Kızlar hamilelikte ilaç kullanımıyla alakalı lütfen bakar mısınız😰

nursu keles

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
62
12
28
Kızlar merhaba ben şu an 10 haftalık gebeyim tatile gelmiştim burada da klimadan dolayı sanırım biraz boğazlarım yutkunurken ağrıyacak gibi hissettim korktum parol Plus 250 mg/150 mg/50 mg hap vardı burada onu kullandım. Normalde gebelikte ilaç kullanımı yasak ama parol serbest diye biliyordum ama Plus yazanını önermiyorlarmış onu içtikten sonra öğrendim şu an çok tedirgin oldum korkudan uyuyamıyorum hamileyken kullanan birileri var mı bilgi verebilir mi bana acaba lütfen

Geçmiş olsun. Parol plus’ta kafein var etkisini arttırmak için. Korkmayın ama bir daha kullanmayın prospektüs okumadan. Zaten diğer ilaçları doktorlar vermiyor.

Sağ olun bi tane aldım ondan sonra okudum aptal gibi parol kullanılabiliyor diye ne bileyim onunda kullanılmayanı varmış şu anda da araştırıp araştırıp duruyorum inşallah bi sakıncası olmaz yazdığınız için çok teşekkür ederim

Birdaha kullanmayın bir sorun olmaz bence ben hamile olduğumu bilmeden 3 serum taktırmıştım amip olduğum için ki ilaçlar da parol plus kadar bile masum değildi

Ama şuanda da kalp çarpıntısı sorunu yaşıyorum kadın doğum doktorum kardiyolojiye yönlendirdi gittim çarpıntı için beloc zok 50 mg verdi onu da içip içmemekte çok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…