Kizlar hamilelik testi yaptım ikiside pozitif cikti ?

Üç kez test yapacaksın, hepsi pozitif cikacak ve hamile olmayacaksın. Ben de bu imkansız diyorum.

Kesin emin olmak için, yarın sağlık ocağına git erkenden, saat 10a kadar kan verilebiliyor. Kanda gebelik testi yaptır. Ertesi gün çıkar sonucun.

Gönlüne göre olur inşallah...
Sağol
Üç kez test yapacaksın, hepsi pozitif cikacak ve hamile olmayacaksın. Ben de bu imkansız diyorum.

Kesin emin olmak için, yarın sağlık ocağına git erkenden, saat 10a kadar kan verilebiliyor. Kanda gebelik testi yaptır. Ertesi gün çıkar sonucun.

Gönlüne göre olur inşallah...
Sağol duanı esirgeme

E o zaman sen kan ver o zaman inanırsın :) pozitif bu resmen hayırlı olsun.. Belki geçen ay ki kimyasaldı o da pozitif sonuçta..

Adetime yakin yaptım geçen ay yine pozitif çıkmıştı ama değilmişim. Şimdide dün adet olmam gerekiyordu test yaptım yine pozitif cikti. O yüzden emin degilim
Bence kesin var :)) sonuçta adette geçmiş,3 test pozitif.. geçen ayda böyle belirginmiydi ? Herhangi bi ilaç falan kullanıyomusun belki o testi etkiliyodur

Canım bu bayağı net çizgi, belki geçen ay da hamileydin de yerleşme kanaması oldu, test sonucunu merak ediyoruz

Canım bu bayağı net çizgi, belki geçen ay da hamileydin de yerleşme kanaması oldu, test sonucunu merak ediyoruz

Adetime yakin yaptım geçen ay yine pozitif çıkmıştı ama değilmişim. Şimdide dün adet olmam gerekiyordu test yaptım yine pozitif cikti. O yüzden emin degilim
Belki kimyasal gebelikti geçen sefer ki ve farkında olmadan gitti zaten ona sessiz düşük deniyor

X