Kizlar Hamileyimm

canım tebrikler bişey sorcam adetini gecen ay adet gördüğün gün olarak mı saydın yoksa birkaç gün öncesine göremi yazarsan evinirim

evet canım benim geçen ay gördügüm gün olarak saydım canım ben geçen ay 26 hasta olmuştum yumurtlama dönemini tutturdum hamile kaldım bu ayın 26 ına 2 gün kaldı ve hamile oldugumu ögrendim Allah sizede nasip etsin dualarım sizinle :):):)

canlarım ben adetime iki gün kala yaptım bir tanesi aksam yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için birde sabah yaptım gene pozitif çıktı bu gebelik idrar testlerinin iki kere yanılma payı yoktur heralde dimi arkadaslarr ben cuma doktora gidicem eşimi bekliyorum inş adrar testi yanılmamıştır bide şok yasamıyım yani çizgiler belli ikiside ama cuma anlıycam hamileyim dimi kızlarr :):):):):)

bence hamilesin.Sağ salim bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah.Allah tüm isteyenlere bu mutluluğu tattırsın.Tebrik ederim sizi

arkadaslar Sonunda Sevinçli Haberi Gördüm Bugün Idrar Testi Yaptım Iki çizgi çıktı Darısı Basınıza Canlarım Allah Bütün Isteyenlere Nasip Etsinn......:emir_bebek:

Ay Ne Güzel Ya Paylaştigin Için Sağol.. Inş Bende Senin Gibi Haykiririm Burda Hamileyim Diye Sende Sorun Varmiydi Cnm Benim Süt Hormonu Yüksekti 2 Ay Ilaç Kullandim. şimdi Yumurta Takibine Aldi Doktor Ama Bu Ay Kontrolde Yumurtalarin Küçük Dedi Olamaz Dimi Bu Ay Gebelik Sizce?

evet canım benim geçen ay gördügüm gün olarak saydım canım ben geçen ay 26 hasta olmuştum yumurtlama dönemini tutturdum hamile kaldım bu ayın 26 ına 2 gün kaldı ve hamile oldugumu ögrendim Allah sizede nasip etsin dualarım sizinle :):):)

öncelikle hayırlı olsun benimde 18 haziranda kürtaj sonrası korunma dönemim sona erdi ve ben de senin gibi 26 mayısta regl olmuştum ve ben de hala regl olmadım gerçi 18 inden beri korunmuyoruz.acaba bende mi hamileyim fikri olan var mı acaba döllenme süreme denk gelmiş olabilir mi 18 haziran sonrası...lülülülülülü

canlarım Allah sizede nasip etsin inş ama yumurtlama döneminde bir probleminiz yoksa kesin tutuyo bence yumurtlama dönemine kadar paso tekrarlayın sadece o güne adapte olmayın ben doktora gittim üç haftalık dediler ben adet dönemim gelmeden üç gün önce test yaptım ve pozitif çıktı kızlar eger idrar testi yapcaksanız oncomed markasını tavsiye ediyorum hiç yanılma olmuyor banada biri tavsiye etti ve hiç yanılma payı görmedim adetten iç gün önce bile kesin sonuç çıkıyor.bide arkadaslar cinsel ilişkiden sonra yarın saat hiç kalkmadan yatın sırt üstü ve tavalete gitmeyin benim tavisyelerim çünkü ben bu konuda çok okudum ve araştırdım doktorlara sordum sizlerlede paylasıyım sık ilişki gebe kalmayı kolaylastırıyo....Allah sizede nasip etsin dualarım sizinleee canlarımm

eger gerçekten hamile kalma konusunda bir probleminiz yoksaa ve tutturamıyosanız yumurtlama döneminde bol bol cinsel ilişki tavsiye ediyorum çünkü ben bir ay önce karar verdim bebek sahibi olmaya ve bir ay içindede hamile kaldımm..mutlu haberlerinizi bekliyorum inş saglıklı bebişler sizede

X