Lekeler, Çiller Kızlar herkes yüzdeki lekelerin nasıl giderilcegini yazmis bunun tarifini veriyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

canan358

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
2
-1
42
Azelderm 30 gr krem
eumovate 50gr merhem
expigment % 4 30 gr krem
acnelyse 20 gr krem
bunların hepsini eczaneye karıştıttırın buz dolabın da saklayın 15 günün sonunda muthis bi sekilde yuzdeki lekelerin gittigini goruceksiniz benim yuzumde hem çil hemde sivilce lekeleri vardı simdi cillerim bile o kadar soldu ki cogu gitti hatta kullanmanızı tavsiye ederim

Tarifi nerden aldınız? Cildi soyuyor mu? benimde lekelerim var.Güvenilirse eczanede yaptırabilirim

Canan Hanım, sırf bize bu ilaç tarifini vermek için üye olmuşsunuz. Minnettarız. Ama okuyan bir kişinin bile yüzünde ters bir etki yaratırsa sorumluluğu kabul ediyor musunuz?

ahahhaha
acnelyse yuzumu seyrek kullanmama ragmen ''kimyasal yanık'' denilen hale getirdi.
1-2 ay pencere kenarına bile yanaşamadım.
yüzüm cayır cayır yandı buz torbalarıyla gezdim.
kıpkırmızı bir yüz de cabası!
ne kolay iş bu yazmışınız çatara çutara reçete
bdv ye acarak iyi yapmissiniz, dert acacaksiniz milletin basina...

ilça firmalarıyla aranız iyi galiba ilk kez böyle bir karışım duyuyorum ilaçların reçetesiz karıştırıldığınıda ilk kez görüyorum.

gecmis olsunn :/ acnelyse normalde tek basina satilan bir merhem mi bana hatirlatabilir misinz? suan kafamda deli sorular, yoksa kullandim mi diye, nasil boyle bir etki oldu sizde, cok mu kullandiniz ?

edit: evet kullandim sanirim :s

Öyle çörekotunu ez, içine iki gram eşşek otu karıştırıp keçi sütünde 2 saat beklet gibi bir tarif olsa, gene neyse, ama direkt "ilaç" niyetine satılan ürünlerin adlarını paylaşmak hem yasak, hem tehlikeli.

gecmis olsunn :/ acnelyse normalde tek basina satilan bir merhem mi bana hatirlatabilir misin? suan kafamda deli sorular, yoksa kullandim mi diye, nasil boyle bir etki oldu sizde, cok mu kullandiniz ?

hayır gunasiri kullandim,cok az miktar uyguladim. eczaneden reçetesiz alinabiliyor. cildi asiri soyuyor. oyle ki annem yag bezesi için kullandi, deri kalksin, kurutsun vs..
kullanmanızı asla tavsiye etmiyorum..yüzüm mahvoldu, acisindan kivrandigimi bilirim..

Acnelyse kullanmissiniz sanriim ama keske arastirip kullansaydiniz acnelyse yuzu soyan bi krem zaten yazin kullanilmasi pek onerilmez ve kesinlikle surdukten sonra gunes ile temas olmayacak gunes kremi kullanmak gerek ayrica geceler haricinde surulmemsi gereken bi krem siz gunduz surduysenz yan etkileri olmus olablirr

Acnelyse ve expigmenti biliyorum evet gercrkten yuz lekeleri icin kullaniliyor ama karisim olarak duymamistim digerleri ile acnelyse soyucu ve asit icerikli oldugu icin gunduz surulmez geceleri yatmadan 1 saat once surulur zaten internette yazar .
Ve gunes kremi kullanmak gerekir onu kullanirken kas yapayim derken goz cikarmak olur bilincisz kullanm.

İlaç tavsiyeleri konusunda çokça şikayet alıyoruz.

Lütfen sitenin bu veya herhangi bölümünde bitkisel dahil hiçbir ilaç tavsiyesinde bulunmayınız.
Unutmayınız, ilaçlar eş, dost, ahbap önerisiyle kullanılmaz, arkadaşınıza doktor tarafından reçete edilmiş ilaç sizde ciddi sağlık sorunlarına ve yan etkilere sebep olabilir.

Doktora danışmadan kullanacağınız her ilaç sağlığınızı riske sokacaktır.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...rallari-lutfen-okuyunuz.737655/#post-36484592

1. konunuzun yeri bdv değil.
2. ilaç tavsiyesinde bulunmak sitede yasaktır.

Acnelyese yi yıllardır sivilcelerim için kullandım ama hiç bir yan etkisi ile karşılaşmadım sizde neden böyle oldu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…