kizlar hamileyim ya

tebrik ederim canim..
allah saglikla kucagina almayida nasip etsin .. :1hug:

bende bugün ögrendim hamis oldugumu.. ayni yolun yolcusuyuz yani
:asigim:

cnm bende seni tbr ederim seninle ayni gun ogrendik ne guzel yol arkadasimsin:) inslh hayirlisiyla kucagimizada aliriz bebislerimizi

tebrikler cnm allah kucagina almayida nasip etsin ama bieseyi soylemek zorundayim cnm lekelenmeler ihmale gelmez biliyorsundur bu dusuk belirtisi surekli sirt ustu yat cnm ve yorulmamaya calis isallah hersey cok guzel olur cnm

evet cnm biliyorum 7 ay once bir dusuk yapmistim onda lekelenmem olmustu sonunda kaybettim bebisimi bugun doktordan randevu aldim yarin gidicem inslh rabbim bunu bana bagislar

canim ben 1 senedir ugrasiyordum , belirtilerime gelince asagi yukari 10 gun once migde bulantilarim baslamisti agzimda metal tadi vardi yani hic agzimin tadi tuzu yoktu , en belirgini isi agzimdaki tukuruk salgim artmisti yatak felan islaniyordu uyudugumda son birkac gundur migde bulantim azaldi sanirim tam dollenme zamani oldu bunlar suansa tek belirgim yine agzimdaki suyun fazla olmasi yutkunup duruyorum goguslerimde felan asiri bir agri sizi yok , oyle akintim felanda yok

Nazannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Canim Benim çok Sevindim Allah Sağlikla Kucağina Almayi Nasip Eder Inşallah Kendine Yiğenimize çok Iyi Bak Tatlimmm:dance:

Nazannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Canim Benim çok Sevindim Allah Sağlikla Kucağina Almayi Nasip Eder Inşallah Kendine Yiğenimize çok Iyi Bak Tatlimmm:dance:

canimmmmm cok tsk ederim ayzencim yaa oyle mutluyumki ruyami bu yoksa biri beni cimdiklesin:dance:
darisi cani gonulden isteyen, dualarinda ruyalarinda bebis olan bebis hasretiyle yanan tum annis olmaya aday olanlara Allah gonlunuze gore versin hepinize nasip etsin kizlara.s.

Allah sağlıkla kucakladığın günleri nasip etsin canım, bende çok çok sevindim:) Darısı da bizlere inş!!!!

tebrikler allah kucağına almayıda nasip etsin darısı tüm isteyenlerin başına.

canım tebrikler.allah analı babalı sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat versin.....

canım buradanda tebrik ederim seni allahım sag salim kucaına almayı nasip etsin inş.TEBRİKLERRRRRRRRRRRR!!!!!!

:teytey:nazancım aramıza hoşgeldınnnnn bebişinde hoşgeldiiiiiii:) tebrık ederım canım benım allah sağ salim kucağına almayı nasıb eder ınsallahhhhhhhhhhhh:teytey:

tebrik ederim arkadaşım Allah tamamına erdirsin bu bebişini sana bağışlasın inşallah bol bol dua etmeyi unutma tatlım

4-5 gundur lekelenmem vardi simsiyah ama kisa surdu kesildi bugun suphelendim test yaptim sonuc pozitif hamileyimmmmmmm

canim benim cok sevindim:sm_cool:
Allah tamamina erdirsin insallah salgikla kucagina alirsin...
Darisi diger arkadaslarin basina insallah...a.s.

ay ne guzel yaa hamilelerimiz cogaldi oohohhhh:sm_cool:

4-5 gundur lekelenmem vardi simsiyah ama kisa surdu kesildi bugun suphelendim test yaptim sonuc pozitif hamileyimmmmmmm

tatlı arkdasım,
çok sevindim..
Allah tamamına erdirsin,
olmayanlara da yaşatsın bu büyülü duyguyu inş..

Tekrar tebrik ediyoruma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…