Kizlar Hamileyimmmmmm 🙈🙏🏻🥰

Karsu54

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
14
18
26
Beni hatırladınız mi bilmiyorum Miraç kandili günü testle silik çizgi görmüştüm inanmicaksiniz belki ama hamileligimi reglimden tam 9 gün önce öğrenmiştim silik çizgi ile sonra test yapmaya devam ettim koyu çizgi gördüm bugün kan verdim beta HCGm 660 çıktı rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah o kadar mutluyum ki bu duygu tarifsiz

Miraç kandilinden birkaç gün öncesi oluşumun adını koyduk Miraç

Bende 8 gün önce erken test ile çooookkkk silik görünce 7 tane test yaptım hergğn gittikçe koyulaştı sen son kaset yaptım adet günü o da silik ti biraz ama belliydi baya kan vermiştim 4 gün kala zaten o da 116 yfı bi daha gitmedim şuan 4+5 ben resmen 10 günlük çocuğu öğrendim

Hayırlı olsun Allah'ım analı babalı büyütsün

Nasıl şüphelenip öğrendin canım

Sağlıkla kucağına almanı dilerim

Belirtileriniz nelerdi adet gecikmesi olmadan nasıl çıktı testte ya bana imkansız gibi geliyor yani siz adet oldunuz ve sonraki adetinize daha 9 gün varken öğrendiniz ne zaman yumurtlama oldu ne zaman döllendi ne zaman yerleşti de çıktı anlamadım ben

Sende aynı benim gibi ogrenmissin canım bu resmen mucize rabbime şükürler olsun

Rabbimin bir mucizesi canım şükürler olsun ona bana bu duyguyu yaşattı önce rabbim sayesinde elbette şimdi şöyle anlatayım canım ben 31 güne bir adet oluyordum yumurtlamam da 16-18. Gün oluyordu en son 15 ocakta adet oldum 4 gün sürdü ilk kez bu kadar kısa sürdü zaten ve ovulasyon testi sayesinde (innovita) marka 11. Gün yumurtlama gördüm çok erken yakaladım sanıyorum ki o zaman olmuş zaten belirtilere gelince çok fazla kasik ağrısı batma alt kasik ozellikle insan anlıyor zaten regl belirtisi gibi olmadığını mesela ben regl olunca belim ağırir bunda sırt ağrısı göğüs hassasiyeti uçları özellikle dokunamiyordum mide bulantısı vs derken silik çizgi ile öğrendim ama sabrettim herşeyi de göze aldım bu kadar erken öğrenmek kimyasal olabilir adete 9 gün var adet olabilirim diye diye bekledim çok şükür hamileyim ama rabbim isteyen herkese nasip etsin gerçekten mucize bir şey

Son reglim 11 ocakta 16 ocakta temizdim 16-31 Ocak aradı bebek olmuş regl tarihim 9 şubattı ben 1 şubatta erken gebelik testi yaptım ve çıktı zaten bebeğin döllenip yerleşmesi 7-10 gün sürüyor

Son reglim 11 ocakta 16 ocakta temizdim 16-31 Ocak aradı bebek olmuş regl tarihim 9 şubattı ben 1 şubatta erken gebelik testi yaptım ve çıktı zaten bebeğin döllenip yerleşmesi 7-10 gün sürüyor
Ne güzel hayırlı olsun. Darısı bana da olsun inşallah kan verdim bugün sonucu bekliyorum inşallah hamileyim dir

Canım daha 10 gün var ama silik çıktı ben şok oldum henüz çıkmaz diye dusunuyordum

Hayırlı olsun gözünüz aydın sağlıkla ilerlesin inşallah bi duanı alırım Hamiş olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…