırıyorsun ilaçlar için sonra eczaneden yüzdelerini ödeyip söylenilen dozda göbekten kendin yapıyorsun tahmini 10 gün kadar kullanılıyor tabi 2 günde bir kontrole gidiyorsun hem kan tahlilin hemde yumurta takibin yapılıyor sonra ç.ignesi ve 36 saat sonra aşılama yapılıyor ,nşallah ilk denemende gelir bebişin :emir_bebek::emir_bebek:
canım ya işte endışelenıyorum bundada sonuç alamazsam dıye igne kullanacaksın deyınce eve geldım çok agladım rabbım hepimize anne olmayı nasıp etsin en kısa zamanda

meralcim bende gonal f kullandım2 kalem yetti 3 bir doz kullandım ama aşılamam bayram nedeniyle ertelendi adet olunca elimdekileri kullandım aşılamam yapıldı
anladıgım kadarıyla elinde gonalf var ne kadar fiat düşünüyorsun canım sakıncası yoksa ögrenebilirmiyim
profiline mesaj yazamadım açarsan ayarlarını yazabilirim

merhaba başak özeli nasıl açabilirim yaptım uğraştım bişey anlamadım..bende 3 kutu puregon var eğer istersen sana gönderebilirim canım sen özeli nasıl açacağımı anlatırsan ordan yazışırız görüşürüz..

günaydın kızlar igne kullanan arkaşlar ve başlıycak olanlar burda toplanalım bırbırımıze bılgi verelim

canım bende şuanda iğne kullanıyorum, doktorum yumurtalıkların yavaş çalışıyo dedi klomen falan hiç kullanmadan direk menogon iğnesi kullanmaya başladım, karından kendin yap dedi doktorum ben cesaret edemedim kalçadan eczanede yaptırıyorum hergün aynı saatte 17. günüm bugün. dün doktoruma gittim muayeneye gayet iyi dedi yarın tekrar gideceğim duruma göre pregny çatlatma iğnesi yapacak. ben 5 kutu menogon 1 kutu pregny iğnelerine ssklı olarak 110 ytl verdim. bebeğim olsun da canım feda...
inşallah hepimizin bebeği olurr yarabbimmmmmmmmmmsenağlama

canım ya bende regl olmayı beklıyorum adetın 3gunu vurunacakmışım igne 300 heyetede 50 ytl verılecek senın nasıl oldu

canım ne kadar süredir deniyorsun sen bebek için ve hangi iğneleri verdi doktorun?

ssk lıyım ben, sen ssklı değilmisin? ben heyete para vermedim istanbul gaziosmanpaşa özel avrupa şafak hastanesine gidiyorum. muayene ücreti verdik sadece sonrada ilaçları yazdı rapor çıkardılar eczaneden aldım. adetin 3. günü vuruldum. ne kadar süredir bebek düşünüyosun, yumurtalıklarınmı yavaş seninde?

merhaba arkadaşlar.bende bu ay aşılama yaptırcam.bugün 3. iğnemi vurucam.hepimiz için hayırlı olur inşallah

canım ssk var benımde bana öyle dediler istanbul hosptal gidiyorum neden bılmıyorum rapor içinmiş

canım ne kadar süredir deniyorsun sen bebek için ve hangi iğneleri verdi doktorun?
canım 1senedır tedavı göruyoru laparoskobı oldum temmuzda yanı çok çektım klomen fayda etmedi yumurta gelışmiyo canım dr izin alamıyordum işyerınden dün işten çıktım 2ay çalışmıycam sonra baslarım sen ne yaptın iş konusunu

canım inşallah hamiş kalırsın guzel haberını beklıyoruz

saol canım.benim yumurtalarda sorun yok.eşimde morfoloji sorunu var.eşim kafaya çok takıyo.hem tedaviyle hem eşimle uğraşıyorum yani.inşallah aşılama tutarda eşimin yüzü güler.senin ilk aşılamamı canım.

canım yok daha aşılama olmadı bu ay ilkkkez igne kullanacagım yumurtam buyumuyor benım

X