kızlar,hamileyim...:))

gözün aydın,kucağına da alırsın inşallah hayırlısıyla.darısı tüm isteyenlere olsun.

tebrik ederim allah uzun ömürler versin.sağlık ve huzur içinde bir hayat sürdürmenizi nasip etsin. darısı tüm isteyenlerin başına..

canım hadi gözün aydın bak bide karamsardın ne güzel pozitifi yakalamışsın darısı biz olmayanlara

tebrik ederim. Allah kucağına almayı da nasip etsin. darısı başıma ve tüm isteyenlere.

TEBRİK EDERİM HAYIRLI OLSUNNN.RABBİMİN İZNİYLE SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH .darısı başımıza artık:teytey::teytey::teytey:

çok sağolun canlarımm...ben 10 gün kadar yokum..eşimin memleketine gidiyoruz..şu keseyi ve kalp atışlarını görene kadar tam anlamıyla sevinemiyorum...hamile kalınca herşey tozpembe olacak zannediyordum ama bu dünyada toz pembe bi yaşam yok galiba...hayırlısı...Rabbim inşşşşşşşşşş tüm bekleyenlerin yüzünü güldürür........sizi Allaha emanet ediyorum...geldiğimde yeni müjdeler bekliyorum ona göre.....:dance:

çok sevindim kapkara.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etisin.bende 2.aşılamayı yaptıracağım.inşallah bu sefer tutar:teytey::teytey::teytey:

hadi hayırlısı olsun canım Allahım kucagına almayı nasip etsin sağlıklı sıhatli :)

bu arada ben 2.kez kan testi yaptırdım,ilki 390 dı,iki gün sonra şimdiki 1086 çıktı..bi tuhaflık yoktur dimi...??

Doktorum bir suru yumurtan olusmus dedi ilk defa gordum bu kadar dedi:))
2 tanesi buyumus baya dedi hayirlisi bakalim

kapkara canım tebrik ederimmm gözünüz aydın olsun .:dance:
İnşallah Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin Hayırlı sağlık lı evlat olur inşallah
Darısı isteyen herkesin başınaaa olsunnnnnnnnn:1hug:

Hayırlı olsun canım,sağlıkla kucağına alırsın inşallaha.s.

Doktorum bir suru yumurtan olusmus dedi ilk defa gordum bu kadar dedi:))
2 tanesi buyumus baya dedi hayirlisi bakalim

peki ne kadar olmuş yumurtaların,benim aşılamadan 2 gün öncesine kadar sadece 1 yumurtam vardı,2 günde 4 tane daha yumurta çatlayacak kadar büyümüştü.....

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH KUCAĞINA ALMAYI ÖPÜP KOKLAMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…