kizlar hamileyim

nefisem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
1.737
8
Allahima sukurler olsun ,sonunda bende görebildim ,evdeki testlerden yapdim az önce veeeee hemen belirdi ,ikinci cizgi.cok mutluyum,Allahim sizlerede nasip etsin insallah...

Allahima sukurler olsun ,sonunda bende görebildim ,evdeki testlerden yapdim az önce veeeee hemen belirdi ,ikinci cizgi.cok mutluyum,Allahim sizlerede nasip etsin insallah...

Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah... Şeniz
Darısı bizlerin başına.. :emir_bebek:

öncelikle güzel,sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmeni umuyorum
Allah kucagınada almayı nasip etsin
seni ve eşini tebrik ederim
hayırlısı olsun

canimmmm cok sevindim acaba tuttumu diye beklerken sonda RABBIM sana nasip etti darsi basima insallah

tebrıkler canım..
saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..a.s.

tebrikler canım allah olmayanlarada nasip etsin inşallah saglıklı güzel bir hamilelik geçirirsin talım

Böyle güzel haberler alınca bizde birgün bu mutlu haberi verecekmiyiz diye içimden geçiriyorum canım çok büyük ve kutsal bir mutluluk bu Allah tamamına erdirsin..

canım çok ama çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına da alırsın bizim için de dualarını eksik etme olurmu

Nefisem çoook tebrik ederim seni çok sevindim canım inş hayırlısıyla alırsın kucağına yavrunu busefer herşey yolunda gider inş...a.s.:nazar:

canm yaaa gözün aydın rabbim devamına ve tamamına erdirsin.....rabbim isteyen herkese versin inş

tebrikler cnm rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah:emir_bebek:
darisi bizlerin basina insallahhihoyyyt

seni ve eşini çok tebrik ediyorum canım
allahım sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş.
benim gibi evlat hasretiyle yanalar içinde dua et olur mu darışımıza başınıza
bi de içindeki minik melek için şükret bitanem

hayırlı olsun sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasib etsin allah

Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. :nazar::nazar::nazar: Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah. :Saruboceq:

tebrik ederim kibelenin dediği gibi birgün başaracağına bende inanıyıordum Allah tamamına erdirsin canım

canım tebrikler allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.allahım olmayan ve isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu :)

tebrikler canım sağlıcakla kucağına da alırsın inşallah ne kadardır bekliyodun ilaç falan kullandınmı bizlere de dua et olurmu

canım gözünüzaydın olsun.. tebrik ederim.. sağlıklı bir gebelik dilerim.. sağlıkla kucağında görüğrüsün inş.. darısdıa tüm isteyenlere olur inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş aminn..

X