kizlar hamileyim

canım ne güzel bir haber Allah tamamına ulaştırsın sağlıkla al bebeğini kucağına.

kizlar hepinize ayri ayri tesekkur,sizler icin dua edicem,insallah Rabbim hepimize saglikli hayirli uzun ömurlu evlatlar nasip etsin,,,

canım tebrik ederim.Allah sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin.güzel bir hamileleik dönemi geçirmen dilğiyle. :CüvCüv: a.s.

Allahima sukurler olsun ,sonunda bende görebildim ,evdeki testlerden yapdim az önce veeeee hemen belirdi ,ikinci cizgi.cok mutluyum,Allahim sizlerede nasip etsin insallah...

CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA BASİP ETSİN.TEBRİKLER.hihoyyyt

tebrikler canım allah kucağına almayıda nasip etsin...allahım bizlerede nasip eder inşallah

Allahima sukurler olsun ,sonunda bende görebildim ,evdeki testlerden yapdim az önce veeeee hemen belirdi ,ikinci cizgi.cok mutluyum,Allahim sizlerede nasip etsin insallah...

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin ikinizede sağlık versin kendine çok dikkat et. İnşallah isteyen herkezin olur.:sm_cool:

Canım hayırlı uğurlu olsun darısı başıma inşallah Rabbim hayırlısıyla banada nasip eder ve tüm olmayanlarada .Tekrar tebrikler......

tebrikler canim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isallahhhhhhhhhhh

tebrikler canım allah hayırlısınla kucağına almayı nasip eder inşallah kendini sakın yorma tamam mı annesia.s

canım tebrikler.....allah tamamına erdirsin darısı başımıza inşallah.............

ay ay ayyyyyyyyyy...NEFİSEEEE......canım 3 saatte tebrik sayfan dolmuş taşmış......ne mutlu sana...bir çok arkadaş seninle bir sevinmiş...bende çok tebrik ederim.taaaaaa.almanya ya gelsin bu mutluluk dalgası............sende ordan bize dua gönder..................çok çok çok mutlu oldum...............

cok saol canim ,burada hepimiz bir aile olmusuz artik,birimizin sevinci hepimizin sevincidir,sirayla bir cok arkadasilarimizi daha tebrik edecegiz ,buna kalpden inaniyorum ,etmemmi dualarim sizinle,..

Tebrikler gözünüz aydın olsun
Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Darısı isteyen herkesin başınaaaaaaaaaaaa

canım Allah tamamına erdirsin çok sevindim inan rockwell söyledi hamiş olduğunu Allah bu yavruna ömür versin inşallah çok öpüyorum seni

tebrik ederim-hayirli olsun! biliyorum süper bir duygu..
Allah gönlüne göre versin ve bebisini nurtopu gibi saglikli eylesin

hayırlı olsun Allah sağlıklı sıhhatli bir bebek versin sizinle mutlu bir ömrü olsun inşallah

canim cooook tebrik ederim. bak gordun mu ruyalarin sonujnda cikti zaten demistik ne duruyorsun test yap diye...

canim asil is bundan sonra. sen simdi goreceksin:) valla kocaman bir 9 ay var onunde. hadi bakalim. saglikcakla al bebisini kucagia insallah.

Nefisem beraber hamişiz benimde hcg 215 çıktı çok tebrik ederim allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…