kizlar hamileyim ya

4-5 gundur lekelenmem vardi simsiyah ama kisa surdu kesildi bugun suphelendim test yaptim sonuc pozitif hamileyimmmmmmm

çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin.peki ne testi yaptın kanmı idrarmı ayrıca lekelenme demişsin o niyeki ya onu anlayamadım ben üstünemi gördün acep

Sabah sabah böylesine güzel bir haber almak çok iyi oldu..

Canım benim Allah bu bebeğini sana bağışlar inşallah. Sağlıklı, Hayırlı bir evladın olur inşallah

çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin.peki ne testi yaptın kanmı idrarmı ayrıca lekelenme demişsin o niyeki ya onu anlayamadım ben üstünemi gördün acep

cnm idrar testi yaptim bugun doktora gittim ustune gormussun dedi normal bazen olabilir dedi 2 hafta bekle bebise bakalim icin rahatlar dedi , Allahtan ben regl donemlerimi cok agir geciriyorum bu seferki hafif gecince suphelendim yoksa anlamak zordu bayagi regl olur gibi oldum cunku:1rolleyes:
kan testinide burda kolay kolay yapmiyorlar turkiyedeki gibi , idrarda ciktiysa tamamdir diyolar
Allah hepinize yasatsin bu duyguyu inslh

Son düzenleme:
tebrikler allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim canım inşallah sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin,anne adayı olmak nasıl bi duygu ben çok merak ediyorum ya.ne yaparım eşime nasıl derim diye falan hep düşünmüşümdür. canım sen nasıl söylemeyi düşünüyosun eşine ?:emir_bebek:

tebrik ederim canım inşallah sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin,anne adayı olmak nasıl bi duygu ben çok merak ediyorum ya.ne yaparım eşime nasıl derim diye falan hep düşünmüşümdür. canım sen nasıl söylemeyi düşünüyosun eşine ?:emir_bebek:

Allah herkeze yasatsin bu duyguyu cnm insanin ayaklari yere basmiyor boyle bir mutluluk yaa , esim isten gelir gelmez kucagina atlayip hamileyimmmm dedim direk bir saniye bile beklemeden soyledim yani:roflol: baktim titremeye basladi esim heycandan evin icinde dolaniyor felan dun butun gun sarilip durdu hicbir is yaptirmiyor daha onceki bebisimi dusurdugum icin korkuyor benimde isime geliyorjeyyar

canım şimdi gördüm allah tamamına erdirsin inşallah sende bayadır uğraşanlardandın hayırlısı olsun

seni heryerden tebrik ederim canım ya valla çok mutlu oldum
allah gerçekten isteyen herkese versin inşallah benim kuzenime de

Allah razi olsun hepinizden rabbim isteyen herkeze nasip etsin insallah kimseye aratmasin

X