kızlar hamileyimmm

gxuxmxuxxsxçxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2007
43
0
42
kızlar bende dün öğrendim hamileymişim. çok karmaşık duygular içindeyim inanamıyorum ve aynı zamanda çok da korkuyorum. daha doktora gitmedim bişey sorucam vajinadan mı muayene olunuyor lütfen yardım ediiin kafamçokkarıştı

gözün aydın canım ahyırlı olsun allah sağlıkla kucağına almak nasipe tsin inş.bendeilk gittimde vajinadan baktılar canım karımdan gözükmedi.küçüktü bebişim....sanırım seninde bakarlar ..ama bişey olmuyo çok içine sokmuyolar....

kızlar bende dün öğrendim hamileymişim. çok karmaşık duygular içindeyim inanamıyorum ve aynı zamanda çok da korkuyorum. daha doktora gitmedim bişey sorucam vajinadan mı muayene olunuyor lütfen yardım ediiin kafamçokkarıştı

bende 18 inde öğrendim.20 sinde dr.a gittim alttan muayene etti çok küçük olduğundan karından görünmezmiş.bende korkmuştum ama fazla bişey yapmıyolar.Korkma

allah bağışlasın
çok sevindim
sağlıklı sıhhatli inşallah:sm_cool:

hadi bakalım hayırlı olsun allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin inşaallah evet cnaım alttan bakıoyrlar ama korkma korkulacak bişey yok hiç stres yapma kendine

çok teşekkür ederim kızlar hepinize. allah tüm isteyenlere de nasip etsin inşallah. Korkmayacağım artık napalım korkunun ecele faydası yok :)

hayatım zaten korkulacak bişey yok sen zaten ultrosonda görünce hiç vajinal ultroson korkusu kalmayacak sen hiç merak etme tup bebk merkezlerind etup bebek tedavisindne sonra mesela hamile kalana da onunla bakıoyrlar düşün tup bebek merkezinde bu yapılıyor bu yanlış olsa o dr lar o kadar ugraştıkları bişeyi böyle zararlı bişey olsa yaparlar mı canım bnm hım o yuzden korkma tatlım dr ların hepsi bunun bir zararı olmayacagını kesinlikle böyle olması gerektiğini söylüyorlar sana bebegini yaşamak kalıoyr tatlım

canım hayırlı uğurlu olsun ben alttan muayene istemediğim için 7-8 haftalık olmasını beklemiştim daha küçük haftalarda görünmeyebiliyor ve vajinal muayene yapıyorlar

ben dr a gitiğimde 6 haftalık hamileydim bebeği ultrosanla göremedi vajinal muayene de görebilirim dedi ama ben istemedim 2 hafta sonra gittiğmde bebişimi ultrosnda görmüştüm yani senin isteğine bağlı olmak istemiyorsan olmazsın ben olmamıştım

X