Kızlar hamile miyim ? Ovulasyon testiyle hamilelik.

Bende adet olmadım henüz 1 hafta geçti. Fakat salıdan beri birer damla kahverengi lekeler geliyor devamı yok . Adet olsa kırmızı kan olarak gelirdi dimj
Valla canim adet kanamasi bende kahvrengi gelip sonra kirmiziya dönüsuyordu yavas yavas adetvolabilirsin ovulasyon testini yeniledinmi

OVulasyonun fotografini atarmisin canim
En son reglime 1 gün kala olanın fotoğrafı var. bu şekildeydi, diğerlerini çekmedim artık
IMG_7819.jpeg

Yapıyorum ama hep negatif çıkıyor😢 ne yapacağımı şaşırdım, regl de olmuyorum. Yarın kan testi vereyim diye düşündüm. Olsa idrar testinde çıkardı ama yine de emin olayım, o da negatifse artık bir sorun var demek ki doktora giderim yine 🥺

Bu testlerin ikisi de aynı koyulukta değil pik değil yani . Hem 6 gün oncesi çok çok erken . Regl günü veya dayanamazsaniz 1 gün önce gebelik testi yapın varsa silik de olsa çıkar
Merhaba bende aynı konuyla ilgili sorabilir miyim size reglime 2 gün var bugün sabah normal gebelik testi yaptım tek çizgi koyu çıktı bide ovulasyon testim vardı evde onu da yaptım o da ikinci çizgi silik çıktı acaba erken gebelik testi alsam mı bilemedim

Merhaba bende aynı konuyla ilgili sorabilir miyim size reglime 2 gün var bugün sabah normal gebelik testi yaptım tek çizgi koyu çıktı bide ovulasyon testim vardı evde onu da yaptım o da ikinci çizgi silik çıktı acaba erken gebelik testi alsam mı bilemedim
Bana kalırsa gerek yok .
Regl ye 2 gün kala hamilelik testiniz negatif gebelik yok .
Ovulasyon testi silik çıkmış yani hazırda bir yumurtanız yok regl yaklaştı demek .
Ama dilerseniz regl 2 gün içinde olmazsa tekrar gebelik testi yapabilirsiniz geç döllenme ihtimaline karşı.

Bugün renk günüm ovülaston testi vardı evde yaptım sizce gebelik var mı daha önce yaptığım da regliden önce hiç böyle olmazdı acaba kan aldırsam çıkar mı

Bu şekilde ovülasyonu çıkıp da hamile olan çok kişi duydum regl 2 günde gecikti gelmedi normalde de asla olmaz gününde gelirdi inşallah güzel sonuç alırım bugün gidicem kan aldırmaya ❤️
Insallah canjm erken gebelik testindede çikti benimki sonrasinda insallah mujdeli haberle dönersin bize😊❤️❤️❤️

Yardımcı olur musunuz. 2gün gecikmeli regl oldum regl demeye bin şahit ister kahverengi akıntı tarzı geldi bir gün sadece sonra ovülasyon testi yaptım o günden beri böyle koyulukta normalde olmaz böyle bişey ilk defa yaşıyorum gebelik olma ihtimali var mı

Eklentiler

• IMG_1960.jpeg
    IMG_1960.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 30
Yapıyorum ama hep negatif çıkıyor😢 ne yapacağımı şaşırdım, regl de olmuyorum. Yarın kan testi vereyim diye düşündüm. Olsa idrar testinde çıkardı ama yine de emin olayım, o da negatifse artık bir sorun var demek ki doktora giderim yine 🥺
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba bende de aynı durum mevcut şuan

X