Kizlar Hamileyimm

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
44
arkadaslar sonunda sevinçli haberi gördüm bugün idrar testi yaptım iki çizgi çıktı darısı basınıza canlarım Allah bütün isteyenlere nasip etsinn......

arkadaslar sonunda sevinçli haberi gördüm bugün idrar testi yaptım iki çizgi çıktı darısı basınıza canlarım Allah bütün isteyenlere nasip etsinn......

Canım çok sevindim senin adına allah kucağınada almayı nasip eder inşallah.Bakalım son günlerde sitede çok duymaya başladık hamile kalanları ,bakalım bir dahaki sefere sırada kim var:):1hug:

tebrik edrim canım allah tamamına erdiri inşallah rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni dilerim allah a emanet ol

beta hcg nin 5 in üstünde çıkması pozitif diye değerlendirilir hamilesin cnm hayırlı olsun

hayırlı olsun chatlak nezamandandır bekliyordun tedaviylemi oldu canım çok mutlu oldum Allah hayırlı bir evlat nasip etsin sana..

tebrik ederim canım kaçıncı gününde yaptın adetin geçtimi aman bir yanlış olmasın bir tane daha yap kesin emin olalım allah tamamına erdirsin

tşkler canlarım iki tane test yaptımm adetime iki gün kala ikiside pozitif çıktı yarın doktora gidicem Allah herkese nasip etsin yok ben deniyeli bir ay oldu bir ay içinde tuttu çok sükür Allah bütün isteyenlerin dilegini gerçekleştirsinn
dualarım sizinlee.....condomed gebelik testini tavsiye ediyorum şiddetlee arkadaslarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…