Kizlar hamilelik testi yaptım ikiside pozitif cikti ?

Bhreken

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2016
287
138
28
Daha öncede adet olmaya yakin yapmıştım pozitif çıkmıştı ama hamile değilmişim. Bu defa iki defa aldım ikiside pozitif cikti :110: . Ama yine üzülürum diye korkuyorum . Adet olmaya yakın neden pozitif çıkıyor testlerde???
Not: kızlar kan testi pozitif çıkmış hcg 1499.0 çıkmış hamileyim ama kaç haftalık bilmiyorum açaba ne zaman hastaneye gitmeliyim

Son düzenleme:
Hamilelik testinin negatif çıkması, her zaman hamilelik yok anlamına gelmez. İdrardaki o hormon testin hassasiyeti kadar idrarda yükselmemis olabilir. Ondan algilayamaz. O yüzden birkaç gün sonra test tekrar edilir. Ama potitif çıkan testin yanlış olması ihtimali yok. Pozitifse, hamilesindir.

Bi seyleri yanlış yapıyorsun belki. Ya da hayalet çizgi gördüm saniyorsun.. Öyle olabilir mi?

İlk defa duyuyorum öyle birşeyi.
Hamilelik testinin negatif çıkması, her zaman hamilelik yok anlamına gelmez. İdrardaki o hormon testin hassasiyeti kadar idrarda yükselmemis olabilir. Ondan algilayamaz. O yüzden birkaç gün sonra test tekrar edilir. Ama potitif çıkan testin yanlış olması ihtimali yok. Pozitifse, hamilesindir.

Bi seyleri yanlış yapıyorsun belki. Ya da hayalet çizgi gördüm saniyorsun.. Öyle olabilir mi?
Evet pozitif cikti üç defa yaptım ama ya değilsem sonra uzulurum

Üç kez test yapacaksın, hepsi pozitif cikacak ve hamile olmayacaksın. Ben de bu imkansız diyorum.

Kesin emin olmak için, yarın sağlık ocağına git erkenden, saat 10a kadar kan verilebiliyor. Kanda gebelik testi yaptır. Ertesi gün çıkar sonucun.

Gönlüne göre olur inşallah...

20170202_185451.jpg
oldu

Net bir şekilde 2. çizgi görünüyor. Bence hamilesiniz. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah

Canım umutlanmak istemiyorum derken ? Basbaya hamilesin :halay: ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Adetime yakin yaptım geçen ay yine pozitif çıkmıştı ama değilmişim. Şimdide dün adet olmam gerekiyordu test yaptım yine pozitif cikti. O yüzden emin degilim

X