Kızlar hamile miyim ? Ovulasyon testiyle hamilelik.

gebebebe12

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2023
277
52
Kızlar ovulasyonun üzerinden 9 gün geçti. Değerlendirrdik .adete 6 gün var fakat dün ovulasyon testi yaptım 2side koyu çıktı lütfen yardımcı olur musunuz? Gebelik olabilir mi ? Kasıklarımda ağrı aşırı baş ağrısı ve beyaz renk akıntı var. En alttakini dün yaptım. Diğerleri eski testler

Eklentiler

• 20231022_230653.jpg
    20231022_230653.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 353
Bu testlerin ikisi de aynı koyulukta değil pik değil yani . Hem 6 gün oncesi çok çok erken . Regl günü veya dayanamazsaniz 1 gün önce gebelik testi yapın varsa silik de olsa çıkar

Kızlar ovulasyonun üzerinden 9 gün geçti. Değerlendirrdik .adete 6 gün var fakat dün ovulasyon testi yaptım 2side koyu çıktı lütfen yardımcı olur musunuz? Gebelik olabilir mi ? Kasıklarımda ağrı aşırı baş ağrısı ve beyaz renk akıntı var. En alttakini dün yaptım. Diğerleri eski testler
Adete 6 gün varken böyle cikmasi hamileligi göstermez canım

Hayır . Diğerleri ovulasyon zamanında yaptıklarım. Dunki yaptığım bi tane en alttaki . Farkı ortaya çıksın diye birlikte çektim. En alttaki dün yapilan
Anladim. Yumurtluyor olabilirsiniz ayda 2 yumurtlama olabilirmiş polikistik over varsa bu testler kesinlikle doğru sonuç vermez yapmamanızi öneririm. 3 gün sonra tekrar yapın çatlayıp siliklesmeye başlamalı hâlâ koyu ise tabi gebelik ihtimali olabilir ama 6 gün öncesi çok erken yani şuan sağlıklı sonuç için ya kan vermeli ya da regl günü bekleyip test yapmalısınız şimdi kim ne dese yanlış olur çünkü bu testler ovulasyon testi .. yumurtlama pko falan olabilir testler yanıltıcı olabilir beta hcg değil çünkü. Regl günü gebelik testi yapıp çıkarsa kan verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun

Anladim. Yumurtlayan olabilirsiniz ayda 2 yumurtlama olabilirmiş polikistik over varsa bu testler kesinlikle doğru sonuç vermez yapmamanızi öneririm. 3 gün sonra tekrar yapın çatlayıp siliklesmeye başlamalı hâlâ koyu ise tanı gebelik ihtimali olabilir ama 6 gün öncesi çok erken yani şuan sağlıklı sonuç için ya kan vermeli ya da regl günü bekleyip test yapmalısınız şimdi kim ne dese yanlış olur çünkü bu testler ovulasyon testi .. yumurtlama pko falan olabilir testler yanıltıcı olabilir beta hcg değil çünkü. Regl günü gebelik testi yapıp çıkarsa kan verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun
Evet pcos var. Hiç anlamıyorum bu konulardan ilginiz için çok teşekkür ederim .Bana ovulasyon testini doktor önerdi gebelik için

Bi kaç yazıda görmüştüm bu şekilde gebelik öğrenenler vardı. İlginiz için teşekkür ederim. İlk gebelik için çok heyecanlıyım 🥰
Benimde ilk gebeligim olduğu icin çok arastirdim canım tekrardan yumurtlayacak olabilirsin ben sana şimdi olması gereken ovulasyonu aticam bende cikani

Benimde ilk gebeligim olduğu icin çok arastirdim canım tekrardan yumurtlayacak olabilirsin ben sana şimdi olması gereken ovulasyonu aticam bende cikani
Tamam canim çok sağol. Ben 14.de yumurtlama gördüm değerlendirdik dün de yazı da gördüm ovulasyon testiyle gebelik ogrenenleri Bende denedim böyle çıktı bi heycan yaptım sormak istedim

Bi kaç yazıda görmüştüm bu şekilde gebelik öğrenenler vardı. İlginiz için teşekkür ederim. İlk gebelik için çok heyecanlıyım 🥰
Screenshot_20231023_152245_Gallery.jpg

Zamanında artimed yalanci çizgi çıkarır demişlerdi benimde elimde bir tek bu ovulasyon testi kalmisti soldaki yaptım adete 4 gün kala bu kadar koyu çıktı şok olmuştum.. ama ondan önceki ay ovulasyon testi takibi yaptığımda adete 1 gün kala bile seninki gibi çıkıyordu koyulugu hamilelik için bu kadar en azından t çizgisinin daha koyu olması lazim

Evet pcos var. Hiç anlamıyorum bu konulardan ilginiz için çok teşekkür ederim .Bana ovulasyon testini doktor önerdi gebelik için
Pcos varsa bu testlere ne para dök ne de ümit bağla. Çok net söylüyorum pcos olan kimsede bu testler işe yaramaz sağlıklı sonuç vermez . En güzeli akıntı takip et şeffaf yumurta akı yapışık akıntı olunca 3 gün ilişki yaşa. 1 sene geçip çocuk olmazda doktora gidersin doktor usg kontrolünde garanti şekilde önce yumurta büyütme ilacı alirsin sonra pcos olduğu için catlatma iğnesi olursun ilişki için doktor gün saat verir 3 kere falan denersin yine olmazsa aşılama sürecine başlarsın.. bu testler pcos için boşa zaman kaybı maddiyat kaybıdır. Dediğim yoldan ilerle daha sağlıklı garanti adımlar ile inşallah

Eki Görüntüle 3322395
Zamanında artimed yalanci çizgi çıkarır demişlerdi benimde elimde bir tek bu ovulasyon testi kalmisti soldaki yaptım adete 4 gün kala bu kadar koyu çıktı şok olmuştum.. ama ondan önceki ay ovulasyon testi takibi yaptığımda adete 1 gün kala bile seninki gibi çıkıyordu koyulugu hamilelik için bu kadar en azından t çizgisinin daha koyu olması lazim
Siz şu an gebe misiniz ? İşteyim şu an eve gidince tekrar yapicam bakalım nasıl çıkacak belki tekrar yumurtluyorumdur. Cok teşekkür ederim

Hayirli olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🌺 ovulasyon testi var mi içinde 2side gebelik testi mi kaçırdım o kısmı
Sağdaki artimed gebelik testi, soldaki ise ovulasyon testi (artimed gebelik testini alma ama daha güzel bi marka al)

Merhaba benim de 17. Sinde çatlamam olmuştu, henüz erken diye erken gebelik yapmadım ama meraktan ovulasyona bakayım dedim. iki farklı marka testi yaptım reglime birkaç gün kala oldukça belirgin değil mi? Hamilelik olabilir mi? İki kez yumurtladığımı sanmam amh oldukça düşük yumurta bulunca seviniyorum
IMG_7805.jpeg

X