Kızlar hamiş miyim bi bakar mısınız? :)

papayta55

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
129
3
çok test yaptım 3-4 aydır hiç ikinci çizginin soluk halini bile görmedim, rüyalarıma girdi tek çizgi. :)

Arkadaşlar bugünkü testime bir bakar mısınız?
Yorumlarınızı bekliyorum, ilk soluk ikinci çizgime...

04.08.2013

05.08.2013(yeni test, bu sabah çok daha belirgin, sabah daha iyi ölçüm yapıldığı doğruymuş, başka marka aldım bu sefer, çok heyecanlıyım :) )

Son düzenleme:
evet silik bi çizgi var inşallah hamilesindir suan kimse kesin birşey söyleyemez adet zamanın ne zamandı?

hayırlı olsun canım ınşallh hamılesındır:KK70::KK9::KK9:

adetiniz kaç gün gecikmişti acaba?benim 8 gün geçmişti ilk idrar testimde silik çizgi çıkmıştı 2 günde bir 3 kere yapmıştım çizgi biraz daha koyulaşmıştı.sonra kan verdim pozitif çıktı.fakat sonraki gün kanamam başladı.kimyasal gebelik yaşamışım.çok üzülmüştüm.size tavsiyem bir an önde kan tahlili ile sonucu öğrenin ve kendiniz asla hiçbieşeye üzmeyin..ben çok üzüntülü günler yaşamıştım çok ağlıyordum sanırım o yüzden hamile olduğuma sevinip üzülmemde bir anda oldu.kendimi üzmeseydim belki düşmezdi.kısaca bencede hamilesiniz ama kafanıza takmadan stres yapmadan kanda netleştirin ve kendinize çok ama çok iyi bakın..allah hayırlısını nasip etsin sizin ve bebişiniz için.

çok test yaptım 3-4 aydır hiç ikinci çizginin soluk halini bile görmedim, rüyalarıma girdi tek çizgi. :)

Arkadaşlar bugünkü testime bir bakar mısınız?
Yorumlarınızı bekliyorum, ilk soluk ikinci çizgime...

haklisin cm. soluk ikinci cizgin. sabah ilk idrarinla testi tekrarlarsan daha iyi olur. tabi en kesin sonucu kan testi verir.

yarın sabah yine test yapıcam tabi. ama insan hep beklediği o çizgiyi görünce umutlanmadan duramıyor. ben en son 8 temmuzda oldum adeti. henüz geçmedi adetim yani. daha önceki aylarda adetim geçikmişti ama hiç soluk da olsa çizgi çıkmamıştı. dua edin lütfen.

daha idrar testi için erken heralde.çünkü çok belli belirsiz.
kan tahlili yaptırsanız bile iki günde bir tekrarlamanız lazım artış var mı diye.
o süreç çok yorucu oluyo.bence hamile gibi dikkat edin kendinize ama azcık sabredin.ben de BATa 2 gün kala öğrendim.
kaçıncı kan verişim.çok yıpratıcı

daha idrar testi için erken heralde.çünkü çok belli belirsiz.
kan tahlili yaptırsanız bile iki günde bir tekrarlamanız lazım artış var mı diye.
o süreç çok yorucu oluyo.bence hamile gibi dikkat edin kendinize ama azcık sabredin.ben de BATa 2 gün kala öğrendim.
kaçıncı kan verişim.çok yıpratıcı

Teşekkür ederim canım, tebrik ederim bebişini...

Kızlar bu sabah yeni test yaptım, ekliyorum. Çizgi çok daha belirgin (başka marka test), yarın da doktora gideceğim hayırlısı :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım Rabbim kucağına almayı da nasib etsin... Ama bir an önce kan tahlili yaptır istersen.

amin canım. çok teşekkür ederim yorumlarınız için. yarın sabaha randevu aldım ama heyecandan ölüyorum:)
melindax bebişin hayırlı olsun canım benim:)

kızlar çok mutluyum...:):) bugün kan tahlili yaptırdım ve beta hcg 1015 çıktı. Allahım isteyenlere en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde nasip etsin bebişleri inşallah.

kızlar çok mutluyum...:):) bugün kan tahlili yaptırdım ve beta hcg 1015 çıktı. Allahım isteyenlere en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde nasip etsin bebişleri inşallah.

amin cnm.
allah saglikli bir gebelik nasip etsin insallah.

X