kızlar hamilelik belirtisimi bunlar lütfen yardım edin

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
arkadaşlar bir yıldır hiç korunmadık yumurtalıklarım zayıf çalışıyor 21 haziranda adet oldum 2 hafta sonra kahverengi akıntı geldi ilk başta az geliyordu sonra çoğaldı herneyse adet olmam gerekirken 2 hafta geçti hala adet olmadım geçen hafta idrar testi yaptım ama negatif çıktı ama başım dönüyor ara ara midem bulanıyor akıntımda var ve aşırı halsizlik var sizce hamilemiyimdir tekrar gebelik testi alayımmı yoksa bekleyimmi şimdiden teşekkürler lütfen cvp yazın

canım ya bazen idrar testleri yanıltabiliyor çoğu kişiden duyuyoruz hep negatif çıktı ama meğersem hamileymişim diye... en garantisi kan testi bakarsın belki hamilesindir inşallah ölesindir... bence hemen sağlık ocağına gidip kan testi yaptırman en azından garanti bi netice almış olursun

ama mecburuz mervecim ne kadar korksakda yapabileceğimiz birşey yok. ergeç öğrenmemiz gerekiyor... içimden bir his hamilesindir diyo ya inşallah ölesindir doktorda tedavi oldunmu sen bunun için?

bence sen farklı bir eczaneden bi tane daha test al çıkmazsa gidersin kan testine sanki hamilesin gibi hadi hayırlısı :KK1:

anlattıklarının aynısını yasadım ve hamile oldugumu öğrendim.. bence hiç vakit kaybetmeden baska bir test al dene red_cake in dediği gibi..

ama mecburuz mervecim ne kadar korksakda yapabileceğimiz birşey yok. ergeç öğrenmemiz gerekiyor... içimden bir his hamilesindir diyo ya inşallah ölesindir doktorda tedavi oldunmu sen bunun için?

evet canım klomen kullandım daha önce ama mayıstan beri hiçbir tedavi uygulamadım inşallah sende hamile kalırsın sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin mübarek üç aylardayız hergün dua ediyorum allahım olmayan herkese evlat versin

evet canım klomen kullandım daha önce ama mayıstan beri hiçbir tedavi uygulamadım inşallah sende hamile kalırsın sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin mübarek üç aylardayız hergün dua ediyorum allahım olmayan herkese evlat versin

amin canım benm inşallah rabbim daha fazla aratmadan herbirimize hayırlı evlatlar versin şu mübarek günlerde olumunekankayizsmile

anlattıklarının aynısını yasadım ve hamile oldugumu öğrendim.. bence hiç vakit kaybetmeden baska bir test al dene red_cake in dediği gibi..[/QUOTcanım benim kusmam yok ama bazen midem bulanıyor ara ara baş dönmesi şu iki gündür çok sen tam olarak neler yaşadın adetin kaç gün geçikince test yaptın akıntı varmıydı çok soru sordum ama kusura bakma:)

benim regli olmam gereken tarihten birkaç gün önce kahverengi kanlı akıntı gibi bi kanamam olmustu.. sonra inanılmaz kasık ağrım ve bulantım vardı. göğüslerim çok şişti birde sonra bir arkadasım dediki bunlar hamilelik belrtisi bebek plesantaya yerleşice kanama yaparmıs cok hafif.. ve adetime 2 gün kala eczaneden test aldım yaptım silik çıktı ertesi gün yine yaptım yine silikti gecesine kan testi yaptım 200,3 çıktı 3 gün onra bidaha yaptık 784 olunca öğrendik...

Merhaba
anlattiginiz belirtiler hamilelik olabilir. benden de o kadar kahverengi lekeler geldi ara ara, adetim 2 hafta gecikti, mide bulantisi artti ve gogus sismesi de

bende test yapmayin. bazi testler yaniltiyor. yaniltmayan tek bir sey var o da kan testi.
kesinlikle kan testi yaptirin, ne kadar erken ogrenirseniz o kadar iyi olur bence.

hayirlisi olsun

günüm geçeli 2 hafta oluyor kızlar ama hala adet olmadım test yaptım negatif bari adet olsamda kurtulsam şu sıkıntıdan kan testine gerek olurmu bilmiyorum bu testlerin yanılma payı çok az oluyormuş diye duymuştum

X